TIXIK.cz » Thajsko » Největší města v Thajsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Thajsku

Kompletní seznam největších měst v Thajsku s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Bangkok je největším a hlavním městem Thajska . Ve zdejším úrodném údolí řeky Chao Phraya se usídlili již ve 13. století Thajci a založili tu původn..

Najít ubytování


Chiang Mai je největší město a turistické centrum v severním Thajsku . Je to hlavní město stejnojmenné provincie Chiang Mai a páté největší město Th..

Najít ubytování


Nakhon Pathom je město ve středním Thajsku . I kdybyste tímto městem pouze projížděli, nemůže vám uniknout zdejší hlavní pamětihodnost: nepřehlédnut..

Najít ubytování

Pattaya se nachází asi 140 km jihovýchodně od Bangkoku v Thajském zálivu a jako prázdninová lokalita uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Víte dí..

Najít ubytování


Chiang Rai je město v severní oblasti Thajska . Leží asi 200 km od města Chiang Mai a 60 km od hranic s Myanmarem . Chiang Rai je vstupní branou do..

Najít ubytování


Mae Sot, Tak, Thailand

Najít ubytování


Damnoen Saduak je město ve středním Thajsku , proslulé plovoucími trhy. Chcete-li poznat, jak vypadaly trhy v Bangkoku ještě předtím, než v něm říčn..

Najít ubytování

Nan je malé město v severním Thajsku . Leží v blízkosti hranic Thajska s Laosem , v oblasti severních říčních údolí, přibližně 300 km od města Chia..

Najít ubytování


San Pa Tong, Chiang Mai, Thailand

Najít ubytování

Chiang Dao, Chiang Mai, Thailand

Najít ubytování

Mae Tha, Lamphun, Thailand

Najít ubytování


Mae Hong Son je město v nejodlehlejší části severovýchodního Thajska . Je hlavním městem provincie Mae Hong Son. Leží na hranicích s Myanmarem , při..

Najít ubytování

Karon Beach je vyhlášená pláž a oblíbené letovisko v Thajsku . Nachází se na ostrově Phuket, cca 16 km od hlavního města, které nese stejný název Ph..

Najít ubytování

Chaweng Beach je oblíbená pláž a letovisko v Thajsku . Nachází se na východním pobřeží ostrova Ko Samui . Jedná se o nejrozvinutější oblast na celém..

Najít ubytování


Fang, Chiang Mai, Thailand

Najít ubytování

Pai je malé město v severním Thajsku poblíž hranic s Myanmarem . Leží v provincii Mae Hong Son, přibližně 50 km od města Mae Hong Son a 135 km od..

Najít ubytování


Ban Rai, Uthai Thani, Thailand

Najít ubytování

  1