TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Národní parky v Polsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Národní parky v Polsku

Turistické informace o národních parcích v Polsku. Obrázky, fakta, ubytování, mapy.Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Národní park Ústí Warty je významná přírodní oblast na západě Polska . Leží u hranic s Německem a zasahuje do území obce Kostrzyn nad Odrą . Řeka W..

Najít ubytování

Biebrzański národní park je atraktivní přírodní oblast a rozlohou největší národní park v Polsku . Leží na severovýchodě země, nedaleko obce Osowiec..

Najít ubytování

Slowinski národní park patří k nejstarším národním parkům v Polsku . Nachází se v severní části země, při pobřeží Baltského moře. Sloviňský národn..

Najít ubytování


Park Arkadia je proslulá krajinná oblast, dýchající historickým dojmem. Nachází se v Polsku , asi čtyři kilometry východním směrem od města Lowicz. ..

Najít ubytování

Národní park Narwiański je hojně navštěvovaná přírodní oblast v Polsku . Leží na severovýchodě země u obce Kobylino-Borzymy . Národní park Narwiańsk..

Najít ubytování

Swietokrzyski národní park je chráněné území v Polsku . Nachází se v centrální části země, ve Svatokřížském vojvodství. Svatokřížský národní park ..

Najít ubytování


Wolinský Národní park je chráněné území na ostrově Wolin , v Polsku . Ostrov Wolin se nachází mezi Štětínským zálivem a Baltským mořem.Národní par..

Najít ubytování

Národní park Kampinos je chráněné území v Polsku . Nachází se na severozápadním okraji hlavního města Varšavy . Kampinoski Park Narodowy Národní p..

Najít ubytování

Roztoczanský národní park je chráněná oblast v Polsku . Nachází se v jihovýchodní části země, na rozloze přibližně 85 km2.Základní faktaRoztoczanský..

Najít ubytování


Národní park Babia Góra je chráněná oblast v Polsku . Tato biosférická rezervace UNESCO se nachází v jižní části země, na hranicích se Slovenskem ...

Najít ubytování

32-047 Ojców; 65 1, Polska

Ojcowský národní park je nejmenší národní park v Polsku . Nachází se v Malopolském vojvodství, severně od města Krakov . Národní park Ojców Ojcow..

Najít ubytování

Národní park Magura je chráněná oblast v Polsku . Rozkládá se v jihovýchodní části země, na hranici Malopolského a Podkarpatského vojvodství, v blíz..

Najít ubytování


Velkopolský národní park je chráněné území v Polsku . Nachází se nedaleko Poznaně , na řece Warta. Wielkopolský národní park Velkopolský národní ..

Najít ubytování

Národní park Drawno je chráněná oblast v Polsku . Rozkládá se v severozápadní části země, v Západopomořanském vojvodství. Drawieński Park Narodowy ..

Najít ubytování

Národní park Stolové hory je chráněnou přírodní rezervací s pískovcovými skalními bloky a pískovcovými labyrinty. Rozsáhlé ploché geologické útvary ..

Najít ubytování


Cedyński přírodní park je chráněné území v Polsku , které je součástí komplexu krajinných parků Dolního Údolí Odry. Rozkládá se v západní části země..

Najít ubytování

Pszczynský park je jedním z nejhezčích krajinných parků ve Slezsku. Nachází se ve městě Pszczyna , v Polsku , podél řeky Pszczymky. Historie Pszcz..

Najít ubytování