TIXIK.cz » Rusko » Krasnojarský kraj » Největší města v Rusku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Rusku

Kompletní seznam největších měst v Rusku s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Moskva je hlavní město Ruské federace a jedno z největších evropských měst. Žije zde více než 10 milionů obyvatel. Je to politické, hospodářské a ku..

Najít ubytování

Petrohrad (rusky: Санкт-Петербург, anglicky: Saint Petersburg) je jedno z nejkrásnějších měst Ruska . Jedná se o nejzápadněji položené město na seve..

Najít ubytování

Russia

Novosibirsk je 3. největší město v Rusku . Nachází se v Novosibirské oblasti, na řece Ob. Novosibirsk byl založen v roce 1893 při stavbě transsibiřs..

Najít ubytování


Nižnij Novgorod , bývalý Gorkij je hlavním městem Nižněnovgorodské oblasti v Ruské federaci . Je 5. nejlidnatějším městem v zemi a významným hospodá..

Najít ubytování

Jekatěrinburg , bývalý Sverdlovsk je 4. největší město Ruské federace . Je správním střediskem Sverdlovské oblasti, dopravní, obchodní a průmyslové ..

Najít ubytování

Samara je jedno z největších měst v Rusku . Leží v evropské části Ruska , na břehu řeky Volhy, jižně od města Kazaň . Samara patří k významným průmy..

Najít ubytování


Omsk je město v jihozápadní Sibiři v Rusku nedaleko hranic s Kazachstánem . Je to administrativní centrum Omské oblasti a druhé největší město vých..

Najít ubytování

Čeljabinsk je hlavní město Čeljabinské oblasti v Rusku . Leží na úpatí východního pohoří Ural na břehu řeky Miass, přibližně 200 km od města Jekatěr..

Najít ubytováníДеповская ул., 49, г. Оренбург, Оренбургская область, Россия

Najít ubytování

Kaliningrad je hlavní město Kaliningradské oblasti, exklávy Ruska . Kaliningradská oblast není spojena s Ruskem , ale je obklopena Polskem a Litvou..

Najít ubytováníул. Декабристов 3, Курган, Россия

Najít ubytování

Soči je pěkné město, posazené do samé zeleně, množství parků, Kavkazská riviéra, park Gorkovo a mnoho jiných, takže máte dojem, že celá Soči je jede..

Najít ubytování
ул.Коммунистическая, д. 35, г. Саранск, Республика Мордовия, Россия

Najít ubytování


2204-2248 130th Ave, Murray, Iowa, United States

Najít ubytování


Kostroma je starobylé město a říční přístav v Rusku . Leží na soutoku řek Volha a Kostroma. Nachází se v Kostromské oblasti, přibližně 370 km od měs..

Najít ubytováníул. Автодорожная, д. 32, Якутск, Россия

Najít ubytování


ул. Маршала Жукова, 34А, город Одинцово, Россия

Najít ubytování


Sergijev Posad, známé také jako Zagorsk, je město a významné poutní místo. Nachází se přibližně 60 km od města Moskva , v Rusku . Sergijev Posad je ..

Najít ubytování


Московский просп., 20, г. Пушкино, Московская область, Russia

Najít ubytování


  1