Osika - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Osika: Hlídač pokojů
Osika Mapa Mapa hotelů Osika

OsikaOsika

Související témata

Osika: Fotografie

Doporučené hotely Osika


Zobrazit všechny »


Osika: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Osika Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Osika a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Kámen republiky9km
Nejsevernější bod Rakouska9km
Slavonické podzemí15km
Montserrat18km
Deštná21km
Jihlavské podzemí52km
Infocentrum Město Tábor55km
Táborské podzemí56km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Rybníky, Aktuální čas: 15:06:14, Nadmořská výška: 633m

Osika je rybník a autokemp v turistické oblasti Česká Kanada . Nachází se na přibližně 4 km severovýchodně od města Nová Bystřice. V blízkosti státní hranice mezi Českou republikou a Rakouskem .

Rekreace a koupání

Rybník Osika má rozlohu přibližně 68 ha a maximální hloubku 5 metrů. Založili jej mniši z nedalekého bývalého kláštera (dnes poutní kostel Nejsvětější Trojice) . Rybník Osika byl dříve známý pod jménem A.S.P.E. Okolní krajina, čistá voda a pozvolná písčitá pláž vytvářejí výborné zázemí pro příjemnou rekreaci. Na jižním břehu má jedno ze svých rekreačních zařízení i proslulá pražská Univerzita Karlova. Rozloha rybníka umožňuje i provozování prostorově náročných vodních sportů jako je třeba windsurfing. Na rybníku je povolené sportovní rybaření.

Autokemp Osika

Autokemp Osika se nachází na severovýchodním břehu rybníka. Přibližně kilometr od železniční stanice Albeř , která stojí na úzkokolejce z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice . Poskytuje rozsáhlé zázemí pro rekreaci. Vedle sociálních zařízení, možností ubytování a stravování zde můžete využít služeb prádelny, žehlírny a kuchyňky s elektrickými vařiči. Na pláži je možnost zapůjčení lodí, kanoí a šlapadel.


Informace a fakta

GPS: 49.0308, 15.1477
Nadmořská výška: 633 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:48:35

Osika: Recenze

Osika prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Kunžak (11km)Slavonice (15km)Stráž nad Nežárkou (18km)Strmilov (15km)Jindřichův Hradec (16km)Dačice (21km)Novosedly nad Nežárkou (24km)Třeboň (28km)Telč (28km)

Webmap: 1 2 3