TIXIK.cz » Koupání » Liberec » Plavecký bazén Liberec

Plavecký bazén Liberec - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Plavecký bazén Liberec: Hlídač pokojů
Plavecký bazén Liberec Mapa Mapa hotelů Plavecký bazén Liberec

Plavecký bazén LiberecPlavecký bazén Liberec

Související témata

Plavecký bazén Liberec: Fotografie

Doporučené hotely Plavecký bazén Liberec


Zobrazit všechny »


Plavecký bazén Liberec: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Plavecký bazén Liberec Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Plavecký bazén Liberec a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 00:28:27, Nadmořská výška: 370m, Adresa: náměstí Tržní 1338, 460 01 Liberec, Česká republika, Tržní nám., Telefon: 50metrů, WWW stránky:

Plavecký bazén Liberec je rekreačně - relaxační centrum ve městě Liberec , na severu České republiky . Nachází se zde 150 metrů dlouhý nerezový tobogan. Bývá prezentován jako nejdelší tobogan mezi městy Mnichov a Moskva . Plavecký bazén Liberec nabízí vedle možností plavání také komplexní vyžití pro celou rodinu. Mezi oblíbené atrakce které Plavecký bazén Liberec nabízí patří například dětský výukový bazén s maximální hloubkou 0,7 metru (28°C) . Další atrakcí je dětské brouzdaliště s hříbkem a vířivkou s masážními tryskami pro nejmenší děti, nebo nerezová skluzavka. Plavecký bazén Liberec je dlouhý 50 metrů. V tomto závodním bazénu se organizují i mezinárodní závody, sportovní soustředění a další aktivity. Teplota vode je 25.5°C až 26°C, a hloubka bazénu je 1.35 metru až 3.80 metru. Plavecký bazén Liberec má 8 drah a skákací prkna 1 a 3 metry a skokanskou věž 5 metrů. Vedle nerezového toboganu mají návštěvníci centra Plavecký bazén Liberec k dispozici ještě červený tobogan, který měří 107 metrů. Vedle dojezdu toboganů je průplavový kanál kterým se dostanete pod širé nebe do divoké řeky s vířivkou a k vodní jeskyni. Tato venkovní část je v provozu po celý rok. Pokud chcete relaxovat, jsou k dispozici tři parní komory, tři vířivé bazény, sauny (včetně společné) masáže asolária nebo kvalitní wellness centrum. Wellness centrum má dobře vybavenou posilovna, aerobní sál, spinning, masáže nebo poradenství v oblasti stravování a změny životního stylu včetně možnosti služeb osobního trenéra. Wellness centrum Plavecký bazén Liberec nabízí programy jako Aerobic, Bodyform, Jóga pro těhotné, Step aerobic, Dětský aerobic, Zdravotní cvičení, Powerjóga, Pilates nebo Pilates - Balantes. Pro rodiny nebo uzavřené společnosti je k dispozici tzv. R-Klub vybavený saunou s ochlazovacím bazénkem, vířivkou, hydromasážním lůžkem, jacuzzi boxem, soláriem a odpočinkovým koutem s možností občerstvení. Venkovní část areálu Plavecký bazén Liberec tvoří Sluneční louka, která je otevřena v letních měsících. Návštěvníci se zde mohou slunit a přitom využít celé zázemí bazénu. Je zde dětský koutek, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, občerstvení a WC. Plavecký bazén Liberec je kvalitně vybaven a umožnuje pořádání celé řady pravidelných aktivit, pohybové programy pro kojence a batolata a funguje zde Dětský plavecký klub Plaváček. Plavecký bazén Liberec nabízí i mnoho doplňkových služeb. Je zde samoobslužná restaurace Tobogán, pizzerie s výhledem do bazénu, kadeřnictví, pedikúra a manikúra, kosmetika a uvedené služby wellness centra. Provozní doba Plavecký bazén Liberec : Po - Pa 9.00 - 21.45 So 9.00 - 20.45 Ne 9.00 - 18.45 Plavecký bazén Liberec má dobrou polohu blízko centra města. Možnost parkování u blízkého nákupního centra Interspar z něj dělá oblíbenou dobře dostupnou atrakci. Objekt byl postaven v roce 1985 a od roku 1994 je postupně modernizován.

Informace a fakta

GPS: 50.7743, 15.0628
Nadmořská výška: 370 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:25:52

Plavecký bazén Liberec: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 6202012-01-30 15:37:04
Liberecký bazén má po rekonstrukci docela pěkně udělanou pizzerii. Přístup je volný i když přijdete z venku a celá hlavní prosklená stěna je s výhledem přímo na bazén. Největší radost jsme měli z malého dětského koutku, protože to ocení rodiče možná víc než děti :-) .
 Aura: 63Recenze: 2242010-09-26 20:23:06
Plavecký bazén v Liberci je pěkný. Výhoda oproti sousednímu bazénu v Jablonci nad Nisou je, že sem můžou pánové v koupacích kraťasech. Bazén nabízí jeden velký bazén pro plavce, malý bazén pro malé děti, dvě vířivky, dva tobogány a divokou řeku, která se umítněna venku. Teď je tu nově, že přímo z bazénu mužete do restaurace nad bazeném, ale vstup je sem pouze po osušení.
 Aura: 49Recenze: 702010-09-16 20:39:48
V tomto bazéně jsem si učila plavat :D příjemné vzpomínky, na toto dobře vybavené prostředí, mi vždy vykouzlý úsměv na rtech:)

Města a obce v okolí

Liberec (0.8km)Bedřichov (6km)Janov nad Nisou (7km)Chrastava (8km)Kryštofovo Údolí (9km)Šimonovice (8km)Jablonec nad Nisou (9km)Rádlo (9km)Lučany nad Nisou (12km)

Webmap: 1 2 3