TIXIK.cz » Největší města v Kanadě

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Kanadě

Kompletní seznam největších měst v Kanadě s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Toronto je nejlidnatější a nejnavštěvovanější město Kanady . Nachází se v jižním Ontariu, na severozápadním břehu jezera Ontario. Toronto je páté ..

Najít ubytování

Montreal je největší město provincie Québec v Kanadě a druhé největší kanadské město (po Torontu ) . Díky historickému vlivu francouzské kultury je..

Najít ubytování

Místní lidé dobře vědí, co říkají. Já bych tam taky bydlela docela ráda. Oceán a hory, nádherná krajina, spousta míst k prozkoumání, nikde žádné dav..

Najít ubytování


Calgary je město v Albertě, Kanada. Calgary je také nazýváno jako Cowtown (město krav) . Na začátku 19. století žilo v Calgary pouze okolo 1000 lidí..

Najít ubytování

Ottawa je hlavním městem Kanady a zároveň čtvrtým největším kanadským městem. Nachází se v jihovýchodní části země, ve východní části provincie Ont..

Najít ubytování

10006 101 Street Northwest, Edmonton, AB, Canada

Edmonton leží v centrální části Alberty, Kanada. Edmonton je hlavním městem Alberty a také kulturním, vládním a vzdělávacím centrem. Je to druhé nej..

Najít ubytováníHalifax je významné historické město v Kanadě . Nachází se na východním pobřeží u Atlantského océnu, v provincii Nové Skotsko, jejíž je i hlavním mě..

Najít ubytování

Victoria je hlavní město kanadské provincie Britská Kolumbie. Nachází se v jižní části ostrova Vancouver, v těsné blízkosti americké hranice. Od Tic..

Najít ubytování6911 No 3 Road, Richmond, BC, Canada

Najít ubytování

City Hall 426 Brant St, Burlington, ON, Canada

Najít ubytování


Saint-Jean-sur-Richelieu, QC, Canada

Najít ubytování

Red Deer je město v centrální části Alberty, Kanada. Red Deer leží v polovině cesty mezi Calgary 9145 km jižně) a Edmontonem (155 km severně) . Red ..

Najít ubytování

504 7 St S, Lethbridge, AB, Canada

Najít ubytování


Medicine Hat je město vzdálené asi 290 kilometrů jihovýchodně od Calgary a asi 40 kilometrů západně od hranic se státem Saskatchewan, Alberta, Kanad..

Najít ubytování


150 Queen Street, Charlottetown, PE, Canada

Najít ubytování

2121 2nd Avenue, Whitehorse, YT, Canada

Najít ubytování


1 Alexandra Park, Leduc, AB, Canada

Najít ubytování


9 Smith St E, Yorkton, SK, Canada

Najít ubytováníWhistler je město a lyžařské středisko nacházející se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. Je vzdáleno zhruba 100 km severně od města Vancouver ..

Najít ubytováníDrumheller je město ležící 130 km severovýchodně od Calgary , Alberta, Kanada . Drumheller má okolo 6 500 obyvatel. Ve dvacátých letech 19. století..

Najít ubytování

Iqaluit, NU, Canada

Najít ubytování
  1