TIXIK.cz » Mexiko » Největší města v Mexiku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Mexiku

Kompletní seznam největších měst v Mexiku s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Byla jsem v mexiku 2x,jednou v roce 1995, podruhé v roce 2000. Vždy na delší dobu. Nemohu tedy soudit, jaká situace je ve městě dnes, ale před pěti ..

Najít ubytování

Guadalajara je druhé největší město v Mexiku . Nachází se ve státě Jalisco, ve stejnojmenném regionu. V současnosti tu žije více než 1,5 milionu oby..

Najít ubytování

Nieto 107, Centro, Aguascalientes, México

Najít ubytování


v Cancúnu jsme byli s manželem dvakrát a pokud někdo jede tak zvaně na blind,a není ten z nejnáročnějších,mohu doporučit tři hotýlky prakticky v cen..

Najít ubytování


Název Culiacan je ale španělskými žoldáky dosti zkomolený původní ,totiž COLHUACAN . Může mít ale dvojí význam. Ten , který se užívá častěji je, L..

Najít ubytování


Tuxtla Gutiérrez, Chiapas, Mexico

Najít ubytování


Puerto Vallarta je jedno z nejelegantnějších, nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších letovisek v Mexiku . Nachází se na břehu Indického oceánu, v z..

Najít ubytování

Chetumal je hlavní město mexického státu Quintana Roo. Nachází se na východním pobřeží poloostrova Yucatán a je hlavní obchodní bránou se sousedním ..

Najít ubytování

San Miguel de Allende je nádherné koloniální město v Mexiku . Nachází se ve státě Guanajuato, asi 250 km od hlavního města Ciudad de México . V souč..

Najít ubytování


Souhlasím, že Playa del carmen je mnohem klidnější než nedaleký Cancún, to není Mexiko, to je hrůza. Přesto však mohu doporučit ještě něco lepšího. ..

Najít ubytování

Cabo San Lucas je nádherné město, které patří k nejvyhledávanějším letoviskům Mexičanů. Nachází se v Mexika , na jižním cípu poloostrova Baja Kalif..

Najít ubytování
Akumal je oblíbené letovisko na Mayské riviéře , v Mexiku . Jedná se o malé, ale velmi vyhledávané letovisko, které se rozkládá cca 100 km jižně od ..

Najít ubytování


Puerto Peñasco je malé město na severozápadě státu Sonora v Mexiku . Město leží na pobřeží Kalifornského zálivu, přibližně 170 km od města San Luis ..

Najít ubytování

Ciudad Juárez je největším městem mexického státu Chihuahua. Město, známé spíše jen jako Juárez, leží na hranici se Spojenými státy americkými . Ci..

Najít ubytování

Chihuahua je hlavním městem státu stejného názvu v Mexiku . Město bylo založeno roku 1709 Španělem Antoniem Deza y Ulloa pod názvem El Real de Mina..

Najít ubytování


Hermosillo je hlavní město státu Sonora v Mexiku. Oficiálně bylo město založeno roku 1741. Jeho původní název je Santísima Trinidad del Pitic nebo V..

Najít ubytování
  1