TIXIK.cz » Kanada » Québec » Place Royale

Place Royale - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Place Royale: Hlídač pokojů
Place Royale Mapa Mapa hotelů Place Royale

Související témata

Place Royale: Fotografie

Doporučené hotely Place Royale


Zobrazit všechny »Place Royale: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Place Royale Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Place Royale a doprava, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Ledový Hotel Québec11km
Sainte-Anne-de-Beaupré32km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Náměstí, Aktuální čas: 04:20:41, Adresa: 27, rue Notre-Dame, Québec, QC, Kanada, Telefon: +1 418-646-3167, WWW stránky:

Place Royale je nejvýznamnější náměstí v Québecu , v Kanadě . Nachází se v části Basse-Ville (Nízké město) a je považováno za místo nejstaršího francouzského osídlení v Americe. Právě v těchto místech se totiž vylodil zakladatel města Samuel de Champlain. Dnes je Place Royale malebné náměstí, které je spolu s celým Starým Québecem zapsáno od roku 1985 na Seznamu světového dědictví UNESCO . Mezi nejvýznamnější památky na náměstí patří Kostel Panny Marie Vítězné , který je údajně nejstarším kamenným kostelem v Severní Americe, část základů druhého domu zakladatele města Champlaina (1613) , bronzová busta krále Ludvíka XIV. z roku 1686, dům Maison Chevalier z roku 1752 a výstavní prostor Le Centre d'interprétation de Place-Royale, kde se dozvíte vše o počátcích Québecu . Place Royale je nejvyhledávanějším turistickým cílem ve městě.

Informace a fakta

GPS: 46.8131, -71.2028
Nadmořská výška: 18 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:37:01

Place Royale: Recenze

Place Royale prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Lévis (3.2km)Beaumont (13km)Saint-Nicolas (19km)Stoneham (24km)Sainte-Anne-de-Beaupré (32km)Beaupré (35km)Sainte-Marie (42km)

Webmap: 1 2 3