TIXIK.cz » Řím » Piazza Navona

Piazza Navona - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Piazza Navona: Hlídač pokojů
Piazza Navona Mapa Mapa hotelů Piazza Navona

Související témata

Piazza Navona: Fotografie

Doporučené hotely Piazza Navona


Zobrazit všechny »Piazza Navona: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Piazza Navona Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Piazza Navona a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 14:01:06, Adresa: Piazza Navona, Roma, Itálie, Telefon: +39 06 0608, WWW stránky:

Piazza Navona je nejrušnější náměstí v Římě , hlavním městě Itálie . Náměstí je oblíbeným místem pouličních umělců, malířů a hudebníků.

Berniniho fontána

Piazza Navona je známá díky Fontáně čtyř řek (Fontana dei Quattro Fiumi) od sochaře Berniniho. Fontána má čtvercový půdorys. Na každém rohu fontány je socha muže, která znázorňuje řeky Nil, Gangu, Dunaj a Rio de la Plata. Na náměstí Piazza Navona se nachází ještě jedna menší fontána - Neptunova kašna od sochaře Giacoma della Porty.

Živé sochy

Na náměstí jsou také k vidění živé sochy, které se za drobný úplatek pohnou. V podvečerních hodinách náměstí ožívá, a vy tak máte jedinečnou příležitost zažít typický italský večer.


Informace a fakta

GPS: 41.899, 12.4731
Nadmořská výška: 31 m
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:27:14

Piazza Navona: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 57Recenze: 762012-01-30 21:55:51
Pizza Navona je známá pro fontánu, která znázorňuje 4 největší řeky světa. Je pěkná ale hlavně večer. Toto náměstí je také kouzelné pro svoji atmosféru, ale je už je mnohem větší než květinové náměstí a atmosféra není taková jako tam. Už je to komerce.Ale podívat se tam určitě jdete. v Římě je totiž všude kousek, je hrozně malý.

Města a obce v okolí

Řím (0.8km)Monte Porzio Catone (22km)Colonna (24km)Guidonia (23km)Monte Compatri (24km)Tivoli (28km)Gallicano nel Lazio (29km)Zagarolo (29km)Fiumicino (25km)

Webmap: 1 2 3