TIXIK.cz » Zoo » Dánsko » Sjaelland » Næstved Zoo

Næstved Zoo - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Næstved Zoo: Hlídač pokojů
Næstved Zoo Mapa Mapa hotelů Næstved Zoo

Související témata

Næstved Zoo: Fotografie

Doporučené hotely Næstved Zoo


Zobrazit všechny »Næstved Zoo: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Næstved Zoo Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Næstved Zoo a doprava, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Zoo, Aktuální čas: 05:18:17, Adresa: Ålestokvej 5, 4700 Naestved, Dánsko, Telefon: +45 55 77 44 04, WWW stránky:

Næstved Zoo je nejnovější zoologická zahrada v Dánsku . Nachází se jihozápadně od města Næstved , u silnice do Karrebæksminde, v ulici Ålestokvej 2.

O Zoo

Næstved Zoo byla pro veřejnost otevřena teprve 7.7.2007. A již v současnosti je oblíbeným turistickým cílem. K vidění je tu více než 100 různých druhů zvířat. Nejcennějšími kousky jsou bílý tygři, kteří tu mají výběh o rozloze 5 000 m2. Největší výběh tu ale mají asi bizoni, kteří mohou skotačit na prostoru o rozloze 20 000 m2. Næstved Zoo je jinak samozřejmě zapojena v chovných programech. Její předností je umístění v krásném a přirozeném prostředí. Nechybí zde ani dětská zoo, ve které si děti mohou pohladit kozy, poníky či roztomilé králíčky. Samozřejmostí v Næstved Zoo je i možnost občerstvení a obchody se suvenýry. K dispozici jsou tu také místa pro piknik.

Praktické informace

Næstved Zoo je otevřena od začátku dubna do konce listopadu. Otevírací hodiny se však během roku mění, proto je vhodné podívat se na oficiální stránky zoo. Od konce června do půlky srpna je otevřeno denně od 10 do 18 hodin. Vstupné stojí 95 DKK pro dospělé a 55 DKK pro děti (3-11 let) . Využít můžete také skupinové slevy.


Informace a fakta

GPS: 55.2193, 11.7232
Nadmořská výška: 10 m
Roční návštěvnost:
Počet druhů zvířat:
Počet kusů zvířat:
Má návaznost na další atrakci?:
Vzdálenost od parkoviště (m):
Možnost vstupu se psem:
Členství v profesních organizacích:
Možnost pořádání oslav:
Bezbariérový přístup:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:41:09

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.naestvedzoo.dk

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Nejvyhledávanější zvířata: tygr

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Næstved Zoo: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 49Recenze: 7020.9.2010 18:17:20
O této Zoologické zahradě jsem slyšela od kamarádky která se po škole vydala cestovat a v Dánsku nějakou dobu byla. Viděla jsem i krásné fotografie z této zoo a jednou bych se sem chtěla určitě podívat.

Města a obce v okolí

Næstved (2.7km)Haslev (20km)Skælskør (27km)Sorø (26km)Vordingborg (26km)Ringsted (26km)Slagelse (31km)Viby (42km)Stubbekøbing (42km)

Webmap: 1 2 3