TIXIK.cz » Regiony » Nizozemsko » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledků: 10

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Oblíbená nizozemská destinace, proslavená písečnými plážemi. Je součástí tzv. Fríských ostrovů, které se táhnout od Dánska, podél německého pobře..

Najít ubytování

Hoge Veluwe je národní park v Nizozemsku. Rozkládá se na téměř 55 km2 v provincii Gelderland, kterou najdete v centrální části země. Nachází se mezi..

Najít ubytování

Texel je malý ostrov v Nizozemsku. Leží asi 3 km od pobřeží Severního Holandska a je jedním z ostrovů oddělujících unikátní příbřežní oblast nazývan..

Najít ubytování


Východní Nizozemsko leží na území provincií Gelderland a Overijssel. Páteří regionu je řeka IJssel, podél které se nachází řada krásných starobylých..

Najít ubytování

Jižní Nizozemsko je nížinná oblast na území tři nejjižnějších provincií, Limburgu, Severního Brabantska a Zeelandu. Region svádí už po staletí boj s..

Najít ubytování

Květinová pole jsou spolu s tulipánem symbolem Nizozemska. Soustředěna jsou ve více lokalitách, ale zřejmě nejpůsobivější oblastí je území mezi měst..

Najít ubytování


Zeelandské pobřeží, je nejjižnějším pobřežím Nizozemska. Je také nejslunečnějším, nejčlenitějším a nachází se zde například nejdelší nizozemský most..

Najít ubytování

Holandské pobřeží je charakteristické dlouhými písčitými plážemi, dunami a sítí cyklotras vedoucí souběžně s podél moře. Rozprostírá se na území pro..

Najít ubytování

Západní Nizozemsko je region který leží u rozvětvené delty řeky Rýn. Nacházejí se zde velká města Masterdam, Rotterdam, Utrecht, Den Haag, anebo Den..

Najít ubytování


Severní Nizozemsko je atraktivní turistická oblast především díky Západním Fríským ostrovům, které jsou proslulé nádhernými plážemi s písečnými duna..

Najít ubytování