TIXIK.cz » Hrady a zámky » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Hrady a zámky z celého světa ()

(1643)
(826)
(199)
(118)
(1009)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Zámecké náměstí 185/1, 571 01 Moravská Třebová, Czech Republic

Zámek Moravská Třebová patří k nejvýznamnějším renesančním památkám ve střední Evropě . Nachází se na východě České republiky v Pardubickém kraji...

Najít ubytování

Nebílovy 1, 332 04 Nebílovy, Czech Republic

Zámek Nebílovy je unikátní stavbou vídeňské barokní architektury v Čechách. Zámek se nachází cca 20 km jižně od města Plzeň v západočeském regio..

Najít ubytování

Zelená cesta 1704

Zřícenina hradu Rotštejn je zachovalá část bývalého hradu Rotštejna. Nachází se asi 9 km severovýchodně od města Turnov v Českém Ráji , v České rep..

Najít ubytování


Český Kras, Karlštejn, 172, 267 18 Karlštejn, Czech Republic

Hrad Karlštejn je gotický hrad v Česku . Je to jeden z nejznámějších a nejnavštěvovanějších hradů v zemi. Nachází se přibližně 30 km od Prahy , v ok..

Najít ubytování

Zámek 11, 364 64 Bečov nad Teplou, Czech Republic

Obecné informaceRozsáhlý areál nabízí architekturu několika století - v barokním zámku z poč. 18. století lze absolvovat dva prohlídkové okruhy, na ..

Najít ubytování

Loevestein 1, 5307 Poederoijen, The Netherlands

Loevestein je známý Nizozemský hrad. Leží v provincii Jižní Holandsko. Od města Utrecht je vzdálen necelých 50 km. Nachází se u vesnice Gorinchem n..

Najít ubytování


Zámek 1282, 547 01 Náchod, Czech Republic

Náchodský zámek se nachází v městě Náchod v České republice. Leží v Královéhradeckém regionu asi 150km přibližně východně od Prahy. Náchodský zámek..

Najít ubytování

Hradní 585/1, 435 02 Most, Czech Republic

Hrad Hněvín je hrad v České republice. Nachází se na severu země. Leží na stejnojmenném vrchu (399 m n. m. ) ve městě Most. Na vrcholu kopce Hněvín ..

Najít ubytování

Svojanov 1, 569 73 Svojanov, Czech Republic

Hrad Svojanov je jeden z nejstarších královských hradů v České republice. Nachází se ve vesnici Svojanov asi 15 kilometrů jižně od města Svitavy a ..

Najít ubytování


V Lípách 148, 295 01 Mnichovo Hradiště, Czech Republic

Zámek Mnichovo Hradiště je barokní sídlo, které se nachází ve městě Mnichovo Hradiště , cca 20km severně od města Mladá Boleslav v České republice ..

Najít ubytování

Koldinghus 1, 6000 Kolding, Denmark

Zámek Koldinghus je nádherný hrad v Dánsku , který v minulosti patřil k nejvýznamnějším dánským hradům. Nachází se v jižní části země a je dominanto..

Najít ubytování

Niederfladnitz, 2081 Hardegg, Austria

Nový hrádek leží na jihu České republiky. Nachází se 15km od města Znojma a leží blízko hranice s Rakouskem. Nový hrádek nechal postavit osmdesát me..

Najít ubytování


Chomutovská 1, 431 51 Klášterec nad Ohří, Czech Republic

Zámek Klášterec nad Ohří se nachází ve městě Klášterec nad Ohří v severozápadních Čechách. Zámek stojí na levém břehu řeky Ohře v anglickém parku, k..

Najít ubytování

1 Bothy Cottages, Blenheim Palace Grounds, Woodstock, Oxfordshire OX20 1PY, UK

Zámek Blenheim je krásný barokní zámek ve Velké Británii , který je od roku 1987 zapsán na Seznamu světového dědictví UNESCO . Zároveň je známý jako..

Najít ubytování

7 Buckingham Gate, City of Westminster, SW1E, UK

Buckinghamský palác (Buckingham Palace) je oficiální sídlo britského panovníka. Nachází se v centru města Londýn , ve Velké Británii . Palác je míst..

