TIXIK.cz » Regiony » Polsko » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledků: 27

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Ostrov Wolin je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Polsku . Nachází se v Baltském moři na severozápadě země, na ploše 265 km2. Centr..

Najít ubytování

Bieszczady jsou pohoří a turistická oblast v jihovýchodním cípu Polska . Nacházejí se na území Podkarpatského vojvodství a územně patří do takzvanýc..

Najít ubytování

Bělověžský prales (Puszcza Białowieska) je přísně chráněné území v Polsku, které je od roku 1979 zapsáno na Seznamu přírodního dědictví UNES..

Najít ubytování


Beskid Wyspowy je jednou z oblastí na jihovýchodě Polska. Tento region se nachází na území kolem měst Nový Sadec, Rabka-Zdrój, Tymbark, Dabrowa a..

Najít ubytování

Západní Beskydy jsou rozsáhlou horskou soustavou podél hranic se Slovenskem. Zahrnují Slezské Beskydy, Beskid Żywiecki, Makovské Beskydy, Beskid ..

Najít ubytování

Beskid Niski je hornatou oblastí v jihovýchodní části Polska, podél hranice se Slovenskem. Panenská příroda v oblasti přitahuje především pěší tu..

Najít ubytování


Polské Jizerské hory (Góry Izerskie) jsou pokračování pohoří a turisticky atraktivní oblasti na české straně společné hranice. Hlavním střediskem..

Najít ubytování

Pobřeží Gdaňského zálivu je vyhledávanou polskou rekreační destinací na východním pobřeží Baltského moře. Téměř celé pobřeží je písčité a dobře p..

Najít ubytování

Roztocze jsou turistickou oblastí a vrchovinou v jihovýchodním Polsku, při hranicích s Ukrajinou. Část území je chráněná jako Národní park Roztoc..

Najít ubytování


Makowské Beskydy jsou menším pohořím a turistickou oblastí na polsko-slovenské hranici. Sousedí se slovenským turistickým regionem Orava. Nejvzác..

Najít ubytování

Podhale je polským podhůřím Vysokých Tater. Jedná se o atraktivní turistický region, sousedící s oblastí Spišské Magury na Slovensku, Pieninami, ..

Najít ubytování

Malé Beskydy (Beskid Mały) je atraktivní polský turistický region a pohoří. Na jeho úpatí leží větší města Andrychów, Wadowice, Bielsko-Biala, Žy..

Najít ubytování


Beskid Żywiecki je turistický region na hranici Polska a Slovenska. Hlavním centrem oblasti je město Žywiec, dalšími centry jsou obce Rajcza, Rad..

Najít ubytování

Polská část Krkonoš (Karkonosze) je turisticky atraktivní území na česko-polské hranici. Jedná se o menší část Krkonoš, kde se nacházejí horská l..

Najít ubytování


Beskid Sadecki je pohoří a turistický region v Polsku. Tento region se nachází na území v okolí měst Krynica, Stary Sacz, Nowy Sacz, Piwniczna-Zr..

Najít ubytování