TIXIK.cz » Muzea » Muzeum Žab

Muzeum Žab - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Muzeum Žab: Hlídač pokojů
Muzeum Žab Mapa Mapa hotelů Muzeum Žab

Související témata

Muzeum Žab: Fotografie

Doporučené hotely Muzeum Žab


Zobrazit všechny »Muzeum Žab: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Muzeum Žab Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Muzeum Žab a doprava, Bankomaty, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Muzea, Aktuální čas: 16:14:49, Nadmořská výška: 419m, Adresa: Słoneczna 31, Kudowa-Zdrój, Polsko, WWW stránky:

Muzeum Žab je ojedinělé muzeum v Polsku , které je zaměřeno na ochranu obojživelníků, konkrétně žab. Nachází se v jihozápadní části země, v Dolnoslezském vojvodství. Je to u hranice s Českou republikou , v lázeňském městě Kudowa-Zdrój , na ulici Słoneczna 31.

Základní fakta

Muzeum Žab bylo otevřeno v roce 2001. Jedná se o jediné muzeum žab v Polsku . Cíl muzea je upozornit širokou veřejnost na problémy, které se týkají ochrany žab. Muzeum Žab má více než 3 000 exponátů předmětů denní potřeby s tématikou obojživelníků. Vystavené předměty jsou z 20 zemí a 6 kontinentů. Muzeum se však stále rozšiřuje. Jedná se totiž údajně o jedno z malá muzeí na světě, kam můžete přinést svůj exponát s žabí tématikou, a který tam poté bude vystaven. Nejnovější přírůstky do sbírky si můžete proto prohlédnout na oficiálních stránkách muzea žab.

Praktické informace

Muzeum Žab je otevřeno po celý rok. Od pondělí do pátku je otevřeno od 9 do 17 hodin. O víkendu je otevřeno od 9 do 13 hodin. Vstup je zdarma. Pokud se tam vydáte, zkuste s sebou vzít nějaký předmět denní potřeby s tématikou obojživelníků a podílejte se tak na tvorbě tohoto muzea.


Informace a fakta

GPS: 50.4373, 16.2519
Nadmořská výška: 419 m
Telefon:
Velikost výstavní plochy (m2):
Datum vzniku (rok):
Typ muzea:
Zaměření muzea:
Je možné si exponáty zapůjčit?:
Je možné v objektu fotit či natáčet video?:
Je zde možné pořádat společenské akce?:
Máte školící prostory k pronájmu?:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:41:45

Muzeum Žab: Recenze

Muzeum Žab prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Kudowa-Zdrój (0.7km)Duszniki-Zdrój (10km)Polanica-Zdrój (19km)Kladsko (29km)Jugów (29km)Kladská Bystřice (32km)Chełmsko Śląskie (29km)Stříbrná hora (33km)Lubawka (35km)

Webmap: 1 2 3