Najít ubytování


Zámek 1, 675 71 Náměšť nad Oslavou, Czech Republic

Zámek Náměšť nad Oslavou je renesanční sídlo. Nachází se ve městě Náměšť nad oslavou cca 30 km severozápadně od města Brno . Zámek Náměšť nad Osla..

Najít ubytování

22546, 440 01 Jimlín, Czech Republic

Nový Hrad v Jimlíně se nachází přibližně 5 km od Loun v České republice . Zámek leží na nejvyšším místě obce a je viditelný zdaleka. Historie stav..

Najít ubytování

Svatý Tomáš 131, 382 73 Přední Výtoň, Czech Republic

Vítkův hrádek, je gotická zřícenina hradu a vyhlídková věž. Nachází se v Česku asi 4 km od hranice s Rakouskem , na pravém břehu Lipenské přehrady...

Najít ubytování


Herengracht 1, 1398 Muiden, The Netherlands

Hrad Muiden je nejnavštěvovanějším hradem v Nizozemsku . Nachází se v blízkosti hlavního města Amsterdamu . Počátky historie První hrad na tomto m..

Najít ubytování

Mar Pl, Stirling FK8, UK

Hrad Stirling se nachází na vrcholu strmého kopce Castlea ve stejnojmenném městě Stirling. Město leží severozápadně od Glasgow na řece Forth ve Skot..

Najít ubytování

Lipnice nad Sázavou 1, 582 32 Lipnice nad Sázavou, Czech Republic

Hrad Lipnice je jeden z nejmohutnějších českých šlechtických hradů. Nachází se ve městě Lipnice nad Sázavou, asi 12 kilometrů od Havlíčkova Brodu. H..

Najít ubytování


Hrad Střekov 844/52, 400 03 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-Střekov, Czech Republic

Zřícenina Hrad Střekov se tyčí nad řekou Labe, nedaleko Ústí nad Labem v Ústeckém krajiv České republice. První zmínka pochází z roku 1319, kdy Jan ..

Najít ubytování

Trčkovo náměstí 1, 517 73 Opočno, Czech Republic

Zámek Opočno najdeme v půvabném městečku Opočno v údolí Zlatého potoka v podhůří Orlických hor. První zmínku o městečku Opočno (dnes půvabná MPZ) na..

Najít ubytování

Sychrov 1, 463 44 Sychrov, Czech Republic

Zámek Sychrov je krásný novogotický komplex. Nachází se na severu České republiky, přibližně 17 km od města Liberec . Patří mezi významné kulturní p..

Najít ubytování


Zámek 1, 685 01 Bučovice, Czech Republic

Zámek Bučovice je renesanční sídlo. Nachází se na Jižní Moravě přibližně 30 km východně od města Brno v České republice . Historie zámku Jako j..

Najít ubytování

Nechanice 66, 503 15 Nechanice, Czech Republic

Hrádek u Nechanic je krásný zámek v České republice. Nachází se v Královéhradeckém kraji u městečka Hrádek, asi 3 kilometry od města Nechanice. Záme..

Najít ubytování

Ráby 6, 533 52 Ráby, Czech Republic

Kunětický hrad se nachází severovýchodně od města Pardubice v České republice. První písemná zmínka o hradu pochází z 15. století. To jej vlastnil B..

Najít ubytování


18, 05304 Spišské Podhradie, Slovakia

Spišský hrad je nejrozsáhlejší hradní zřícenina na Slovensku . Patří k nejcennějším památkám regionu Spiše. Je považován za jeden z největších hradn..

Najít ubytování

Zámecké náměstí 1/7, 792 01 Bruntál, Czech Republic

Zámek Bruntál leží v centru stejnojmenného okresního města Bruntál. Město leží v Moravskoslezském kraji, na pomezí Moravy a Slezska, v severovýchodn..

Najít ubytování

22318, 431 58 Místo, Czech Republic

Hrad Hasištejn je gotický hrad. Stojí na ostrohu u obce Místo blízko cesty z Chomutova do Klášterce nad Ohří v České republice. Hrad Hasištejn je do..

Najít ubytování


U Vodního hradu 63, 470 01 Česká Lípa, Czech Republic

Vodní hrad Lipý je jedna z dominant severočeského města Česká Lípa. Základem stavby Vodní hrad Lipý je mohutná hradba s renesančním oknem a dvě..

