TIXIK.cz » Regiony » Francie » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledků: 20

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Le Grand Massif je světoznámá lyžařská oblast v Horním Savojsku, ve Francii . Lyžařská oblast Le Grand Massif zahrnuje čtyři střediska - Les Cardou,..

Najít ubytování

Francouzské Alpy jsou částí horského masivu Alp. Táhnou se v délce přibližně 300 km od Ženevského jezera k Azurovému pobřeží u Středozemního moře. Z..

Najít ubytování

Lví zátoka pro nás představuje především pobřežní oblast Středozemního moře v jižní Francii. Konkrétně pobřeží dvou franocuzských regionů, Azurového..

Najít ubytování


Savojské Alpy jsou turistickým, lyžařským a vysokohorským regionem ve Francii, v oblasti trojmezí Francie, Itálie a Švýcarska. Na severu hraničí Sav..

Najít ubytování

Francouzské Pyreneje jsou částí pohoří oddělujícího Iberský poloostrov od zbytku kontinentální Evropy. Francie zde sousedí s Andorrou a Španělskem. ..

Najít ubytování

Espace Killy je lyžařská oblast v Savojských Alpách ve Francii. Pokrývá území Tignes a Val d´Isére a navazuje na lyžařské oblasti Les Trois Vallées,..

Najít ubytování


Stříbrné pobřeží je turistický region v jihozápadní části Francie, na území podél pobřeží Atlantiku. Táhne se od španělských hranic až ke špičce po..

Najít ubytování

Normandie je turistický, historický a administrativní region na západní pobřeží Francie. Do historie se zapsalo vylodění spojeneckých vojsk v Evropě..

Najít ubytování

Paradiski (Paradiski) je jednou z nejoblíbenějších lyžařských oblastí ve Francii, konkrétně v Savojských Alpách. Nachází se nedaleko hranice s Itáli..

Najít ubytování


Pays de Maurienne je údolí a turistická lyžařská oblast ve francouzských Alpách. Táhne se v délce přibližně 80 km od střediska Bonneval-sur-Arc přes..

Najít ubytování

Údolí Loiry je turistický region v centrální části Francie, rozprostírající se podél řeky Loiry. Oblast vinic, hradů, zámků a historických měst a ve..

Najít ubytování

Chausey je souostroví v zálivu St. Malo, nedaleko západního pobřeží Francie. Rozlohou nevelké souostroví zahrnuje 52 ostrůvků z nich je obydlený pou..

Najít ubytování


Espace Lumiere je lyžařská oblast ve francouzských Alpách. Je rozestřena v okolí středisek Allos a Pra-Loup, asi 35 km od hraničního přechodu do Itá..

Najít ubytování

Grandes Rousses je rozlehlá lyžařská oblast na území francouzských Alp, zahrnující střediska Alpe d'Huez, Auris-en-Oisans, Vaujany a další. K dispoz..

Najít ubytování

La Forêt Blanche je lyžařské oblast ve francouzských Alpách. Rozprostírá se v na území lyžařských středisek Risoul a Vars. Celkem má 110 sjezdovek, ..

Najít ubytování


Espace San Bernardo je alpská lyžařská oblast na pomezí Francie a Itálie, mezi středisky Thuile (Itálie) a La Rosiere (Francie). V tomto regionu je ..

Najít ubytování


V Alpské části Provence najdete především vynikající střediska pro lyžování, vysokohorskou turistiku a Národní park Mercantour. Na Azurovém pobřeží ..

Najít ubytování