TIXIK.cz » Města » Nottingham

Nottingham - hotely, ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Nottingham: Hlídač pokojů
Nottingham Mapa Mapa hotelů Nottingham

NottinghamNottingham

Související témata

Satelitní mapa Nottinghamu, Tipy na výlety poblíž Nottinghamu, Penziony v Nottinghamu, Luxusní ubytování v Nottinghamu, Apartmány v Nottinghamu, Autopůjčovny v Nottinghamu, Nottingham - počasí, Nottingham: Fotografie

Doporučené hotely Nottingham


Zobrazit všechny »


Nottingham: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Nottingham Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Nottinghamu, Plánovač výletů, Nottingham a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 09:00:24, Adresa: Burton St, Nottingham, Velká Británie, Telefon: +44 115 941 8418, WWW stránky:

Vhodné pro

studium

Doprava a dopravní možnosti

mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 52.9551, -1.1494
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 12:48:34

Nottingham: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 78Recenze: 22011-08-24 10:22:31
Nottingham je město nacházející se v Anglii. Leží v hrabství Nottinghamshire na řekách Leen a Trent. První zmínky o městě Nottingham pocházejí ještě z období před příchodem Římanů. Původní název města byl Tigguo Cobauc. Postupně se název měnil až do dnešního názvu Nottingham. V 9. století se stalo město součástí Danelaw. V roce 1449 se Nottingham stal hrabstvím. Z tohoto regionu pochází i středověká legenda o ochránci slabých a utlačovaných jejíž hlavní postavou je Robin Hood. Dominantou města je socha Robina Hooda, která stojí nedaleko náměstí Old Market Square. Ve městě se nachází římskokatolická katedrála svatého Barnabáše a tři kostely - St. Mary the Virgin, St. Peter's a St. Nicholas. Další turistickou atrakcí je hrad Nottingham a množství zahrad a parků. Nottingham je sídlem dvou univerzit - University of Nottingham a Nottingham Trent University. Nejvýznamnější divadla ve městě jsou Nottingham Play House a Theatre Royal. Dále je v Nottinghamu několik galerií. Nejznámější je Nottingham Castle Museum a nebo Wollaton Park's Yard Gallery. V současnosti město Nottingham obývá cca 247 000 obyvatel.

Města a obce v okolí

NottinghamCossall (9km)Woodborough (10km)Risley (12km)East Bridgford (12km)Eastwood (12km)Langar (16km)Whatton (17km)Morley (18km)

Webmap: 1 2 3