TIXIK.cz » Ski areály » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Ski areály ()

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Réserve de Chasse du Mercantour, Front de Neige, 06420 Isola, France

Ski areál Isola 2000 je lyžařský areál ve Francii , ležící poblíž hranic s Itálií. Najdeme ho v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Ski areál Isol..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, D39, 06660 Saint-Étienne-de-Tinée, France

Ski areál Auron je lyžařské středisko ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Leží na okraji národního parku Mercantour, poblíž hranic s I..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, 10 Avenue de Valberg, 06470 Péone, France

Ski areál Valberg je lyžařský areál ležící ve Francii ve výběžku Jižních Alp, v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Zajímavostí je také to, že leží ..

Najít ubytování


Le Sauze, 04400 Enchastrayes, France

Ski areál Le Sauze najdeme ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Středisko se nachází nad městečkem Barcelonnette . Ski areál Le Sau..

Najít ubytování

Vanoise National Park, D119, 73700 Bourg-Saint-Maurice, France

Ski areál Les Arcs je lyžařská oblast v Savojsku ve Francii, nedaleko města Bourg-Saint-Maurice . Je součástí největší lyžařské oblasti ve Francii ,..

Najít ubytování

Vanoise National Park, Rue Cospillot, 73120 Saint-Bon-Tarentaise, France

Ski areál Courchevel je jedno z nejlepších lyžařských středisek ve Francii . Nachází se ve východní části země, v regionu Rhône-Alpes, v oblasti Les..

Najít ubytování


Mas Paturas, 66800 Llo, France

Najít ubytování

D927, 73130 Saint-Colomban-des-Villards, France

Najít ubytování

Pyrénées National Park, 37 Route du Pla d'Adet, 65170 Saint-Lary-Soulan, France

Ski areál Saint-Lary Soulan je jedno z nejlepších lyžařských středisek ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v blízkosti obce Saint-Lary-Soulan , ..

Najít ubytování


575 Route du Col des Aravis, 74220 La Clusaz, France

Ski areál La Clusaz je známé lyžařské středisko ve Francii , kde si na své přijdou příznivci freeridu. Nachází se ve východní části země, v Alpách, ..

Najít ubytování

Chemin Rural des Touillettes au Plan Baudy, 74450 Le Grand-Bornand, France

Ski areál Le Grand-Bornand je oblíbené lyžařské středisko ve Francii , které je vyhlášené svojí rodinnou venkovskou atmosférou. Nachází se ve východ..

Najít ubytování

D213, 73260 La Léchère, France

Ski Le Grand Domaine je známé lyžařské středisko ve Francii , které je rájem pro děti. Nachází se ve východní části země, v Savojských Alpách, v nad..

Najít ubytování


Pyrénées National Park, Artigues, 65120 Grust, France

Ski areál Luz-Ardiden je moderní lyžařské středisko ve Francii , kde si na své přijde každý. Jak amatéři, tak zkušení lyžaři. Nachází se v jihozápad..

Najít ubytování

3 Rue du Four Solaire, 66120 Font-Romeu-Odeillo-Via, France

Ski areál Font-Romeu - Pyrénées 2000 je známé lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Fo..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Montagne de Batsegure, 65170 Aragnouet, France

Ski areál Piau Engaly je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, kde si na své přijdou jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Nachází..

Najít ubytování


Pyrénées National Park, Le Lienz, 65120 Barèges, France

Ski areál Barèges - La Mongie je jeden z nejstarších lyžařských resortů ve Francii . Jeho historie sahá do 30. let 20. století. Nachází se v jihozáp..

Najít ubytování

D223, 73210 Mâcot-la-Plagne, France

Ski La Plagne je francouzská lyžařská oblast v alpském údolí Tarentaise, nedaleko města Albertville . Nachází se v srdci světoznámé lyžařské oblasti..

Najít ubytování

D525A, 38580 La Ferrière, France

Ski Le Sept Laux je vyhlášené lyžařské středisko ve Francii , které je typické svými přírodními krásami a bohužel častým lavinovým nebezpečím. Nachá..

Najít ubytování


D80B, 73530 Saint-Jean-d'Arves, France

Ski areál Le Sybelles je čtvrtý největší lyžařský region ve Francii . Nachází se ve východní části země, v Savojských Alpách, v nadmořské výšce 1100..

Najít ubytování

Boucle de l'Angle Est, 73100 Pugny-Chatenod, France

Ski La Savoie Grand Revard je lyžařské středisko ve Francii , které je rájem hlavně pro milovníky klasického lyžování. Jde údajně o jedno z nejlepší..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, Pra Loup, 04400 Uvernet-Fours, France

Středisko Ski Praloup je považované za nejlepší lyžařskou oblast francouzských Jižních Alp s velmi přátelskou atmosférou a až 300 slunečnými dny v r..

