TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Athény jsou hlavním a největším městem Řecka. Město s historií, která sahá do 3. tisíciletí před naším letopočtem, je zajímavé na..

Najít ubytování

Soluň (řecky Thessaloniki) je druhým největším řeckým městem a metropolí oblasti řecké Makedonie. Leží při pobřeží Egejského mo..

Najít ubytování

Pireus je jedno z nejvýznamnějších měst oblasti Atiiki v Řecku . Pireus leží na jihu země, asi 8 km od hlavního města Athény . Je to n..

Najít ubytování


Heraklion je hlavní město řeckého ostrova Kréta . Heraklion má asi 130 tisíc obyvytel. Heraklion leží na severním pobřeží Kréty tém..

Najít ubytování


Chania je důležité turistické centrum ostrova Kréta v Řecku . Nachází se v nejzelenější a nejúrodnější části celého ostrova a až..

Najít ubytování

Σακκά 9, Ιωάννινα, Greece

Najít ubytováníRhodos je hlavní město řeckého ostrova Rhodos. Nachází se v jeho nejsevernější části. Staré město Rhodos včetně památek bylo zapsá..

Najít ubytování

Byli jsme tam s rodinou a já s přítelem v Agios Stafanos byly jsme tam dvakrát a mamka by tam chtěla příští rok znova prostě užasný

Najít ubytování


Rethymno je město a přístav na řeckém ostrově Kréta. Patří mezi největší letoviska na Krétě. Najdeme ho na severním pobřeží ost..

Najít ubytování

Ierapetra je město na ostrově Kréta , v Řecku . Město je zajímavé minimálně dvěma skutečnostmi. Ierapetra je téměř jediné více obydl..

Najít ubytování

Kos je hlavní město stejnojmenného ostrova v Řecku . Patří mezi města s nádherným panoramatickým výhledem do okolí. V historii bylo měs..

Najít ubytování


je město a také přístav, který se nachází v Řecku , na poloostrově Peloponés, v Argolském zálivu. Náfplio bylo mezi lety 1828-1834 tak..

Najít ubytování

Město Rafína najdeme v Řecku , na pobřeží Attiky asi 20 kilometrů východně od hlavního města Athén . Náhled do historie města Rafín..

Najít ubytování


Argostoli je hlavní město řeckého ostrova forum/p/2362458/ Kefallonia . Je to typické řecké městečko se spoustou malých uliček a bílýc..

Najít ubytování

Kalampaka, také nazývané Kalampáka, Kalabaka, Kalambaka nebo Kalabaki, je město v centrálním Řecku , v prefektuře Tricala. Nachází se cca..

Najít ubytování


Mykonos je hlavní a největší město oblíbeného řeckého ostrova Mykonos, jenž se nachází v souostroví Kyklady v Egejském moři. Město ..

Najít ubytování

Naxos, nebo též Chora, je hlavní město překrásného řeckého ostrova Naxos. Jedná se prý o jedno z nejkrásnějších hlavních měst cel..

Najít ubytování

Lefkada je hlavní město ostrova Lefkada v Řecku a má více než 10 000 obyvatel. Je to největší město ostrova Lefkada a zároveň hlavní ..

Najít ubytování


Malia je známé turistické středisko na severní straně ostrova Kréta v Řecku . Z historického pohledu se jedná o jedno z nejvýznamnějš..

Najít ubytování

Skiathos je hlavní město stejnojmenného ostrova Skiathos v Řecku . Nachází se v Egejském moři v souostroví Sporady. O Skiathosu První zn..

Najít ubytování


Vrontados je rybářská vesnička na východním pobřeží řeckého ostrova Chios . Rybářskou historii představuje turistům také muzeum Phi..

Najít ubytování

Lixouri je městečko na řeckém ostrově Kefallonia . Leží na poloostrově Palliki. Lixouri se řadí dle velikosti na druhé místo hned za hla..

Najít ubytování


Thassos (přezdíváno také jako Limenas) je hlavním městem řeckého stejnojmenného řeckého ostrova Thassos. Město dostalo jméno Limenas p..

Najít ubytování


Naousa je turisticky velice oblíbená destinace na řeckém ostrově Paros. Nachází se v severní části ostrova, asi 10 kilometrů od hlavníh..

Najít ubytování

Limenaria je druhé největší letovisko řeckého ostrova Thassos je zároveň jedním z největších lákadel tohoto ostrova. Limenaria nabíz..

Najít ubytování

Parga je přímořské město na severozápadě řecké pevniny, na pobřeží Jónského moře. Parga je častým cílem turistů z celého svě..

Najít ubytování


Thíra je hlavním městem ostrova Santorini v Řecku , jehož podobu všichni znají z řeckých pohlednic. Jsou pro ně typické nízké modro b..

Najít ubytování

Tolo je městečko ležící v Řecku na poloostrově Peloponés. Bývalá poklidná rybářská vesnička je dnes oblíbeným letním letoviskem. T..

Najít ubytování

Stalida ( Stalis ) je městečko a letovisko ležící v Řecku na ostrově Kréta . Najdeme ho na severním pobřeží ostrova, cca 30 km východn..

Najít ubytování


Kavos je nejjižnější středisko ostrova Korfu v Řecku . Kavos je známý především díky rušnému nočnímu životu. V hlavní sezoně se K..

Najít ubytování

Volissos je menší vesnička s cca 500 obyvateli na řeckém ostrově Chios. Nad vesnicí můžeme nalézt zbytky středověkého hradu, stejně t..

Najít ubytování

Vesnička Avgonima leží ve střední části řeckého ostrova Chios, zhruba 16km od hlavního města Chios. Název městečka vychází z řečk..

Najít ubytování


Emporios je vesnička na řeckém ostrově Chios , jejíž vznik se datuje do 6. století př.n.l. Emporios si dodnes zachovala historický ráz, v..

Najít ubytování

Plakiás je podle některých nejlepší letovisko na Krétě. Nachází se na jižním pobřeží západní části ostrova. V současnosti žije v..

Najít ubytování

Sígri je nejzápadnější vesnice na ostrově Lesbos v Řecku . Sígri je ukázkové místo, které zatím nebylo zasaženo masovou turistikou. Je..

Najít ubytování


Sivota je menší rybářská vesnička na jihu ostrova Lefkada v Řecky . Sivota není známá jako velké turistické centrum, ale je to vyhláše..

Najít ubytování

Pláž mi připadala spíše jako jedna z horších pláží v Chorvatsku - vcelku velké oblázky, koupete se poblíž kotvících lodí, prostřed..

Najít ubytování


  1