TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města v destinaci ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Sevilla je hlavní město Andalusie a hlavní kulturní centrum jižního Španělska . Zároveň jde o 4. největší město ve Španělsku. První..

Najít ubytování

Ve Španělsku je mnoho měst, která mají mnohem více a mnohem zajímvější památky. Málaga je však město, které má neopakovatelnou atmos..

Najít ubytování

Calle de Alfonso XIII, 13, Córdoba, España

Córdoba je krásné historické město ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, v Andalusii. Celé historické jádro je od roku 1984..

Najít ubytování


Jerez de la Frontera je historické město ve Španělsku . Nachází se v jihozápadní části země, v Andalusii. V současnosti zde žije cca 20..

Najít ubytování

Almeria je přístavní město ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, v Andalusii, ve stejnojmenné provincii, jíž je hlavním cen..

Najít ubytování


No, kdo má rád ruch, troubení aut, plno lidí a neutuchujaící noční život, ten si to v Marbelle jistě užije. Při cestě Andalusií jsme t..

Najít ubytování

Dos Hermanas, Spain

Najít ubytování

Algeciras je přístavní město a oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, cca 15 km od Gibraltaru . V současno..

Najít ubytování


Estepona je krásné letovisko ve Španělsku , které si dodnes udrželo svůj typický ráz. Nachází se v Andalusii, na pobřeží Costa del Sol..

Najít ubytování


Nezapomenutelné město, nezapomenutelná atmosféra, nezapomenutelný Národní Park Doňana, nezapomunetelná jídla z mariscos (plody moře) , ne..

Najít ubytování

Roquetas de Mar je krásné pobřežní město ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, v Andalusii, v provincii Almería. V současn..

Najít ubytování

Benalmádena je prázdninové letovisko ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, na pobřeží Costa del Sol, asi 20 km od Málagy . V..

Najít ubytování


Antequera je krásné město ve Španělsku . Někdy se mu přezdívá “srdce Andalusie“. Nachází se totiž v Andalusii, v provincii Málaga, ..

Najít ubytování

Ronda je nádherné starobylé město ve Španělsku . Nachází se v Andalusii, na severozápadě provincie Málaga, v pohoří Serranía de Ronda...

Najít ubytování


Almuñécar je pobřežní město a oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se v jižní části země, v provinci Granada, na pobřeží Co..

Najít ubytování

Nerjá je jedno ze španělských letovisek, které si dosud zachovaly lidské rozměry. Hotely jsou spíše rodinného typu, většinou nejsou vyš..

Najít ubytování

Conil de la Frontera je krásné bílé městečko a oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se na pobřeží Atlantického oceánu, v Andal..

Najít ubytování


Tarifa je nejjižnější město Španělska a zároveň celé kontinentální Evropy. Nachází se v Andalusii, v provincii Cádiz, cca 30 km od Gi..

Najít ubytování


Torrox je oblíbené letovisko ve Španělsku . Nachází se v Andalusii, v provincii Malaga, cca 10 km od letoviska Nerja . V současnosti zde žij..

Najít ubytování

Mojácar je nejkrásnějším letoviskem severní Andalusie, ve Španělsku . Rozkládá se na pobřeží Středozemního moře, na Costa de Almerí..

Najít ubytování


Frigiliana je tzv. typické “bílé městečko“ ve Španělsku . Nachází se v oblasti Costa del Sol, cca 7 km od oblíbeného letoviska Nerja ..

Najít ubytování

  1