TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Almuñécar je pobřežní město a oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, v provinci Granada, na pobřeží Co..

Najít ubytování

Calle de Nagusia, 7, Zarautz, España

Najít ubytování

Altea je jedno z nejpůsobivějších městeček na pobřeží zvaném Costa Blanca ve Španělsku . Nachází se cca 50 km od Alicante a 10 km od..

Najít ubytování


Nerjá je jedno ze španělských letovisek, které si dosud zachovaly lidské rozměry. Hotely jsou spíše rodinného typu, většinou nejsou vyš..

Najít ubytování

Conil de la Frontera je krásné bílé městečko a oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se na pobřeží Atlantického oceánu, v Andal..

Najít ubytování


Sant Antoni de Portmany je oblíbené letovisko a druhé největší město na Ibize . Jedná se údajně o světové hlavní město clubbingu. Nach..

Najít ubytování


Avenida de Nafarroa, 6, Tolosa, Spain

Najít ubytování

Tarifa je nejjižnější město Španělska a zároveň celé kontinentální Evropy. Nachází se v Andalusii, v provincii Cádiz, cca 30 km od Gi..

Najít ubytování


Malgrat de Mar je světoznámé letovisko ve Španělsku . Nachází se v oblasti Costa Maresme, přibližně 50 km severně od Barcelony . V souča..

Najít ubytování

Calella je vyhlášené letovisko ve Španělsku . Nachází se v Katalánsku, v oblasti Costa Marasme, cca 50 km severně od Barcelony . V současn..

Najít ubytování


Sanxenxo (Sangenjo) je známé přímořské letovisko ve Španělsku . Nachází se v Galícii, v provincii Pontevedra , asi 20 km od Viga . V sou..

Najít ubytování

Güimar je město, které se nacházející na jihovýchodním pobřeží ostrova Tenerife, což je jeden z Kanárských ostrovů . V současnosti ..

Najít ubytováníCalle de Artekalea, 11, Bergara, Spain

Najít ubytování


Torrox je oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se v Andalusii, v provincii Malaga, cca 10 km od letoviska Nerja . V současnosti zde žij..

Najít ubytování


Přímo v Llanes jsem nebyla, ale dovedu si to představit. Jeli jsme takhle jednou z Bilbaa až na pobřeží Galicie. Celý tento pás je nazývá..

Najít ubytováníO Grove (El Grove) je menší městečko ve Španělsku . Nachází se v Galícii, v provincii Pontevedra, cca 20 km od známého letoviska Sanxenxo..

Najít ubytování


Trujillo je historické město ve Španělsku . Nachází se v západní části země, v regionu Extremadura, v provincii Cáceres. Trujillo láká..

Najít ubytování

Buñol je malé městečko ve Španělsku . Nachází se v provincii Valencie, cca 38 km od Valencie , na březích stejnojmenné řeky. V současno..

Najít ubytování


Peníscola je vyhlášené letovisko ve Španělsku . Nachází se na pobřeží Costa del Azahar, cca 120 km severně od Valencie . V současnosti ..

Najít ubytováníPlaça de la Creu, 1, Tremp, Lleida, Spain

Najít ubytováníMojácar je nejkrásnějším letoviskem severní Andalusie, ve Španělsku . Rozkládá se na pobřeží Středozemního moře, na Costa de Almerí..

Najít ubytování

Tossa de Mar je malebné a turisticky atraktivní katalánské městečko ležící ve Španělsku , na pobřeží Costa Brava. Městečko se nachá..

Najít ubytováníSantillana del Mar je historické městečko ve Španělsku . Nachází se v severní části země, v Kantábrii, u pobřeží Kantaberského moře..

Najít ubytováníCadaqués je příjemné pobřežní městečko ve Španělsku . Nachází se v severovýchodní části země, v Katalánsku, v provincii Girona, n..

Najít ubytování

Morella je nádherné středověké opevněné město ve Španělsku . Nachází se v provincii Castellón, asi 60 km od letovisek Peníscola a Vin..

Najít ubytováníFrigiliana je tzv. typické “bílé městečko“ ve Španělsku . Nachází se v oblasti Costa del Sol, cca 7 km od oblíbeného letoviska Nerja ..

Najít ubytování    2