TIXIK.cz » Muzea » Dánsko » Esbjerg » Námořní muzeum

Námořní muzeum - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Námořní muzeum: Hlídač pokojů
Námořní muzeum Mapa Mapa hotelů Námořní muzeum

Námořní muzeumNámořní muzeum

Související témata

Námořní muzeum: Fotografie

Doporučené hotely Námořní muzeum


Zobrazit všechny »


Námořní muzeum: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Námořní muzeum Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Námořní muzeum a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky
Esbjerg KunstmuseumMuzea4km
Fanø Art GalleryMuzea16km
Ribe Art MuseumMuzea29km
Ribe VikingeCenterMuzea29km
Kunstnernes Sommerudstilling KunstbygningenMuzea28km
Wellings LandsbymuseumMuzea36km
Kommandørgård of the National Museum cafeMuzea37km
Fahl Kro MuseumMuzea40km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Muzea, Aktuální čas: 22:56:49, Adresa: Tarphagevej 6, 6710 Esbjerg, Dánsko, Telefon: +45 76 12 20 00, WWW stránky:

Námořní muzeum je námořní muzeum nacházející se v Dánsku ve městě Esbjerg . Muzeum zabírá rozlohu 14 000 m2 a nabízí zážitky pro celou rodinu. Námořní muzeum je rozděleno do 5 expozic, Akvárium, Sealrium, Rybolov, lodě a venkovní expozice. V akvárium máte možnost pozorovat nejrůznější druhy ryb, které jsou umístněmé v několika různě velikých akváriích. Největší akvárium má rozměry na délku 6 m, na výšku 3 m, sklo je tlusté 10 cm a uvnitř je 100000 litrů slané vody. Máte tu také možnost pohladit si ve speciálním otevřeném akváriu malé žraloky, rejnoky, platýze nebo hvězdici. V další epozici rybolov se seznámíte s celou minulostí rybolovu od roku 1880. Jsou zde vystaveny modely lodí, rybářských domků a nejrůznějšího lodního vybavení. Expozice lodě se týka historie lodní dopravy od doby Vikingů do současnosti. Ve venkovní expozici muzea Námořní muzeum se nachází lodě ve skutečné velokosti, je zde také vytvořen model přístavu a pro děti tu je hřiště s prolézačkami. V poslední části Námořní muzeum v sealarium je bazén s dvěma druhy tuleňů. V bazénu je cca 500000 litru vody a tuleně lze sledovat jak z horního patra, tak i 15 m širokým podvodním oknem. Uvnitř Námořní muzeum je také malá restaurace s občerstvením a obchůdek, kde si můžete zakoupit suvenýry. Vstup do Námořní muzeum stojí pro dospělého 100 DDK a pro děti do 18 let je vstup zdarma.

Informace a fakta

GPS: 55.4894, 8.4112
Nadmořská výška: 7 m
Telefon:
Velikost výstavní plochy (m2):
Datum vzniku (rok):
Typ muzea:
Zaměření muzea:
Je možné si exponáty zapůjčit?:
Je možné v objektu fotit či natáčet video?:
Je zde možné pořádat společenské akce?:
Máte školící prostory k pronájmu?:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:25:40

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : http://www.fimus.dk/

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Pořádá muzeum vzdělávací programy?: pro školy
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Typ muzea: muzeum, výstavní síň
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Zaměření muzea: sportovní exponáty

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Námořní muzeum: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 63Recenze: 22421.9.2010 11:03:55
Námořní muzeum Esbjerg byl můj největší zážitek. Nejen, že tu jsou akvária všech velikostí s nejrůznějším druhy ryb,ale je tu také jedno otevřené ve kterém si můžete pohladit tyto vodní živočichy. Nejprve jsme se bála ale pak to byla zábava. nejvíce přítulný byl malý žralůček,který vždy připlaval na hladinu a normálně se nechal drbat na zádech. Doporočuji všem kdo do města Esbjerg dorazí.
 Aura: 50Recenze: 5724.9.2010 19:43:59
Muzeum Esbjerg je poměrně veliké a jeho návštěva ve mně zanechala krásné vzpomínky. Živé expozice nejrůznějších rybiček a mořských "potvůrek", výstava námořních uniforem a námořnických potřeb, modelů loděk aj. - to vše je prostě jedním slovem úžasné a zanechá určitě i ve Vás jenom hezké vzpomínky. Doporučuji :)

Města a obce v okolí

Esbjerg (3.4km)Varde (15km)Oksbøl (17km)Gredstedbro (23km)Vejers Strand (24km)Ribe (29km)Ansager (32km)Nørre Nebel (33km)Ølgod (37km)