Najít ubytování


Super Dévoluy, 05250 Saint-Étienne-en-Dévoluy, France

Ski Superdevoluy je lyžařské středisko. Je situováno v oblasti Haute v Alpách, jižně od města Grenoble , ve Francii . Ski Superdevoluy je tvořeno čt..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Gourette Sud, 64440 Eaux-Bonnes, France

Ski areál Gourette je moderní lyžařské středisko, které údajně nabízí nejlepší sněhové podmínky v celých Pyrenejích. Nachází se ve Francii , v Aquit..

Najít ubytování

375 La Calmazeille, 66210 Formiguères, France

Ski areál Formiguères je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je hojně vyhledáváno milovníky klasického lyžování. Nachází se v regi..

Najít ubytování


Pla del Mir, 66210 Les Angles, France

Ski areál Les Angles je nádherné a rušné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se 95 km od letiště v Perpignanu , v obci Les Angle..

Najít ubytování

58 Sirias, 31110 Gouaux-de-Larboust, France

Ski areál Peyragudes je lyžařské středisko v srdci francouzských Pyrenejí. Nachází se cca 160 km od Toulouse , nedaleko obce Bagnères-de-Luchon , v ..

Najít ubytování

83 Superbagnères, 31110 Saint-Aventin, France

Ski areál Luchon-Superbagnères je vyhlášené lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se 150 km od letiště v Toulouse , v regionu Midi..

Najít ubytování


Pyrénées National Park, Route de Cambasque, 65110 Cauterets, France

Ski areál Cauterets je moderní lyžařské středisko ve Francii . Nachází se v jihozápadní části země, v Pyrenejích, u známého lázeňského městečka Caut..

Najít ubytování

Forêt du Challet, 01410 Mijoux, France

Ski Monts Jura je nejvyhlášenější lyžařský resort ve francouzském pohoří Jura. Rozkládá se přibližně 25 km od Ženevy , v nadmořské výšce 900 - 1680..

Najít ubytování

233 L'Artigue, 31440 Boutx, France

Ski areál Le Mourtis je známé lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, poblíž obce Arlos , v nadmořské vý..

Najít ubytování


4-14 Rue du Casino, 88400 Gérardmer, France

Najít ubytování

21 Hameau de la Belle Sayette, 65240 Génos, France

Ski areál Val Loudin je jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek ve francouzských Pyrenejích pro začátečníky. Nachází se 170 km od Toulouse , n..

Najít ubytování

L'Arrê-de-Bas-et-de-Lahour, 64570 Arette, France

Ski areál La Pierre St-Martin je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, kde mají možnost lyžovat i zdravotně postižení. Nachází se..

Najít ubytování


Guzet-Ski, 09140 Ustou, France

Ski areál Guzet je menší, ale krásné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se nedaleko obce Aulus-les-Bains , v blízkosti hranic s..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Sagette, 64440 Laruns, France

Ski areál Artouste je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenjeích, které je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro vyznavače freeridu či freest..

Najít ubytování

138 Coma de l'Estagnol, 66760 Porté-Puymorens, France

Ski areál Porté-Puymorens je rodinné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Porté-Puymo..

Najít ubytování


Naouit, 65100 Beaucens, France

Ski areál Hautacam je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, poblíž města Argelès-Gazost , v n..

Najít ubytování

D89, 66800 Err, France

Ski areál Cerdagne Puigmal 2009 je údajně nejvýše položené lyžařské středisko v Pyrenejích. Nachází se ve francouzské části tohoto pohoří, v regionu..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, D923, 65120 Gavarnie, France

Ski areál Gavarnie je vyhlášené lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, v obci Gavarnie , v nadmořské vý..

Najít ubytování


D95, 73260 Les Avanchers-Valmorel, France

Najít ubytování

991 Bonascre, 09110 Ax-les-Thermes, France

Ski areál Ax 3 Domaines je známá lyžařská oblast ve francouzských Pyrenejích, která nabízí 3 propojené lyžařské střediska. Nachází se v regionu Midi..

Najít ubytování

Jasse de la Pradeille, 09300 Montferrier, France

Ski areál Mont d'Olmes je oblíbené rodinné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se asi hodinu jízdy (90 km) z Carcassonne , v blí..

Najít ubytování


Rue des Sources, 66210 Puyvalador, France

Ski areál Puyvalador je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Puyvalador , v blízkosti..

Najít ubytování

216 Avenue Henry Duhamel, 38410 Chamrousse, France

Najít ubytování

2-12 Place de l'Église, 74110 Morzine, France

Najít ubytování


95 Latrabe d'en Bas, 09460 Mijanès, France

Ski areál Mijanes-Donezan je menší, ale příjemné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nedaleko..