Najít ubytování

Libošovice 3, 506 01 Libošovice, Czech Republic

Hrad Kost je středověká pevnost v Chráněné krajinné oblasti Český ráj. Nachází v České republice , přibližně 24 km severovýchodně od města Mladá Bol..

Najít ubytování

Troskovice 32, 512 63 Troskovice, Czech Republic

Hrad Trosky je zřícenina, která se nachází v oblasti Český ráj, v České republice . Leží mezi městy Jičín a Turnov . V období romantismu byl Hrad T..

Najít ubytování


29-1 Johnston Terrace, Edinburgh, City of Edinburgh EH1 2NH, UK

Hrad Edinburgh je jednou z nejnavštěvovanějších památek ve Skotsku. Nachází se na čedičovém jádru vyhaslé sopky, nad historickým městem Edinburgh . ..

Najít ubytování

Palackého náměstí 1, 684 01 Slavkov u Brna, Czech Republic

Zámek Slavkov - Austerlitz je barokní zámek v regionu Jižní Morava . Nachází se v České republice , přibližně 20 km východně od města Brno . Zámek S..

Najít ubytování

Branka 1, 394 68 Žirovnice, Czech Republic

Zámecký areál Žirovnice je zámek v České republice . Nachází se v obci Žirovnice v kraji Vysočina, asi 140 km jihovýchodně od Prahy . Zámecký areál ..

Najít ubytování


Kašperské Hory 55, 341 92 Kašperské Hory, Czech Republic

Hrad Kašperk je typickou dominantou krajiny horního Pootaví. Leží v Jižních čechách, na výběžku hory Žďánova, cca 3 km od Kašperských Hor , v nadmoř..

Najít ubytování

Zámek 1, 691 42 Valtice, Czech Republic

Zámek Valtice se nachází ve stejnojmenné obci Valtice , východně od města Břeclav na Jižní Moravě. Historie Na místě Zámek Valtice byl postaven ..

Najít ubytování

Staré Hrady 1, 507 23 Staré Hrady, Czech Republic

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jič..

Najít ubytování


1 Austin Terrace, Toronto, ON M5R 1X8, Canada

Casa Loma je napodobenina středověkého zámku na kopci s výhledem na Toronto. Vybudoval jej významný torontský průmyslník Henry Mill Pellatt. Stavba,..

Najít ubytování

Mlýnská 105, 403 23 Velké Březno, Czech Republic

Zámek Velké Březno patří mezi nejmladší a nejmenší státní zámky v České republice . Nachází se ve stejnojmenné obci Velké Březno nedaleko Ústí nad ..

Najít ubytování

Zámek Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves, Czech Republic

Zámek Nelahozeves je renesanční zámek nacházející se ve stejnojmené obci ve Středních Čechách. Leží 30 km severně od hlavního města Praha. Zámek Nel..

Najít ubytování


Slovanské nábrežie 1093/48, 84110 Devín, Slovakia

Hrad Děvín (Devínský hrad) je monumentální hradní zřícenina na Slovensku . Vypíná se na strategickém místě nad soutokem Dunaje a Moravy, v místě Dun..

Najít ubytování

Ploskovice 1, 411 42 Ploskovice, Czech Republic

Zámek Ploskovice se nachází 10 km severovýchodně od města Litoměřice v Ústeckém kraji. V roce 1720 až 1730 zde byl podle architekta Kiliána Ignáce..

Najít ubytování

Grabštejn 21, 463 34 hrádek nad Nisou, Czech Republic

Hrad a zámek Grabštejn se nachází v obci Chotyně, cca 20 km od Liberec , nedaleko hranic s Německo . Patří k nejstarším hradům v severních Čechách ...

Najít ubytování


168 Castle Rd, Scarborough, North Yorkshire County YO11, UK

Najít ubytování

Réserve Nationale de Chasse de Chambord, Le Château, 41250 Chambord, France

Zámek Chambord (Château Chambord) je největším a nejhonosnějším ze Zámků na Loiře, které jsou zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Leží v o..

