TIXIK.cz » Španělsko » Kastilie-La Mancha » Národní parky ve Španělsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Národní parky ve Španělsku

Turistické informace o národních parcích ve Španělsku. Obrázky, fakta, ubytování, mapy.Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Palmitos Park je přírodní park na ostrově Gran Canaria. Nachází se v blízkosti letovisek Maspalomas a Playa del Ingles . Přírodní park Palmitos G..

Najít ubytování

Parc Natural de s'Albufera des Grau je přírodní park nacházející se na ostrově Menorca . Rozkládá se v severovýchodní části ostrova, cca 2 km od hla..

Najít ubytování

Národní park Timanfaya je španělský národní park ležící ve dvou samosprávných územních celcích ostrova Lanzarote - Tinajo a Yaiza. Národní park byl ..

Najít ubytování


Přírodní park Los Alcornocales je nádherný přírodní park ve Španělsku . Nachází se v jižní část země, v Andalusii, v blízkosti města Algeciras . ..

Najít ubytování

Andaluský Národní park Doñana se rozkládá na břehu řeky Guadalquivir u Atlantského oceánu. Jedná se o rozmanitou krajinu s lagunami a bažinami. Je ú..

Najít ubytování

Národní park Garajonay leží na ostrovu La Gomera na Kanárských ostrovech. Téměř tři čtvrtiny plochy Národního parku Garajonay pokrývají vavřínové le..

Najít ubytování


Horský Národní park Teide se nachází na ostrově Tenerife na Kanárských ostrovech. Najdeme zde nejvyšší horu Španělska, Teide-Pico Viejo. Jedná se o ..

Najít ubytování