TIXIK.cz » Města » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Města v destinaci ()Řadit dle: Počet obyvatelOblíbenostiNadmořská výškaNejbližšíchNejvzdálenějších


Tarragona je jedno z nejpříjemnějších měst, které jsem ve Španělsku navštívila. Doporučuji středně drahý, spíše levnější hotel P..

Najít ubytování

Reus je malebné město ve Španělsku , v provincii Tarragona v Katalánsku. Je známé jako rodiště slavného architekta Antoni Gaudího. Reus l..

Najít ubytování


Girona je historické město ve Španělsku . Nachází se v severovýchodní části země, v Katalánsku, na soutoku řek Ter a Onyar. Girona je k..

Najít ubytování

Castelldefels je přímořské letovisko ve Španělsku . Ideální pro obyvatele Barcelony a pro turisty, kteří chtějí poznat krásy kataláns..

Najít ubytování

Obojí je možné,záleží na tom, jestli je to španělsky nebo katalánsky. Kdybyste neměli do tohoto města jet kvůli ničemu jinému než muz..

Najít ubytování


Cambrils je příjemné a klidné letovisko ve Španělsku , které si zachovalo kouzlo tradiční španělské rybářské vesnice. Nachází se na..

Najít ubytování

Sitges je malé, ale vyhlášené letovisko ve Španělsku . Nachází se v Katalánsku, cca 35 km jihozápadně od Barcelony . V současnosti zde ..

Najít ubytování


Cadaqués je příjemné pobřežní městečko ve Španělsku . Nachází se v severovýchodní části země, v Katalánsku, v provincii Girona, n..

Najít ubytování


Vielha e Mijaran je horská obec ve Španělsku . Nachází se v severní části země, v Katalánsku, v Pyrenejích, v údolí Vall d'Aran. V sou..

Najít ubytování


L'Estartit je malé, ale oblíbené přímořské letovisko ve Španělsku . Nachází se v severovýchodní části země, v Katalánsku, na severn..

Najít ubytování

Roses je největší letovisko na severu Costa Brava, ve Španělsku . Nachází se 150 km severovýchodně od Barcelony a 15 km od městečka Figu..

Najít ubytování