TIXIK.cz » Mlynářka

Mlynářka - ubytování

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Mlynářka: Hlídač pokojů
Mlynářka Mapa Mapa hotelů Mlynářka

Doporučené hotely Mlynářka


Zobrazit všechny »


Mlynářka: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Mlynářka Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely poblíž, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa regionu, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Mlynářka a doprava, Bankomaty


Turistické informace a hodnocení destinace

Aktuální čas: 20:26:20

Mlynářka je hora ve Vysokých Tatrách , na Slovensku . Tato hora, jež dosahuje výšky 2 010 m nad mořem, se nachází blízko hranic s Polskem .

O hoře Mlynářka

Mlynářka leží v hřebenu, jehož největší vrcholy jsou Vyšný Žabí štít (2 259 m n.m.) a Velký Mlynář (2 170 m n. m.) . Mlynářku obklopuje ze severní strany Žabia Bielovodska dol s nádhernými plesy a z jižní strany Česká dolina. Na horu Mlynářka, ani do zmiňovaných dolin, nevede žádná turistická trasa. Je přístupná pouze pro horolezce. Mlynářku můžete nejlépe spatřit při průchodu nádhernou Bielovodskou dolinou, kdy je hora v nejbližším bodě vzdálena asi 1,5 km. Bielovodská dolina začíná ve vesničce Lysá Polana a končí pod vrcholem Východní Vysoká (2 428 m n.m.) . Prvenství ve zdolání této hory se připisuje horolezcům Jan Humpola a Mieczyslaw Świerz, kteří ji pokořili při výstupu na Velký Mlynář v roce 1924.


Informace a fakta

GPS: 49.1893, 20.0985
Youtube:
Datum poslední aktualizace: 2012-10-19 19:50:36

Mlynářka: Recenze

Mlynářka prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

Štrbské Pleso (8km)Tatranská Lomnica (13km)Štôla (11km)Nová Lesná (14km)Stará Lesná (16km)Batizovce (14km)Veľký Slavkov (17km)Štrba (15km)Lučivná (16km)

Webmap: 1 2 3