TIXIK.cz » Města » Nashville

Nashville v USA - hotely, ubytování, recenze, satelitní mapa, fotky

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Nashville: Hlídač pokojů
Nashville Mapa Mapa hotelů Nashville

Související témata

Satelitní mapa Nashvillu, Autopůjčovny v Nashvillu, Levné ubytování v Nashvillu, Luxusní ubytování v Nashvillu, Nashville: Fotografie

Doporučené hotely Nashville


Zobrazit všechny »Nashville: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Nashville Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Street view v Nashvillu, Plánovač výletů, Nashville a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 02:37:21, WWW stránky:

Plusy

rovinaté okolí
mírné klima

Vhodné pro

studium

Doprava a dopravní možnosti

mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 36.1666, -86.7843
Nadmořská výška: 160 m
Datum poslední aktualizace: 2012-10-21 06:26:54

Nashville: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 79Recenze: 4702011-08-24 10:11:16
Nashville je hlavní město amerického státu Tennessee. Nachází se na řece Cumberland v Davidson County. Historie města sahá do druhé poloviny 18. století, přesně do roku 1779, kdy bylo město založeno. Dnes je Nashville hlavním střediskem zdravotní péče, americké country hudby, hudebního vydavatelství a dopravního průmyslu. V současnosti tu žije cca 600 000 obyvatel.

Mezi nejvyhledávanější turistické cíle patří Panteon, Ryman Auditorium, což je kostel, který je silně spojen s country hudbou a jejím vývojem, Tennessee State Capitol, bývalé pevnosti Fort Nashborough a Fort Negley, muzeum umění s botanickou zahradou Cheekwood Botanical Garden and Museum of Art, státní muzeum Tennessee State Museum, centrum pro výtvarné umění Frist Center for the Visual Arts a Zoo Nashville. Město je také centrem umění a hudby. Můžete tu navštívit balet, operu či symfonický orchestr. Pravidelně se tu konají i velké hudební akce a festivaly. Mezi ty nejvyhlášenější patří festival country hudby Grand Ole Opry a čtyř-denní festival country hudby CMA Music Festival.

Po městě Nashville se dá nejlépe pohybovat pomocí autobusů a příměstských vlaků. K dispozici je tu i mezinárodní letiště Nashville International Airport.

Města a obce v okolí

NashvilleBrentwood (15km)Mount Juliet (24km)Hendersonville (21km)La Vergne (25km)Smyrna (31km)Franklin (28km)Gallatin (39km)Murfreesboro (50km)

Webmap: 1 2 3