Najít ubytování

Kasteelplein 1, 5701 Helmond, The Netherlands

Hrad Helmond je zachovalý středověký hrad ve městě Helmond , v Nizozemsku . Hrad Helmond leží necelých 15 km východním směrem od města Eindhoven . ..

Najít ubytování


Jaroňkova 77, 742 66 Štramberk, Czech Republic

Štramberská Trúba je hradní věž, která zůstala z původního hradu ve Štramberku , malebném městečku v Moravskoslezském kraji, v České republice .Hla..

Najít ubytování

U Černínského zámku 46, 339 01 Chudenice, Czech Republic

Zámek Chudenice je renesanční sídlo. Nachází se v obci Chudenice v Pošumaví v západní části České republiky. Na místě dnešního zámku stála tvrz. pos..

Najít ubytování

Vrchotovy Janovice 1, 257 53 Vrchotovy Janovice, Czech Republic

Zámek Vrchotovy Janovice je původně gotická vodní tvrz s původním parkem. Nachází se v České republice asi 20 km od města Benešov. První zmínky o go..

Najít ubytování


Station Rd, Bolsover, Derbyshire S44, UK

Bolsover je slavný hrad z 12. století, který leží mezi anglickými městy Rotherham a Nottingham. V současnosti je součástí dědictví Velké Británie..

Najít ubytování

Zámecká 7, 570 01 Litomysl, Czech Republic

Zámek Litomyšl je jednou z nejvýznamnějších renesančních památek v České republice. V roce 1999 byl Zámek Litomyšl zapsán do Seznamu světového dědic..

Najít ubytování

Turnov 1, 511 01 Turnov, Czech Republic

Zámek Hrubý Rohozec se nachází ve městě Turnov v Českém ráji . Na místě nynějšího zámku byl postaven raně gotický hrad údajně již ve 13. století ro..

Najít ubytování


Zámecká 2, 679 72 Kunštát, Czech Republic

Zámek Kunštát je národní kulturní památka. Nachází se 40 km od města Brna v České republice. Původně zde stával románský hradní palác, který byl pos..

Najít ubytování

Pod Hradem 81, 351 34 Skalná, Czech Republic

Hrad Vildštejn je jeden z nejstarších hradů v České republice . Nachází se v obci Skalná severně od města Františkovy Lázně . V expozici naleznete..

Najít ubytování

Wileńska 3, 11-400 Kętrzyn, Poland

Hrad Kętrzyn je největší atrakce polského města Kętrzyn , které se rozkládá v severovýchodní části země, ve Varmijsko-Mazurském vojvodství.Pohledy d..

Najít ubytování


Velhartice 1, 341 42 Velhartice, Czech Republic

Hrad Velhartice je středověký hrad a renesanční palác. Jedná se o Národní kulturní památku. Nachází se v západní části České republiky jihovýchodně..

Najít ubytování

Japan, Hyogo Prefecture, Himeji, Honmachi, 83

Himedži (Himeji) je nejslavnější hrad v Japonsku . Nachází se v prefektuře Hjógo, ve městě Himeji . Jedná se o jednu z nejstarších a nejzachovalejší..

Najít ubytování

57480 Manderen, France

Najít ubytování


Svatováclavská 19/16, 276 01 Mělník, Czech Republic

Zámek Mělník je renesanční zámek ležící ve městě Mělník severně od hlavního města České republiky Praha . Zámek je dominantou města a je spjat ..

Najít ubytování

Cours John Kennedy, 44000 Nantes, France

Zámek Ducs v Bretani je velký opevněný zámek ve městě Nantes ve Francii . Nachází se na pravém břehu řeky Loiry. V současnosti je Zámek Ducs v Br..

Najít ubytování

náměstí Republiky 202/9, 419 01 Duchcov, Czech Republic

Zámek Duchcov je barokní zámek s klasicistní fasádou. Nachází se nedaleko města Teplice , v severních Čechách, v České republice . Zámek Duchcov je ..

Najít ubytování


Benešov 1, 256 01 Benešov, Czech Republic

Zámek Konopiště je jeden z nejnavštěvovanějších zámků v České republice. Nachází se západním směrem od města Benešov . Zámek Konopiště je známý jak..

