TIXIK.cz » Maroko » Největší města v Maroku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Maroku

Kompletní seznam největších měst v Maroku s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Maročany nazývaná prostě "Casa" má přes 5 milionů obyvatel, je to druhé největší africké město. Je v ní hodně míst, kde turisty opravdu nevidí rádi,..

Najít ubytování

Meknes, Morocco

Najít ubytování


Fés je skvělé město, které nikdy nespí. V medině je snadné zabloudit, ale největší pecka města jsou slavné koželužny, do kterých se lze dostat jedin..

Najít ubytování

Agadir je město v jihozápadní části Maroka. Leží na pobřeží Altantiku a je největším turistickým střediskem Maroka. Agadir je důležitým marockým pří..

Najít ubytování

Tétouan je starobylé město v Maroku . Nachází se na severu země, v regionu Tanger – Tétouan, cca 40 km jižně od Gibraltarského průlivu. V současnost..

Najít ubytování


El Jadida známé také jako “Portugalské město Mazagan“ je přístavní historické město v Maroku. Nachází se v severní části země, v regionu Doukkala – ..

Najít ubytování

Beni Mellal, Morocco

Najít ubytování

Guelmin, Morocco

Najít ubytování


Essaouira je historické město v Maroku. Nachází se na západě země, v regionu Marrakech - Tensift - Al Haouz, na pobřeží Atlantského oceánu. Archeolo..

Najít ubytování

Aït Ben Haddou je starobylé opevněné město v Maroku. Nachází se v centrální části země, v regionu Souss - Massa - Draâ, nedaleko města Ouarzazat . A..

Najít ubytování


Merzouga, Morocco

Najít ubytování