TIXIK.cz » Oravská Magura

Oravská Magura - satelitní mapa, ubytování, výlety, dovolená, počasí

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Oravská Magura: Hlídač pokojů
Oravská Magura Mapa Mapa hotelů Oravská Magura

Oravská MaguraOravská Magura

Související témata

Oravská Magura: Fotografie

Doporučené hotely Oravská Magura


Zobrazit všechny »


Oravská Magura: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Oravská Magura Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Oravská Magura a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Turistické oblasti, Aktuální čas: 11:25:20

Oravská Magura je zalesněné pohoří na severním Slovensku, v půvabné krajině u vodní nádrže Orava. Jedná se o turisticky atraktivní region, který nabízí letní vyžití ve formě turistiky a vodních sportů. V zimě nabízí krásné běžkařské trasy a nebo můžete navštívit lyžařská střediska Racibor (Oravský Podzámok), Ski Zábava Hruštín, nebo Skipark Kubínska hola, který leží vrcholem Minčol (1394 m), a je nejvyšším bodem pohoří. Povrch pohoří je pokryt hustými lesy (smrk, buk, bříza a líska), kde rostou hojně borůvky. Podél jihovýchodních svahů pohoří vede železnice. Nejvýznamnějšími centry v oblasti jsou Dolný Kubín, Oravský Podzámok, Tvrdošín, Trstená, Námestov, Hruštín a Zázrivá.
Datum poslední aktualizace: 2012-08-17 00:17:01

Oravská Magura: Recenze

Oravská Magura prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Nižná (10km)Dolný Kubín (12km)Námestovo (13km)Oravská Lesná (16km)Zázrivá (17km)Zuberec (17km)Párnica (19km)Liptovská Sielnica (20km)Lúčky (20km)Terchová (27km)Liptovský Trnovec (24km)Liptovská Teplá (23km)Bešeňová (23km)Bobrovec (26km)Likavka (25km)Ružomberok (26km)Smrečany (28km)Liptovský Mikuláš (30km)Závažná Poruba (34km)Pavčina Lehota (33km)Pribylina (38km)Liptovský Hrádok (39km)

Webmap: 1 2 3