TIXIK.cz » Muzea » Praha » Muzeum čokolády Choco Story

Muzeum čokolády Choco Story - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Muzeum čokolády Choco Story: Hlídač pokojů
Muzeum čokolády Choco Story Mapa Mapa hotelů Muzeum čokolády Choco Story

Související témata

Muzeum čokolády Choco Story: Fotografie

Doporučené hotely Muzeum čokolády Choco Story


Zobrazit všechny »Muzeum čokolády Choco Story: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Muzeum čokolády Choco Story Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Muzeum čokolády Choco Story a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Muzea, Aktuální čas: 16:12:06, Adresa: Celetná 10, 110 00 Prague-Prague 1, Česká republika, Telefon: 224 242 953, WWW stránky:

Muzeum čokolády Choco Story se nachází v Celetné ulici 10, v Praze v České republice. Naleznete zde celou historii čokolády za posledních 2600 let. Muzeum čokolády Choco Story je členěno do tří částí, ve kterých se dozvíte, jak se čokoláda vyráběla a vyrábí, jak se dostala do Evropy, a třeba i to, že v minulosti byla užívána jako lék. Naleznete zde také rozsáhlou sbírku historických obalů od čokolád. Všichni návštěvníci si nakonec mohou ochutnat čokoládové výrobky, které se vyrábějí přímo v muzejní cukrárně. Muzeum čokolády Choco Story je otevřeno denně od 10 do 19 hodin. Vstupné stojí 140 Kč pro dospělé a 90 Kč pro děti (6-15 let) .

Informace a fakta

GPS: 50.0871, 14.4232
Nadmořská výška: 202 m
Telefon:
Velikost výstavní plochy (m2):
Datum vzniku (rok):
Typ muzea:
Zaměření muzea:
Je možné si exponáty zapůjčit?:
Je možné v objektu fotit či natáčet video?:
Je zde možné pořádat společenské akce?:
Máte školící prostory k pronájmu?:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-11 12:08:59

Muzeum čokolády Choco Story: Recenze

Zobrazit recenze:
 Aura: 68Recenze: 2422010-08-26 15:17:43
Na muzeum čokolády jsem narazil, když jsme šli do Celetné do prodejny Swarovski. Věděl jsem, že tady někde muzeum čokolády je, ale zahlédl jsem ho na poslední chvíli. Opravdu skoro nepoznáte, že tu nějaké muzeum je, na první pohled to vypadá jako nějaká podivná prodejna, skutečně zastrčená v uličce. Dovnitř jsme z nedostatku času ani nešli, ale popravdě mě to ani nelákalo - zvenku to vypadá divně.
 2010-04-25 15:54:02
Muzeum = chodbička s vystavenými obaly od čokolád a televize s krátkým "dokumentem". Jedním slovem KATASTROFA! Nechápu, kde vzali oprávění používat slovo muzeum. Rozhodně větším zážitkem je sledovat výrobu bonbónů v prodejně (tam nic neplatíte) . Čokoládu si tam ovšem nekupujte. Nechutnala mi ani jedna.
 2010-04-17 13:40:10
Že nemá obdoby? No to jediné je asi pravda. Pro návštěvníky doporučuji si koupit čokoládu na ochutnání předem a vzít sebou. Tak ubohé zařízení, které dělá Praze jen ostudu a zlodějsky tahá z kapes peníze turistům, asi skutečně nemá obdoby.
Zkuste zajet třeba do Alpské růže - Čokoládovny s muzeem ve švýcarském Caslanu. Když jsem tam byl naposledy, u vchodu Vás vítají oplatkami, které namáčejí v tryskající fontáně čokolády. Ochutnávat můžete víc než dvacet druhů ze zde vyráběných čokolád, kolik chcete a jak dlouho chcete. Na konci prohlídky muzea a továrny si můžete ve firemní samoobsluze koupit čokolády asi za polovinu normální ceny (opět neomezené množství) .

Města a obce v okolí

Praha (0.2km)Horoměřice (8km)Miškovice (11km)Malé Číčovice (15km)Okoř (14km)Vestec (13km)Čestlice (15km)Zeleneč (18km)Nupaky (16km)

Webmap: 1 2 3