TIXIK.cz » Egypt » Al Wadi al Jadid » Největší města v Egyptu

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Největší města v Egyptu

Kompletní seznam největších měst v Egyptu s fotografiemi a informací o počtu obyvatel. Města můžete dále třídit dle různých parametrů.Kam dále?

Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


1191Corniche El Nil, Cairo, Egypt

Centrum nejlidnatějšího města celé Afriky - Káhiry - je obklopené moderní zástavbou, která je v příkrém kontrastu s historickým jádrem egyptské metr..

Najít ubytování

Izbat Saed, Qesm Sidi Gaber, Egypt

Alexandrie je halvní ekonomickou a obchodní bránou Egypta. Mezi antickými rujnami stojí žulový pompejský sloup věnovaný římskému císaři Alexandrovi...

Najít ubytování

Port Said, Port Fouad, Port Said, Egypt

Najít ubytování


Luxor je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Egypta. Luxor je nazýván největším muzeem pod širým nebem. Dnes je město vyhledávaným turistic..

Najít ubytování

Hurghada je egyptské město a vyhledávané turistické letovisko. Rozkládá se na africkém pobřeží Rudého moře. U města Hurghada jsou rozlehlé písčité p..

Najít ubytování

Nuweiba je přímořské letovisko v Egyptě . Patří k nejmladším turistickým destinacím s kvalitními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Nuweiba lež..

Najít ubytování


Soma Bay je turistické letovisko v Egyptě . Nachází se na malém poloostrově asi 5 km dlouhém a 2 km širokém. Soma Bay leží přibližně 45 km jižně od ..

Najít ubytování