Najít ubytování

21-49 Route du Front de Neige, 74260 Les Gets, France

Najít ubytování

396-598 Rue des Bettets, 73500 Modane, France

Najít ubytování


Route des Pistes, 11340 Camurac, France

Ski areál Camurac je menší lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Nachází se v regionu Lang..

Najít ubytování

Allée Martial Lucien, 05560 Vars, France

Ski Vars je kvalitní lyžařské středisko ve Francii, které spolu s lyžařským areálem Risoul tvoří největší lyžařskou oblast v jižních francouzských ..

Najít ubytování

1-21 Rue de la Liberté, 09300 Lavelanet, France

Najít ubytování


Les Côtes de Saint-Jean, 04140 Montclar, France

Najít ubytování

D4E, 74450 Le Grand-Bornand, France

Najít ubytování

1022 Avenue du Mont d'Arbois, 74170 Saint-Gervais-les-Bains, France

Najít ubytování


Écrins National Park, Le Village, 05260 Ancelle, France

Najít ubytování

D98, 73600 La Perrière, France

Najít ubytování

Chemin du Glacier, 74400 Chamonix, France

Najít ubytování


D109, 38580 Allevard, France

Najít ubytování

34 Port de Paillères, 09110 Ascou, France

Ski areál Ascou-Pailhères je menší lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se v regionu Languedo..

Najít ubytování

1516 Route des Confins, 74220 La Clusaz, France

Ski Aravis je horská a lyžařská oblast rozprostírající se mezi masivem Mont Blancu a Ženevským jezerem , v Horním Savojsku, ve Francii . Je součást..

Najít ubytování


Vanoise National Park, Route de la Combe, 73440 Saint-Martin-de-Belleville, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, 2-10 La Place, 73500 Aussois, France

Najít ubytování

Grand Vaujany, 38114 Vaujany, France

Najít ubytování


Voie Communale Nᵒ16, 74340 Samoëns, France

Najít ubytování

Place Xavier Authier, 25370 Métabief, France

Najít ubytování

216-234 Rue Pasteur, 39220 Les Rousses, France

Najít ubytování


L'Église, 38650 Gresse-en-Vercors, France

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Boulevard du Pic du Midi, 65200 Bagnères-de-Bigorre, France

Najít ubytování

Grande Montagne, 04140 Selonnet, France

Najít ubytování


Écrins National Park, Besse Village, 38142 Besse, France

Najít ubytování

Chemin d'Aveyran, 74490 Saint-Jeoire, France

Najít ubytování


D815, 26420 Saint-Agnan-en-Vercors, France

Najít ubytování

322 Rue Principale, 39150 Entre-deux-Monts, France

Najít ubytování

Chemin de la Reblais, 74430 Le Biot, France

Najít ubytování


Le Bourg, 43150 Les Estables, France

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, D26, 04260 Allos, France

Najít ubytování

Les Ritons, 38250 Corrençon-en-Vercors, France

Najít ubytování


D430, 68830 Oderen, France

Najít ubytování

La Croix, 05100 Montgenèvre, France

Najít ubytování


Écrins National Park, Le Mélézet, 05340 Pelvoux, France

Najít ubytování

D907, 74740 Sixt-Fer-à-Cheval, France

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, D30, 06420 Roubion, France

Najít ubytování


Les Orgières, 38142 Auris, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, D87, 73210 Landry, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, 2-46 Route du Coulomb, 73500 Villarodin-Bourget, France

Najít ubytování


Écrins National Park, D1091, 05320 La Grave, France

Najít ubytování

Hameau des Airelles, 73130 Saint-François-Longchamp, France

Najít ubytování

2-146 Chemin de Rocheray, 73310 Chindrieux, France

Najít ubytování


634-656 Avenue Léopold Fabre, 38250 Lans-en-Vercors, France

Najít ubytování

Rue de la Fonderie, 73270 Beaufort, France

Najít ubytování

Résidence les Hameaux de Chavanhac, 15300 Laveissière, France

Najít ubytování


D84, 20224 Albertacce, France

Lyžařské středisko Vergio se nachází na Korsice . Rozkládá se nedaleko obce Aitone, v nadmořské výšce 1400 – 1540 m. Lyžařské středisko Vergio nabíz..

Najít ubytování

Montée des Mélèzes, 05250 Agnières-en-Dévoluy, France

Najít ubytování

88 Route de Thonon, 74390 Châtel, France

Najít ubytování


Place du Château, 36170 Chazelet, France

Najít ubytování

14-58 Chemin du Crey, 74170 Les Contamines-Montjoie, France

Najít ubytování

Chemin Rural dit de la Cascade, 74660 Vallorcine, France

Najít ubytování


2-4 Rue d'Alsace, 88540 Bussang, France

Najít ubytování

  1