TIXIK.cz » Francie » Île-de-France » Ville de Paris » Paříž » Moulin Rouge

Moulin Rouge - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Moulin Rouge: Hlídač pokojů
Moulin Rouge Mapa Mapa hotelů Moulin Rouge

Související témata

Moulin Rouge: Fotografie

Doporučené hotely Moulin Rouge


Zobrazit všechny »Moulin Rouge: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Moulin Rouge Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Moulin Rouge a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky, Nejbližší zastávka MHD
Place du Tertre v Paříži0.7km
Avenue de Clichy1km
Opera Paříž1km
Place de la Concorde2km
Tuilerijské zahrady v Paříži2km
Most Alexandra III. PAříž3km
Les Halles3km
La Conciergerie3km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Divadla, Aktuální čas: 04:08:05, Adresa: 82 Boulevard de Clichy, Paris, Francie, Paris, 75018, Telefon: +33 1 53 09 82 82, WWW stránky: ,

Moulin Rouge je světoznámý kabaret a kolébka kankánu. Nachází se v hlavním městě Francie , v Paříži . Najdete jej poblíž Montmartru , ve čtvrti Pigalle, na Boulevard de Clichy. Patří mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější místa v Paříži.

O kabaretu

Kabaret Moulin Rouge vybudoval již v roce 1889 Joseph Oller. Od té doby tu vystoupily takové hvězdy, jako La Goulue, Josephine Baker, Frank Sinatra, Jean Gabin, Yvette Guilbert, Édith Piaf, Ella Fitzgerald a mnoho dalších. O Moulin Rouge bylo natočeno také několik celovečerních filmů a dokumentů. Neodmyslitelným znakem tohoto kabaretu je mlýn.

Moulin Rouge pro turisty

Vstup do Moulin Rouge stojí od 21 hodin včetně půllitrové láhve šampaňského 102 € pro jednoho, bez šampaňského je to 90 €. Od 23 hodin je vstupné o 10 € levnější.


Informace a fakta

GPS: 48.8842, 2.3322
Nadmořská výška: 71 m
Youtube:
Telefon:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:33:51

Moulin Rouge: Recenze

Zobrazit recenze:
 1.9.2010 22:05:07
Chtěli jsme Moulin navštívit při letošní návštěvě Paříže jako každý správný turisté. Nakonec nás od toho odradilo hned několik věcí. Za prvé v květnu bylo natolik krásně, že nám bylo líto být zavření celý večer někde vevnitř. Ten druhý důvod je samozřejmě cena. Ačkoliv za večerní představení dáte 200 EUR, snad na každé představení je tady 100 metrová fronta. My jsme si místo toho vyrazili na pravou francouzskou večeři a myslím si, že to byl daleko lepší zážitek (a dokonce i levnější) . Podle slov místních v Moulin netancují vůbec místní, ale tým tanečnic je složený převážně ze Švédek, případně východních tanečnic. Jako TOP turistický cíl samozřejmě můžete navštívit, pokud vám ale jde spíš o praktický zážitek než o to, že můžete říct že jste v Moulinu byli, vyzkoušejte některý z konkurenčních kabaretů, delegáti a i místní rádi doporučí. Jednat se tam nebudete s nikým tak tlačit už při vstupu, za druhé vám zbyde i na tu pořádnou večeři a nebudete platit takové nekřesťanské peníze za 3 hodiny dlouhé představení.
 Aura: 57Recenze: 7630.1.2012 22:45:27
Moulin Rouge je pod Sacre courer. Dva krát týdně se tu pořádají vystoupení, nanějž se stojí hrozně dlouhé fronty. lístek stojí v přepočtu 3 ti. korun a jako bonus dostanete malou lahvinku sektu. Sousedi z našeho hotelového pokoje byli v kabaretu, ne sice tady v jiném méně známém a byli nadšeni. Takže možná za tu cenu to stojí. Ale večer se v této oblasti moc nezdržujte, protože směr od Moulin Rouge je jeden bordel a sex shop za druhým, takže jsou na ulicích i divní lidi. Ale je tu bezpečno, jen z toho není tak dobrý pocit.

Města a obce v okolí

Paříž (3.4km)Argenteuil (9km)Bougival (15km)Le Port-Marly (16km)Louveciennes (16km)Andilly (14km)Saint-Germain-en-Laye (18km)Chelles (19km)Saint-Prix (15km)

Webmap: 1 2 3