TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města v destinaci ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Prešov jsem navštívila abych se podívala , kde můj manžel studoval vojenskou akademii. Rozhodně se mi tu zalíbilo a historické jádro měst..

Najít ubytování

Poprad je město nacházející se na Slovensku . Leží v severní části země v Popradské kotlině na stejnojmenné řece Poprad . Je nazýv..

Najít ubytování

Humenné se nachází na východě Slovenska , v Prešovském regionu . Leží na řece Laborec v Karpatech. Humenné je především výchozí bod ..

Najít ubytování


Kdo bude projíždět severní částí Slovenska, rozhodně by neměl návštěvu Bardejova vynechat. Náměsti má neopakovatelné kouzlo a pohled..

Najít ubytování

O Kežmaroku jsem nikdy neslyšel do té doby než mi přišel povolávací rozkaz,pro bůh kde to vůbec leží toto město.Strávil jsem tam 2 rok..

Najít ubytování

Levoča je nádherné středověké město na Slovensku . Nachází se ve východní části země, v Prešovském kraji. Leží v nadmořské výš..

Najít ubytování


05901 Spišská Belá, Slovakia

Najít ubytování
Bardejovské Kúpele jsou jedno z nejkrásnějších lázeňských městeček na Slovensku . Nacházejí se na severu země a jsou součástí histo..

Najít ubytování


Štrbské Pleso je rekreační středisko nacházející se na Slovensku . Leží v severní části země, v Prešovském kraji , v západní čás..

Najít ubytování

Tatranská Lomnica je známé turistické středisko ve Vysokých Tatrách , na Slovensku . Jedná se o osadu, která je součástí obce Vysoké Ta..

Najít ubytování