TIXIK.cz » Česká republika » Středočeský kraj » Praha » Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Obchodní centrum Letňany: Hlídač pokojů
Obchodní centrum Letňany Mapa Mapa hotelů Obchodní centrum Letňany

Doporučené hotely Obchodní centrum Letňany


Zobrazit všechny »Obchodní centrum Letňany: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Obchodní centrum Letňany Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Obchodní centrum Letňany a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Klub Mecca5km
SaSaZu6km
Roxy7km
Židovské město v Praze8km
Pinkasova synagoga8km
Duplex Praha8km
Karlovy Lázně8km
Rock Café8km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Shopping, Aktuální čas: 04:35:17, Adresa: Veselská 663, 199 00 Prague-Letňany, Česká republika, Telefon: +420 284 051 111, WWW stránky:

Obchodní centrum Letňany je komplex pro nákupy a zábavu na severovýchodním okraji města Praha . Multifunkční centrum se nachází v městské části Letňany, v blízkosti dálnice D8.

Nákupní centrum Letňany

V obchodní části komplexu jsou zastoupeny značkoví výrobci a prodejci nejrůznějšího zboží. Najdete zde například dárkové zboží, hračky, módu, sportovní potřeby, zlatnictví a šperky nebo obchody se zbožím pro zdraví a krásu.

Obchodní dům Letňany a množství obchodů

V nákupním centru najdete zboží známých značek jako například Mothercare, L´OCCITANE, Deichmann, Next, Douglas, MARKS & SPENCER, C&A, H&M, s.Oliver a další.

Sport

Sportovní aktivity reprezentuje vodní zábavní a sportovní areál Aquapark Lagoon Letňany a moderní sportovní komplex ICE Arena Letňany. Víceúčelová hala nabízí dvě kryté ledové plochy a zázemí pro indoorové aktivity.

Zábava

Možnosti příjemně stráveného času doplňuje nabídka kaváren a restaurací. Bohatou nabídku české i mezinárodní kuchyně, včteně salátů, zákusků a zmrzlin nabízí restaurace Fontána Food Court. Děti si mohou pohrát v dětském koutku Letňánek a výlet můžete završit návštěvou Multikina Palace Cinemas.

Praktické informace

Obchodní centrum Letňany Veselská 663 Praha 9 +420 284 051 111 recepce.ocl@oc-letnany.cz Otevřeno každý den od 10.00 do 21.00 hodin Tesco Hypermarket je v provozu nonstop.

Veřejná doprava

Ze stanice metra Letňany zajišťují bezplatnou autobudovou dopravu linky OCL. Cesta trvá přibližně pět minut. Z Čakovic, Kbel, Bohnic, Kobylis, Ďáblic a Proseka jsou k dispozici bezplatné linky, které zajišťuje TESO. Autobusy MHD zajišťují dopravu ze stanic metra Černý Most (linka 186) , Nádraží Holešovice (linka 186) , ze stanice metra Palmovka (linka 140) a ze stanice metra Vysočanská a Skalka (linka 195) . Cílová zastávka u OC Letňany se jmenuje Tupolevova. Průvodce obchodním centrem ke stažení v PDF.


Informace a fakta

GPS: 50.1361, 14.5018
Nadmořská výška: 276 m
Telefon:
Datum vzniku (rok):
Počet všech obchodů v centru:
Počet pater:
Majitel:
Velikost prostor (m2):
Architekt:
Slogan:
Čas potřebný na návštěvu (minuty):
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:47:20

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.oc-letnany.cz

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typy obchodů: obchodní domy, módní butiky, lékárny
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Možnosti zábavy: kluziště, kino
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: wifi zdarma
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Druhy stravování: kavárny

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Obchodní centrum Letňany: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 87Recenze: 3226.2.2012 2:04:13
Obchodní centrum Letňany je údajně největším nákupním centrem v České republice. Dopravit se sem můžete metrem a následně autobusem, který jezdí zdarma, z konečné stanice metra Letňany. Nutno podotknout, že intervaly dopravy autobusových linek se mi vždy zdají dlouhé a čekání úmorné, zvláště z toho důvodu, že chybí nějaké zázemí. Nákupní centrum nabízí klasický sortiment největších světových značek a také nabídku občerstvení můžete očekávat takovou, jak tomu obvykle v těchto nákupních komplexech bývá.

Města a obce v okolí

Miškovice (3.7km)Praha (8km)Zeleneč (11km)Horoměřice (12km)Šestajovice (13km)Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (13km)Nové Jirny (15km)Okoř (18km)Čelákovice (18km)

Webmap: 1 2 3