TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Podgorica je hlavní a největší město Černé Hory . Nachází se v centrální části země, ve stejnojmenném regionu. Leží na soutoku řek..

Najít ubytování

Tivat je rušné přímořské letovisko v Černé Hoře . Nachází se v zálivu boky Kotorské, na úpatí vrcholu Vrmac. Historie města sahá a..

Najít ubytování

Bar je hlavní nákladní i osobní přístav Černé Hory . Jedná se zároveň o největší město v jižní části černohorského přímoří...

Najít ubytování


Herceg-Novi je největší letovisko a současně i největší město v boce Kotorské, v Černé Hoře . Původní obec Novi byla založena koncem..

Najít ubytování

Ulcinj je nejjižnější město na pobřeží Černé Hory , které nabízí nejdelší pláž na Jadranu. Zdejší Velika Plaža se táhne v dél..

Najít ubytování

Kotor je historické město a přístav v Černé Hoře . Nachází se v západní části země, v zálivu Boka Kotorská. V současnosti žije ve ..

Najít ubytování


Budva je starobylé město v Černé Hoře . Leží na pobřeží Jaderského moře v Budvanském zálivu, asi 60 km jihozápadně od od hlavního m..

Najít ubytování

Petrovac na Moru (Petrovac) je oblíbené letovisko v Černé Hoře . Nachází se jihovýchodně od Budvy . Historie městečka Petrovac na Moru sa..

Najít ubytování

Čanj je malé, poměrně rušné letovisko v Černé Hoře . Nachází se asi 7 km od Sutomore . Čanj je vhodný hlavně pro rodiny s dětmi. Ak..

Najít ubytování


Plav je město ležící v Černé Hoře  . Najdeme ho na východu země, ve výběžku, který obklopují hranice Albánie a Kosova . Leží asi ..

Najít ubytování

Bijelo Polje je město v Černé Hoře. Nachází se v severovýchodní části země, ve stejnojmenném regionu Bijelo Polje. Město Bijelo Polje b..

Najít ubytování


Sveti Stefan je nádherné malebné přímořské letovisko a malá vesnička v Černé Hoře . Nachází se v jihozápadní části země, na pobř..

Najít ubytování

Sutomore je velmi rušné přímořské letovisko v Černé Hoře nabízející největší hotelovou kapacitu na Barské riviéře. Toto letovisko..

Najít ubytování

Kolašin je menší město ležící v Černé Hoře . Najdeme ho cca 50 km severně od hlavního města Podgorica . Kolašin leží v pěkné okoln..

Najít ubytování


Igalo jsou léčebné lázně s radioaktivní minerální vodou v Černé Hoře . Nacházejí se v Boce Kotorské, cca 3 km od známého letoviska H..

Najít ubytování

Cetinje je město v Černé Hoře. Nachází se v západní části země, ve stejnojmenném regionu, cca 35 km jihozápadně od hlavního města Po..

Najít ubytování