TIXIK.cz » Města » Polsko » Západopomořsko » Miedzyzdroje

Ubytování Miedzyzdroje

  
Datum příjezduDatum odjezdu

Srovnání cen ubytování - porovnání cen hotelů

Otevřít v novém okně:

Miedzyzdroje: Hlídač pokojů
Miedzyzdroje Mapa Mapa hotelů Miedzyzdroje

MiedzyzdrojeMiedzyzdroje

Související témata

Největší města v Polsku, Satelitní mapa Polska, Apartmány v Miedzyzdrojích, Levné ubytování v Miedzyzdrojích, Penziony v Miedzyzdrojích, Satelitní mapa Miedzyzdrojů, Miedzyzdroje - počasí, Miedzyzdroje: Fotografie

Doporučené hotely Miedzyzdroje


Zobrazit všechny »


Miedzyzdroje: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace


Miedzyzdroje Mapa Plánovač výletů na míru
Nejlepší hotely, Penziony, Apartmány, Hostely a ubytovny, Nejlevnější ubytování, Luxusní hotely, Kempy, Mapa hotelů, Satelitní Google mapa, Turistická mapa, Cyklotrasy, Plánovač výletů, Miedzyzdroje a doprava, Bankomaty, Parkování, Čerpací stanice, benzinky
HeurekaMuzea0.3km
Miedzyzdroje BeachPláže0.3km
Wolinský Národní parkNárodní parky0.6km
Ostrov WolinRegiony0.8km
Kawcza GóraKopce2km
Międzyzdroje CliffÚtesy4km
Tyrkysové jezeroJezera6km
Karsiborska KępaOstrovy10km
Świnoujście LighthouseMajáky11km
Golfový klub Amber BalticGolf11km
Świnoujście PortPřístavy12km
Przeprawa BielikPřístavy13km
PrzeprawaPřístavy13km
Muzea13km
Port of GdańskPřístavy13km


Turistické informace a hodnocení destinace

Kategorie: Města, Aktuální čas: 22:12:44, WWW stránky:

Miedzyzdroje je atraktivní město a oblíbené letovisko v Polsku . Nachází se v severozápadní části země, na ostrově Wolin, na březích Baltského moře. V současnosti žije ve městě okolo 5 500 obyvatel.

Pohledy do historie

Počátky města sahají do 13. století. V první polovině 19. století se Miedzyzdroje přeměnily na lázně. V druhé polovině 19. století se staly jedněmi z nejvýznamnějších lázní v tehdejším Prusku. V roce 1947 obdržely Miedzyzdroje statut města.

O městě

Městu se pro jeho malebnost přezdívá "Perla na Baltu". Miedzyzdroje jsou významná lázeňská destinace. Léčí se tam hlavně solnými a bahenními koupelemi. Město nabízí krásné pláže a v hlavní sezóně teplé moře. Miedzyzdroje jsou také vhodná základna pro výlety do krásného Wolinského Národního parku .

Turistické zajímavosti

Hlavní atrakcí města jsou pláže s vysokými útesy. Dále je to např. Muzeum přírodních věd a Muzeum voskových figurín. Příjemné místo je lázeňský park. Ve městě se nenachází moc památek, ale jsou tam krásné staré vily a promenáda. Milovníci vojenské techniky jistě nevynechají návštěvu vojenského bunkru "Bunkier V-3".

Turistické služby

Miedzyzdroje nabízí dostatečné možnosti ubytování. Základní nabídku naleznete ZDE . Dobře se najíst můžete např. v restauraci Czarny Kot a v restauraci Carmen, která patří k nejlepším podnikům ve městě. Nejvýznamnější akce ve městě je "Letní festival hvězd", který každý rok vítá nejlepší polské herce. Koná se v hotelu "Amber Baltic". V jeho blízkosti se nachází také "Promenáda hvězd". Oblíbená letní aktivita ve městě je projížďka na replice středověké lodi, která vyjíždí od místního mola.

Doprava

Miedzyzdroje jsou dostupné autem, autobusem, vlakem a lodí. Nejbližší letiště je Szczecin-Goleniów "Solidarność" Airport, které je vzdálené asi 50 km od města. Autem se tam nejlépe dostanete po silnici č.3 (E65) . Pro lodě je tam menší přístaviště.


Informace a fakta

GPS: 53.9286, 14.4463
Nadmořská výška: 1 m
Nejbližší hranice: Německo, 14 km
Datum poslední aktualizace: 22.10.2012 7:33:28

Majitelem prozatím nepotvrzené informace

Tyto údaje jsme obdrželi jako návrhy od komunity uživatelů TIXIK. Nyní čekají na ověření majitelem. Informace si raději ověřte na oficiálním webu : www.miedzyzdroje.pl

Majitelem prozatím nepotvrzené informace Doprava a dopravní možnosti: železniční
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Plusy: klid, sauna, lesy
Majitelem prozatím nepotvrzené informace Služby: kemp

Vidíte zde chybu? Pomozte nám ji opravit

Miedzyzdroje: Recenze

Miedzyzdroje prozatím nikdo nehodnotil. Vlož svoji recenzi jako první, děkujeme!

Města a obce v okolí

MiedzyzdrojeWarnowo (7km)Wisełka (9km)Svinoústí (13km)Międzywodzie (18km)Dziwnów (23km)Dziwnówek (26km)Łukęcin (31km)Goleniów (47km)

Webmap: 1 2 3