TIXIK.cz » Polsko » Malopolsko » Mosorny Groń

Mosorny Groń, Polsko - cestovní průvodce

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Mosorny Groń: Hlídač pokojů
Mosorny Groń Mapa Mapa hotelů Mosorny Groń

Mosorny GrońMosorny Groń

Související témata

Mosorny Groń: Fotografie

Doporučené hotely Mosorny Groń


Zobrazit všechny »


Mosorny Groń: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Mosorny Groń Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Mosorny Groń a doprava, Čerpací stanice, benzinky
Kotarz42km
Lipnický dvůr40km
Klub Klimat41km
Klub Pomarańcza41km
Krokiew52km
Jagellonská univerzita, Polsko54km
Collegium Maius54km
Soukenická budova v Krakově54km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Vleky, lanovky, Aktuální čas: 03:14:19, Nadmořská výška: 572m, Adresa: Zawoja 2525, Zawoja, Polsko, Telefon: +48 33 843 67 19, WWW stránky:

Mosorny Groń je lyžařské středisko v polských Tatrách, nedaleko slovenských hranic, v blízkosti městečka Zawoja . Areál je ideální především pro začátečníky a středně zkušené, na své si ale přijdou i nároční příznivci tohoto zimního sportu a vyznavači divočejších sjezdů.

Dva lyžařské areály

Mosorny Groń pro vás otevírá každoročně čtyři sjezdovky, které nabízejí všechny tři kategorie obtížnosti. Jeden sedačkový a dva kotvové vleky vám pomohou překonat převýšení 336 metrů, přímo do vrcholové stanice, která se nachází ve výšce 1045 metrů. Dvě oblasti představují jak možnost učení pro začátečníky, tak znovuobjevení radosti z lyžování pro lyžaře a snowboardisty všech věkových kategorií a úrovní. Středisko je každoročně otevíráno 28. prosince a provoz v něm je ukončován 12. dubna.

Doprava

Do střediska se dostanete z nedalekého Krakova , který je od něj vzdálen jen 81 kilometrů severně. Cesta vám potrvá asi půldruhé hodiny. Po výjezdu z Krakov směřujte na jih po silnici 956 a po několika kilometrech odbočte doleva na silnici 28, která vás po nějaké době přivede k silnici 957. Po ní dojedete do cíle.

Ubytování

Široká nabídka ubytování, rozmanitých obchodů, místních služeb a sociálních zařízení bude jistě splňovat vaše rozličná očekávání. Ubytovat se můžete například v hotelu Kazimiera Źólta


Informace a fakta

GPS: 49.6441, 19.5412
Nadmořská výška: 572 m
Odvoz z letiště:
Nadmořská výška:
Datum poslední aktualizace: 19.10.2012 19:52:49

Mosorny Groń: Recenze

Mosorny Groń prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Stryszawa (8km)Sucha Beskidzka (11km)Jeleśnia (15km)Korbielów (16km)Żywiec (25km)Rzyki (21km)Tresna (26km)Targanice (25km)Międzybrodzie Żywieckie (27km)

Webmap: 1 2 3