TIXIK.cz » Ski areály » Polsko » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Ski areály ()

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Szklarska Poręba, Poland

Szrenica (Jínonoš) je hora a oblíbený cíl turistů na polské straně Krkonoš. Nachází se v Dolnoslezském vojvodství, nad rekreačním, sportovním a tur..

Najít ubytování

Zyblikiewicza, 34-460 Szczawnica, Poland

Ski Jaworki - Homole je nejvyhlášenější lyžařské středisko v celém Polsku . Řadí se na první místo v žebříčku polských lyžařských středisek. Ski Jaw..

Najít ubytování

Pod Skocznią 1, 34-500 Zakopane, Poland

Ski Wielka Krokiew (polsky Velká Krokev) je velmi populární místo konání závodů ve skocích na lyžích. Nachází se na jihu Polska v horském centru Za..

Najít ubytování


Gubałówka 223, 34-500 Zakopane, Poland

Ski Gubałówka je často vyhledávaný vrchol. Nachází se na jihu Polska , u města Zakopane . Dosahuje nadmořské výšky 1126 m. Mezi turisty je Ski Gubał..

Najít ubytování

977, Poland

Magura Małastowska je vynikající lyžařské středisko v polské části Tater blízko slovenských hranic. Čeká zde na vás několik kilometrů sjezdovek pro ..

Najít ubytování

943, 43-474, Poland

Ski Ochodzita je lyžařské středisko v blízkosti Ustrońě , v jihozápadním Polsku , nedaleko hranic s Českou a Slovenskou republikou. Celý region je..

Najít ubytování


Środkowa 182A, 34-405 Białka Tatrzańska, Poland

Ski areál Kotelnica je lyžařské středisko v blízkosti Bialka Tatrzanska v jihovýchodním Polsku . Celý region je proslulý vynikajícími podmínkami pr..

Najít ubytování

Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Poland

Běžkařský a biatlonový stadion Jakuszyce je ráj milovníků běžeckého lyžování. Nachází se v Polsku , v Jizerských horách , nedaleko světoznámého zimn..

Najít ubytování

Łowiecka, Świeradów-Zdrój, Poland

Ski & Sun Świeradów Zdrój je lyžařské středisko, které leží na svazích hory Stóg Izerski. Nachází se na polské straně Jizerských hor, mezi dolní st..

Najít ubytování


Turystyczna 25, 58-580 Szklarska Poręba, Poland

Lyžařské středisko Szklarska Poreba je vyhlášené lyžařské středisko v Polsku . Nachází se v jihozápadní části země, v Dolnoslezském vojvodství, neda..

Najít ubytování

392, Poland

Lyžařský areál Czarna Góra je vyhlášené lyžařské středisko v polském Kladsku . Nachází se nedaleko hranic s Českou republikou , v nadmořské výšce 80..

Najít ubytování

Naftowa 44, 38-700 Gmina Ustrzyki Dolne, Poland

Lyžařské středisko Ustrzyki Dolne Gromadzyń je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi nejlepších 10 polských l..

Najít ubytování


890, 38-712, Poland

Lyžařský areál Arłamów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi 10 nejlepších polských lyžařských areálů...

Najít ubytování

968, Poland

Ski Lubomierz je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se na druhé místo v TOP 10 polských lyžařských středisek. ..

Najít ubytování

Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska, Poland

Ski Bialka Tatrzanska je oblíbené lyžařské středisko v Polsku . Nachází se v jižní části země, v Malopolském vojvodství, v Tatrách, asi 20 km od Zak..

Najít ubytování


969, Poland

Lyžařský areál Wdżar - Kluszkowce je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Nachází v jižní části země, v Malopolském vojvo..

Najít ubytování

Zieleniec 63, 57-340 Duszniki-Zdrój, Poland

Lyžařské centrum Zieleniec vyhlášené lyžařské středisko na polské straně Orlických hor . Nachází se v blízkosti hranic s Českou republikou , v nadmo..

Najít ubytování

Jana Karskiego 57B, Kielce, Poland

Lyžařský areál Kielce je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se na páté místo v žebříčku polských lyžařských st..

Najít ubytování


Leśna 60, 34-600 Limanowa, Poland

Lyžařský areál Limanowa je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 10 nejlepších polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

Władysława Jagiełły, 37-700 Przemyśl, Poland

Lyžařský areál Przemyśl je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

49, 34-532 Jurgów, Poland

Lyžařský areál Górków Wierch - Jurgów je jednou z nejvyhlášenějších lyžařských oblastí v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských ..

Najít ubytování


37, 33-352 Wierchomla Wielka, Poland

Lyžařský areál Dwie Doliny je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

980, Poland

Lyžařské středisko Siemiechów – Jurasówka je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 10 polských lyžařs..

Najít ubytování

28, 34-106, Poland

Lyžařské středisko Rzyki je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středisek..

Najít ubytování


E67, 16-411, Poland

Lyžařský areál Szelment je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi nejlepších 20 polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

764, 26-025, Poland

Lyžařský areál Niestachów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středise..

Najít ubytování

Konrada Sitki, 34-335 Korbielów, Poland

Lyžařské středisko Korbielów Pilsko se nachází v Polsku , u obce Korbielów , v těsné blízkosti hranic se Slovenskem . Rozkládá se v nadmořské výšce ..

Najít ubytování


Błociska 1, 34-531 Murzasichle, Poland

Lyžařský areál Małe Ciche je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek. ..

Najít ubytování

958, 34-512, Poland

Lyžařský areál Witów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek. Lyžař..

Najít ubytování

Czarny Potok 28, 33-380 Gmina Krynica-Zdrój, Poland

Ski areál Jaworzyna Krynica je lyžařské středisko v Polsku . Nachází se u známého lázeňského města Krynica , nedaleko hranic se Slovenskem , na svaz..

Najít ubytování


75, Poland

Lyžařský areál Tylicz je jednou z nejvyhlášenějších lyžařských oblastí v Polsku . Nachází se v jižní části země, v Malopolském vojvodství, přibližně..

Najít ubytování

Deptak nad Żylicą 29, 43-370 Szczyrk, Poland

Najít ubytování

Zagóra 109, 34-532 Czarna Góra, Poland

Najít ubytování


Piekarska, 16-080 Gmina Tykocin, Poland

Najít ubytování

E40, 32-852, Poland

Najít ubytování


957, 34-222, Poland

Najít ubytování

Ogrodowa 5, 34-700 Gmina Rabka-Zdrój, Poland

Najít ubytování


29, 32-020 Byszyce, Poland

Najít ubytování

Zbigniewa Herberta 5, Sopot, Poland

Najít ubytování