Najít ubytování

1 Carisbrooke Castle, Newport, Isle of Wight PO30 1XY, UK

Hrad Carisbrooke leží na předměstí města Newport , na ostrově Isle of Wight, ve Velké Británii . Hrad, jehož historie je více než tisíc let stará, n..

Najít ubytování


Hauptstraße 24, 02797 Oybin, Germany

Zřícenina středověkého skalního hradu Oybin se nachází v obci Oybin , nedaleko města Žitava , které leží v blízkosti státní hranice mezi Českou repu..

Najít ubytování

Wittemer Allee 3, 6286 Wittem, The Netherlands

Hrad Wittem je hrad v Nizozemsku. Hrad Wittem se nachází v malé vesnici Wittem v provincii Limburg na jihu země. Od Maastichtu je vzálen necelých 20..

Najít ubytování

Peak District National Park, Haddon Rd, Bakewell, Derbyshire DE45, UK

Najít ubytování


Masarykova 1, 517 50 Častolovice, Czech Republic

Zámek Častolovice se nachází v obci Častolovice na severovýchodě České republiky jihozápadně od města Rychnov nad Kněžnou. Předchůdcem zámku byla tv..

Najít ubytování

Kolowratská 1, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Czech Republic

Zámek Rychnov nad Kněžnou se nachází ve městě Rychnov nad Kněžnou na severovýchodě České republiky. Pro svoji impozantnost je též nazýván jako ry..

Najít ubytování

Svatý Mikuláš 51, 284 01 Svatý Mikuláš, Czech Republic

Zámek Kačina se nachází ve Středočeském kraji nedaleko města Kutná Hora v České republice. Zámek nechal v letech 1806 až 1824 vystavět Jan Rudolf Ch..

Najít ubytování


Pecka 1, 507 82 Pecka, Czech Republic

Hrad Pecka je historická pevnost, která se nachází v Podkrkonoší v České Republice. První zmínky o hradu pocházejí ze 14. století. Původně Hrad Peck..

Najít ubytování

Zamkowa, 42-500 Będzin, Poland

Hrad Bedzin je gotické historické sídlo. Nachází se v jižní části Polska , ve městě Bedzin . Hrad zahrnuje též muzeum, které je věnováno historii hr..

Najít ubytování

Zámek 1253/15, 405 02 Děčín, Czech Republic

Zámek Děčín je barokně - klasicistní zámek a dominanta města Děčína. Nachází v České republice na skále nad soutokem řeky Labe a Ploučnice. Zámek Dě..

Najít ubytování


Špilberk 210/1, 602 00 Brno-Brno-střed, Czech Republic

Hrad Špilberk se nachází ve městě Brno na jihu České republiky. Vytváří dominantu tohoto města. Hrad Špilberk byl založen v polovině 13. století na ..

Najít ubytování

Lednica 403

Hrad Lednica (Lednický hrad) se nachází na Slovensku . Stojí na skále, nad obcí Lednica , v nadmořské výšce 450 m. Již ve 13. století byl Hrad Ledni..

Najít ubytování

2689, Mnichovo Hradiště, Czech Republic

Drábské světničky jsou zbytky skalního hradu vytesaného do pískovcových skal. Nachází se v České republice , asi 4 kilometry od Mnichova Hradiště . ..

Najít ubytování


August-Böckstiegel-Straße 1, 01326 Dresden, Germany

Zámek Pillnitz leží na břehu řeky Labe ve stejnojmenné obci, která je nyní součástí Drážďan. Byl postaven v 17.století v barokně-klasicistním slohu...

Najít ubytování

794, Poland

Hrad Smoleń leží 4 km jižně od města Pilica, ve Slezském vojvodství, na jihu Polska . Ruiny se nachází na území přírodní rezervace Smoleń. Pohled d..

Najít ubytování

Fürstenweg 37, 5020 Salzburg, Austria

Zámek Hellbrunn je nevelký, ale architektonicky velmi zajímavý zámek v Rakousku . Nachází se cca 4 km do centra Salzburgu . Zámek Hellbrunn nechal v..

Najít ubytování


Dorpstraat 5, 5995 Kessel, The Netherlands

Hrad Kessel je nejstarší zřícenina hradu v Nizozemsku , nazývaná také jako Keverborg Castle. Nachází se přímo ve vesnici Kessel v provincii Limburg...

