TIXIK.cz » Itálie » Piemont » Torino » Turín » Palác Bricherasio

Palác Bricherasio - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Palác Bricherasio: Hlídač pokojů
Palác Bricherasio Mapa Mapa hotelů Palác Bricherasio

Související témata

Palác Bricherasio: Fotografie

Doporučené hotely Palác Bricherasio


Zobrazit všechny »Palác Bricherasio: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Palác Bricherasio Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Palác Bricherasio a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Architektura, Aktuální čas: 05:15:22, Adresa: Via Giuseppe Luigi Lagrange, 20, Torino,Itálie, Telefon: +39 011 571 1811, WWW stránky:

Palác Bricherasio je významná historická budova v Turíně , v Itálii . Nachází se na via Lagrange 20, v blízkosti náměstí Piazza San Carlo.

Jedna z nejvýznamnějších budov v Turíně

Palác Bricherasio byl postaven v roce 1636. Během své existence ho vlastnila řada šlechtických rodin, které ho postupně upravovali a rozšiřovali. Současnou podobu pak získal po zboření některých jeho částí v roce 1936 při příležitosti obnovy ulice Roma. Rozsáhlými opravami naposledy prošel v roce 1990. Dnes zde sídlí nadace "Palác Bricherasio" a palác hostí výstavy moderního a současného umění. Zároveň pořádá vzdělávací programy spojené s těmito výstavami. Palác Bricherasio také nabízí různé přednáškové místnosti. Je tak významným mezinárodním kulturním centrem. Zajímavostí je, že se zde 1. července 1899 sešla skupina lidí, která diskutovala o založení automobilky Fiat.

Praktické informace

Palác Bricherasio bývá otevřen v pondělí od 14 do 20 hodin. V úterý a od čtvrtka do neděle je otevřen od 9 do 23 hodin. Ve středu je pak otevřen od 9 do 20 hodin. Vstupné na výstavy stojí 6,50 EUR. Děti mají vstup zdarma. K dispozici je tu za malý poplatek i audioprůvodce. Palác Bricherasio je nejlépe dostupný metrem, linkou 1. Vystoupit musíte na zastávce Porta Nuova FS M1.


Informace a fakta

GPS: 45.0657, 7.6827
Nadmořská výška: 249 m
Telefon:
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:45:11

Palác Bricherasio: Recenze

Palác Bricherasio prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Turín (1.3km)Pino Torinese (8km)Pianezza (12km)Rivoli (13km)Montaldo Torinese (13km)Alpignano (13km)Druento (11km)Rivalta di Torino (13km)Orbassano (13km)

Webmap: 1 2 3