TIXIK.cz » Regiony » Černá Hora » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Tip na výlet, počet výsledků: 8

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Boka Kotorská je velký černohorský záliv na pobřeží Jaderského moře. Poskytuje útočiště chráněné před nepřízní počasí hradbou hor. Součástí oblas..

Najít ubytování

Morača je hornatá oblast ležící kolem kaňonu řeky Morača v Černé Hoře. Právě ve zdejších horách se ukrývá jedna z nejvzácnějších černohorských pa..

Najít ubytování

Bjelasica je vnitrozemské pohoří Černé Hory, ve kterém se ukrývá Národní park Biogradska Hora. Crna glava (2139 m) je nejvyšším bodem pohoří a zv..

Najít ubytování


Durmitor je chráněná oblast v Černé Hoře. Nachází se v severní části země, v regionu Žabljak. Durmitor je součástí Dinárských hor. Celá oblast je..

Najít ubytování

Skadarské jezero je krasové jezero nacházející se na hranicích Albánie a Černé Hory. Je to největší jezero na Balkáně. Skadarské jezero má průměrnou..

Najít ubytování

Barská riviéra patří k nejkrásnějším plážovým oblastem na Jadranu, a ke čtyřem hlavním pobřežním turistickým oblastem Černé Hory. Je odtud trajek..

Najít ubytování


Budvanská riviéra patří k předním rekreačním destinacím v Černé Hoře. Letoviska Budva, Bečiči, Sveti Stefan a Petrovac mají už své jméno a dobré ..

Najít ubytování

Ulcinjská riviéra je dlouhý úsek černohorského pobřeží Jaderského moře u města Ulcinj. Skládá se ze tří hlavních částí. Menší pláže najdet přímo ..

Najít ubytování