TIXIK.cz » Koupání » Jablonec nad Nisou » Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou: Hlídač pokojů
Plavecký bazén Jablonec nad Nisou Mapa Mapa hotelů Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén Jablonec nad NisouPlavecký bazén Jablonec nad Nisou

Související témata

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou: Fotografie

Doporučené hotely Plavecký bazén Jablonec nad Nisou


Zobrazit všechny »


Plavecký bazén Jablonec nad Nisou: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Plavecký bazén Jablonec nad Nisou Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Plavecký bazén Jablonec nad Nisou a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Koupání, Aktuální čas: 06:28:54, Nadmořská výška: 513m, Adresa: Svatopluka Čecha 4204/80, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, Telefon: +420 483 319 328, WWW stránky:

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou se nachází ve městě Jablonec nad Nisou na severu České republiky . Leží u Jablonecké přehrady Mšeno . Bazén nabízí 25 m dlouhý sportovní bazén s 8 drahami. Pro děti je k dispozici dětský bazén s chrličem a vodním hřibem. Dále je pro návštěvníky připraven bazén s atrakcemi jako je dravá řeka, masážní stolice nebo vlnobití. Plavecký bazén Jablonec nad Nisou nabízí dva tobogány: kratší, prudší a delší, mírnější. Dále jsou k dispozici dvě vířivky. Je zde také parní komora s ochlazovacím bazénkem. K využití nabízí ještě Plavecký bazén Jablonec nad Nisou saunu, masáže a fitness. Pro letní měsíce lze využít sluneční louku. Zde je k dispozici malý dětský bazének, dětské prolézačky, lehátka a slunečníky. Pro milovníky plážového volejbalu jsou připraveny dvě hřiště.

Informace a fakta

GPS: 50.7324, 15.1788
Nadmořská výška: 513 m
Adresa URL - ceník vstupného:
Adresa URL : otevírací doba:
Vzdálenost od parkoviště:
Typ koupání:
Charakter koupání:
Je na pláži plavčík?:
Počet bazénů:
Velikost největšího bazénu (délka x šířka) v metrech:
Hloubka největšího bazénu (m):
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:27:01

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.bazenjbc.cz/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Atrakce: vodní tobogan, divoká řeka, dětský bazén
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Vybavení: sauna, fitness
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ koupání: bazén

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 63Recenze: 2242010-09-21 17:43:03
Jablonecký bazén je i přes svou malou velikost dobrý. Je tu před vstupem počítadlo kolik lidí je uvnitř tím pádem si to ještě před vstupem můžete rozmyslet. Jsou tu dva tobogány, divoká řeka, dvě vířivky,ale co je nejlepší je parní komora. Je to rozdělono na ženy a muže jsou umístněny ve sprchách a k páře patří i ledový bazének. Jedinou nevýhodou a to zejména pro muže je že do bazénu je zakázaný vstup v koupacích kraťasech. Můžou jsem jen v přilehavých plavkách.Ale teď získal bazén nové majitele, kteří údajně budou o tomto nařízení jednat. Tak snad to změní.
 Aura: 79Recenze: 4702012-02-27 10:58:31
Jablonecký bazén je super, perfektní tobogány, čistota, divoká řeka, jen ty plavky pro pány jsou děsný. Muži sem nesmí nosit bermudy, jen přiléhavé plavky. Ale to je vše co to trochu kazí. Správné plavky si tu případně můžete zakoupit. Jinak doporučuji. V létě nabízí bazén krásný travnatý prostor, s dětskými prolézačkami, beach volejbalem apod. Nechybí tu také opravdu dobré občerstvení, bohužel tedy ne přímo v prostorách, kde se koupe, ale až venku, "před kasami". Pozor! Nově se před bazénem zpoplatnilo parkoviště, tak ať vám neodtáhnou auto!

Města a obce v okolí

Jablonec nad Nisou (1.1km)Lučany nad Nisou (3.4km)Smržovka (4.8km)Janov nad Nisou (4.5km)Rádlo (6km)Bedřichov (7km)Tanvald (9km)Šimonovice (9km)Liberec (9km)

Webmap: 1 2 3