TIXIK.cz » Města » Myrtle Beach

Myrtle Beach - hotely a ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Myrtle Beach: Hlídač pokojů
Myrtle Beach Mapa Mapa hotelů Myrtle Beach

Myrtle BeachMyrtle Beach

Související témata

Satelitní mapa Myrtle Beach, Tipy na výlety poblíž Myrtle Beach, Autopůjčovny v Myrtle Beach, Luxusní ubytování v Myrtle Beach, Luxusní ubytování v Myrtle Beach, Luxusní ubytování v Myrtle Beach, Levné ubytování v Myrtle Beach, Myrtle Beach: Fotografie

Doporučené hotely Myrtle Beach


Zobrazit všechny »


Myrtle Beach: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Myrtle Beach Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely ve městě, Penziony, Hotely v centru, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Myrtle Beach a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 09:25:22, WWW stránky:

Plusy

má zábavní park
pobyty u moře
mírné klima

Doprava a dopravní možnosti

mezinárodní letiště


Informace a fakta

GPS: 33.6969, -78.8853
Datum poslední aktualizace: 2012-10-22 07:33:18

Myrtle Beach: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 80Recenze: 152011-08-24 10:23:16
Myrtle Beach je město v Jižní Karolině v USA . Rozkládá se na pobřeží Atlantského oceánu. Myrtle Beach je centrem na Grand Strnad, což je dlouhá pláž rozkládající se podél Jižní Karoliny.

Historie

Před příchodem Evropanů byla oblast osídlena indiány kmene Waccamaw. První Evropané sem dorazili koncem 17. století. Před americkou revolucí bylo území dnešního města téměř neobydleno, bylo tu jen několik farem. Později byla do oblasti přivedena železnice a v místě kde končila, vznikla osada nazvaná Nové Město. Počátkem 20. století zde byl postaven první hotel. A osada byla přejmenována na Myrtle Beach podle keřů, jež rostou v okolí v hojném množství. Myrtle Beach bylo povýšeno na město v roce 1938.

O Myrtle Beach

Město a Grand Strnad jsou vyhledávaným turistickým letoviskem. Myrtle Beach nabízí kromě pláží řadu zábavních parků, restaurací a festivalů. V Myrtle Beach a okolí je několik vyhledávaných a často navštěvovaných golfových hřišť. Městu se přezdívá "Hlavní město golfu". Nejvyhledávanějšími místy jsou Barefoot Landing (rozlehlý obchodní komplex) , Brodway at the Beach (velké nákupní centrum s hotely, restauracemi a zábavními atrakcemi např.: akváriem, 3D kinem, vodním parkem, divadlem aj.) , Hard Rock Park (rock´n´rollový zábavní park) , Huntington Beach State Park (malé chráněné území na pobřeží, kde je možné pozorovat mnoho druhů ptáků) , Myrtle Beach Pavilon (zábavní park na pláži) a Myrtle Beach State Park (malý státní park chránící část lesa podél Atlantského oceánu) .

Města a obce v okolí

Myrtle BeachSurfside Beach (13km)Briarcliffe Acres (16km)North Myrtle Beach (23km)Conway (22km)Calabash (36km)Sunset Beach (40km)Pawleys Island (37km)Georgetown (52km)

Webmap: 1 2 3