TIXIK.cz » Lucembursko » Luxembourg » Největší města v Lucembursku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Lucembursku

Kompletní seznam největších měst v Lucembursku s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Tady jsme byla před několika lety. Velice se mit u líbilo. Krásné historické město. Ráda bych se sem ještě někdy podívala abych si oprášila vzpomínk..

Najít ubytování


pl. de l'Hôtel de Ville, Ettelbruck, Luxembourg

Najít ubytování


Diekirch, Luxembourg

Najít ubytování

Echternach je nejstarším městem v Lucembursku. Město bylo založeno roku 698 svatým Willibrordem. Původně středověké město leží na západním břehu řek..

Najít ubytování


16-18 r. des Tondeurs, Wiltz, Luxembourg

Najít ubytování

Vianden je překrásné středověké město v Lucembursku . Nachází se na středovýchodě Lucemburska, pouhé dva kilometry od státní hranice s Německem a př..

Najít ubytováníRemich je městečko v Lucembursku . Nachází v jihovýchodní části země, na hranicích s Německem . Leží na řece Moselle.Rodný kraj moselského vína Remi..

Najít ubytování

Clervaux je významné historické město v Lucembursku . Nachází se v severní části země a je hlavním městem kantonu Clervaux. Existuje zde několik obd..

Najít ubytováníBývalá románská vesnice, město Beaufort, leží v Lucembursku v nadmořské výšce 409 metrů nad mořem. Nacházejí se zde ruiny renesančního zámku Beaufor..

Najít ubytování