Najít ubytování

Hoštejn 1, 789 01 Hoštejn, Czech Republic

Hrad Hoštejn je zřícenina hradu nacházející se na kopci nad stejnojmennou vesnicí Hoštejn v Olomouckém kraji, Česká republika. Hrad Hoštejn leží asi..

Najít ubytování

Točník 10, 267 51 Točník, Czech Republic

Hrad Hrad Točník je zachovalá zřícenina středověké pevnosti u vesnice Hrad Točník v České republice . Nachází se v blízkosti města Žebrák , nedalek..

Najít ubytování


Church Crescent, Belfast BT15, UK

Hrad Belfast je zámek a britský fortifikační objekt, pocházející okolo roku 1860. Leží ve východní části Severního Irska, nedaleko města Belfast...

Najít ubytování

Bifuku Dori, Nijojocho, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture, Japan

Nidžó je hrad v Japonsku, ve městě Kjóto . Jedná se o bývalou oficiální kjótskou rezidenci šóguna. Hrad Nidžó byl postavený v 17. století a byl symb..

Najít ubytování

Schloß Schönbrunn, 1130 Vienna, Austria

Palác a zahrady Schönbrunn jsou barokním zámeckým komplexem, který byl rezidencí císařského rodu Habsburků. Roku 1996 byl komplex zapsán na Seznam k..

Najít ubytování


Zámek 2, 530 02 Pardubice-Pardubice I, Czech Republic

Obecné informacePardubický zámek je historicky unikátní objekt, který je nepřehlédnutelnou dominantou centra města. Hliněné valy skýtají místo pro o..

Najít ubytování

Úbislavice 7, 509 01 Úbislavice, Czech Republic

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky ..

Najít ubytování

Zámecký park 1, 538 21 Slatiňany, Czech Republic

Zámek Slatiňany je hipologické muzeum a státní zámek. Nachází se nedaleko města Chrudim a Pardubice v České republice. Původně zde stávala tvr..

Najít ubytování


31211, 564 01 Záchlumí, Czech Republic

Hrad Litice se nachází v České Republice, ve vesnici Litice nad Orlicí nedaleko Žamberku. Původ hradu sahá do konce 13. století, kdy byl založen. Ve..

Najít ubytování

119 A259, Rye, East Sussex TN31, UK

Najít ubytování

Bečváry 1, 281 43 Bečváry, Czech Republic

Zámek Bečváry je vrcholně barokní zámek v Bečvárech ve středních Čechách v České republice , asi patnáct kilometrů od Kolína . Nádherný zámek pověs..

Najít ubytování


Lake District National Park, A595, Ravenglass, Cumbria CA18, UK

Najít ubytování

Kasteellaan 1, 5324 Ammerzoden, The Netherlands

Hrad Ammersoyen je hrad v Nizozemsku. Nachází se kousek od vesnice Ammerzoden v provincii Gerdeland. Hrad Ammersoyen leží cca 50km od města Utrecht ..

Najít ubytování

Zámek 2/2, 591 02 Žďár nad Sázavou, Czech Republic

Zámek Žďár nad Sázavou se nachází v historickém centru města Žďáru nad Sázavou na Vysočině v České republice . HistoriePůvodně se jednalo o cister..

Najít ubytování


900 89 Častá, Slovakia

Hrad Červený Kameň se nachází na Slovensku . Stojí ve východní části Malých Karpat, v Bratislavském kraji, u obce Častá .Pohledy do historieHrad Čer..

Najít ubytování

Ökonomieweg - Sanssouci, 14469 Potsdam, Germany

Paláce a parky Postupim a Berlín jsou jedinečným komplexem zámků, zahrad a parků 6 km podél řeky Havola. K celému zámeckému komplexu patří asi 500 ..

Najít ubytování

Kapellenstraße 16, 91301 Forchheim, Germany

Najít ubytování


DN73, Bran, Romania

Hrad Bran je středověká pevnost v horské soutěsce na pomezí Valašska a Transylvánie. Nachází v městečku Bran, asi 25 km jihozápadně od historického ..

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21   


Severní Amerika

Kanada (13), USA (118)