TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města v destinaci ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Trnava je překrásné město na Slovensku . Leží severovýchodně od Bratislavy v centru Trnavské pahorkatiny. Trnava je jedním z nejvýznamn..

Najít ubytování

Navštívila jsem Pieštany už jako dítě s rodiči a moc se mi tu líbilo. Proto jsem se sem několikrát vrátila už se svými dětmi....Je tad..

Najít ubytování

Dunajská Streda je město, které se nachází na Slovensku . Leží v jižní části země, v Podunajské nížině na Žitném ostrově. V dneš..

Najít ubytování


Hlohovec, Slovakia

Město Hlohopvec jsem navštívila už za dob studii a je to tu opravdu rozmanité, jak moderní město, průmyslová výroba tak přírodní rezerv..

Najít ubytování

Koupání na Kunovské přehradě je výborné. Okolí Senice je jedna velká rovina, takže pěší turistika nic moc, ale zato cykloturistika je i..

Najít ubytování

Galanta je město, které se nachází na Slovensku . Leží v jihozápadní části země nedaleko hranic s Maďarskem a Rakouskem . V dnešní do..

Najít ubytování


Skalica je město, které se nachází na Slovensku . Leží v severozápadním cípu země poblíž hranice s Českou republikou , na úpatí Bíl..

Najít ubytování

93101 Šamorín, Slovakia

Najít ubytování

90851 Holíč, Slovakia

Najít ubytování


93201 Veľký Meder, Slovakia

Veľký Meder je menší příhraniční město na Slovensku. Leží asi 10 km od hranice s Maďarskem, od hraniční řeky Dunaj. Nejvyhlá..

Najít ubytování