TIXIK.cz » Švédsko » Norrbotten » Piteå » Pite Havsbad

Pite Havsbad - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Pite Havsbad: Hlídač pokojů
Pite Havsbad Mapa Mapa hotelů Pite Havsbad

Související témata

Pite Havsbad: Fotografie

Doporučené hotely Pite Havsbad


Zobrazit všechny »Pite Havsbad: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Pite Havsbad Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Pite Havsbad a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Turistické oblasti, Aktuální čas: 03:39:42, Adresa: Hotellvägen 50, Piteå, Sverige, Telefon: +46 911 327 00, WWW stránky:

Pite Havsbad (Havsbadet) je turistický komplex a jedno z nejoblíbenějších severně položených švédských letovisek. Nachází se v Botnickém zálivu, cca 900 km severně od Stockholmu a 100 km jižně od polárního kruhu, cca 10 km jihovýchodně od města Piteå .

O Pite Havsbad

Pite Havsbad nabízí krásný plavecký komplex a nádherné pláže. Letovisko je známé díky dlouhé době slunečního svitu, poměrně vysokým teplotám vody a hlavně dlouhým plážím, které disponují jemným zlatým pískem. Nechybí tu ani nudistická pláž. V komplexu Pite Havsbad se můžete vykoupat v některém z nekrytých bazénů s vodními skluzavkami a navštívit také kryté bazény Tropikbadet s řadou vodních atrakcí, saunou, párou a dalšími skluzavkami.

Doprava

Dostat se sem dá z města Piteå pomocí autobusu č.1. Autobusy vyjíždějí z autobusového nádraží každou hodinu až do 20 hodin. Lístek vás vyjde na 14 SEK. Autobus je jasně označen nápisem “Havsbadet“.

Praktické informace

V areálu je i kvalitní restaurace. Samozřejmostí je možnost ubytování ve zdejším hotelu Hotel Pite Havsbad, který nabízí moderně zařízené pokoje. Ubytovat se můžete i v čtyřlůžkových chatkách, které stojí přímo u pláže. Cena za noce se pohybuje okolo 790 SEK. Ubytování je však nutné si zarezervovat minimálně měsíc dopředu. K dispozici je tu také speciální parkoviště pro automobily s obytnými přívěsy.

Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:40:34

Pite Havsbad: Recenze

Pite Havsbad prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Piteå (10km)

Webmap: 1 2 3