TIXIK.cz » Česká republika » Kraj Vysočina » Havlíčkobrodsko » Golčův Jeníkov » Národní parky v České republice

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Národní parky v České republice

Turistické informace o národních parcích v České republice. Obrázky, fakta, ubytování, mapy.Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Přírodní park Březná je chráněné území o rozloze 11 600 ha. Nachází se v Olomouckém kraji, v České republice , na území mikroregionu Zábřežsko . Př..

Najít ubytování

Krkonošský národní park (KRNAP) je nejstarším národním parkem České republiky. Nachází se v severovýchodní části Čech při hranici s Polskem a zasahu..

Najít ubytování

Průhonický park je jeden z nejvýznamnějších krajinářských parků v České republice . Nachází se u zámku Průhonice nedaleko hlavního města Praha . V ..

Najít ubytování


Královská obora Praha - Holešovice, Česká republika

Královská obora dnes známá spíše jako Stromovka je přírodní památka v Česku . Nachází se v Praze , v Bubenči, v nivě Vltavy, jižně od Císařského ost..

Najít ubytování

Prague 5, Czech Republic

Přírodní park Košíře je chráněné území v Česku . Nachází se v Praze , v katastrálním území Prahy 5 a Prahy 13. O přírodním parku Chráněné území Př..

Najít ubytování

Národní park Šumava je největším národním parkem České republiky. Leží při jihozápadní hranici České republiky s Německem a Rakouskem a zaujímá ploc..

Najít ubytování


Národní park Podyjí je nejmenším národním parkem České republiky. Leží mezi městy Vranov a Znojmo při státní hranici s Rakouskem. Na Rakouské straně..

Najít ubytování

Přírodní rezervace Nová Louka se nachází v severní části České republiky poblíž obce Bedřichov v Jizerských horách . Přírodní rezervace Nová Louka..

Najít ubytování

Národní park České Švýcarsko je nejmladší národní park v České republice . Nachází se v Ústeckém kraji mezi obcemi Hřensko a Chřibská . Skalní mě..

Najít ubytování