TIXIK.cz » Regiony » Švýcarsko » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledků: 18

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Ski Interlaken je známé lyžařské středisko v centrálním Švýcarsku . Jeho název ("mezi jezery") je odvozen z jeho polohy. Ski Interlaken se nachází m..

Najít ubytování

Světoznámá lyžařská a horolezecká oblast Švýcarských Alp. Mezinárodně uznávaná už od roku 1865. Z malé horské vesničky se stalo letní i zimní rekre..

Najít ubytování

Jedná se o světoznámé lyžařské středisko ve Švýcarsku. Přepravní kapacita tohoto střediska je přes 30 000 osob/za hodinu. Lanovky vyvážejí lyžaře na..

Najít ubytování


Jezero Neuchâtel je největší jezero ležící celé ve Švýcarsku . Nachází se v západní části země, na území kantonů Neuchâtel, Fribourg, Vaud a Bern, v..

Najít ubytování

Vierwaldstättersee nebo také Jezero čtyř kantonů se nachází na úpatí Švýcarských Alp, v blízkosti hlavního města Luzern v Centrálním Švýcarsku . Ro..

Najít ubytování

Curyšské jezero leží severně od Glarnských Alp v nadmořské výšce 406 m. Nachází se přibližně 15 km jihovýchodně od města Curych ve Švýcarsku . Cury..

Najít ubytování


Luganské jezero (Luganersee) se nachází v Alpách na jihovýchodě Švýcarska v nadmořské výšce 270 m. Leží na území Švýcarska a Itálie . Luganské jez..

Najít ubytování

Kantony Basilej a Aargau to je kopcovitá, částečně lesnatá krajina, na severu Švýcarska, u hranic s Německem a Francií. Působivá je především zdejší..

Najít ubytování

Pohoří Jura nebo také Neuchatelské hory, jsou turistickým regionem na severozápadě Švýcarska. Tento region leží na území kolem měst La Chaux-de-Fond..

Najít ubytování


Vaud je švýcarský kanton v západní části země, podél Ženevského jezera. Hlavním centrem regionu je město Lausanne. Najdete zde lyžařská střediska (n..

Najít ubytování

Východní Švýcarsko, je fakticky severovýchodní území země, které má přístup k Bodamskému, Curyšskému a Walenskému jezeru. Od severu k jihu se z mírn..

Najít ubytování

Hoch-Ybrig je lyžařské středisko ve Švýcarsku. Disponuje 15 vleky a sedačkami, kabinovou lanovkou a 50km udržovaných sjezdových tratí. Několik km ji..

Najít ubytování


Švýcarské Alpy jsou vysokohorskou oblastí, která je charakterstická největším výskytem ledovců v Evropě. Přibližně 200 km dlouhé horské pásmo na hra..

Najít ubytování

Centrální Švýcarsko (Zentralschweiz) je turistický region rozprostírající se v okolí v okolí města Lucernu a Lucernského jezera (Vierwaldstättersee)..

Najít ubytování

Bernské Alpy jsou horským masivem, který na sevru vymezují jezera Thunersee, Brienzersee a lyžařské centrum Interlaken, na jihu údolí Rhony. Velkou ..

Najít ubytování


Bernská nížina (Bernská nížina) je turistický region v severozápadní části Švýcarska. Největším městem regionu, a zároveň hlavním městem Švýcarska j..

Najít ubytování

Bernská vysočina (Berner Oberland) je turistický region na jihu Švýcarska, zahrnující částečně i území Bernských Alp. Tento region najdete na území ..

Najít ubytování