TIXIK.cz » Ski areály » Specializované vyhledávání

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Ski areály z celého světa ()

(207)
(35)
(262)
(565)
(23)
Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Liftstraße 195, 5581 Sankt Margarethen im Lungau, Austria

St. Margarethen im Lungau patří nejzajímavějším zimním resortům Rakouska. Jedná se o turisticky vyhledávanou oblast (Rakouské Alpy). S..

Najít ubytování

Via Circonvallazione, 141, 38029 Passo del Tonale Trentino, Italy

Ski Passo Tonale je vyhlášené lyžařské středisko v průsmyku Passo Tonale, Itálii v severní části země, v Brentských Dolomitech, asi 7..

Najít ubytování

Kielastie 6, 98720 Kemijärvi, Finland

Ski areál Suomu je lyžařské středisko ležící v severním Finsku, v laponském regionu, konkrétně na území obce Suomutunturi. Stejně jak..

Najít ubytování


Gerlos 307, 6281 Gerlos, Austria

Ski Zillertal Arena je lyžařská oblast v Rakousku , ve spolkové zemi Tyrolsko v údolí Gerlostal. Ski Zillertal Arena zahrnuje několik lyžař..

Najít ubytování

Mittelberg, 6481 St. Leonhard im Pitztal

Ledovec Ski Pitztal tvoří lyžařskou oblast v Rakousku a najdeme ho ve spolkové zemi Tyrolsko, cca 60 km západně od města Innsbruck . Patř..

Najít ubytování

SS26, 11016 Valle D'aosta, Italy

Ski Údolí Aosta je lyžařská oblast v Itálii nedaleko od nejvyšší hory Evropy Mont Blancu. Zahrnuje celkem dvě lyžařská střediska a s ..

Najít ubytování


Weinetsberg 37, 5630 Bad Hofgastein, Austria

Ski Gastein je známá lyžařská oblast v Rakousku . Rozprostírá se ve spolkové zemi Salzbursko v údolí Gasteinertal cca 25 km jihovýchodn..

Najít ubytování

Liftstraße 2, 93453 Neukirchen, Germany

Centrum volného času Hohenbogen je oblíbené rekreační středisko v Německu , které nabízí možnost aktivního vyžití jak v zimě, tak v ..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, Front de Neige, 06420 Isola, France

Ski areál Isola 2000 je lyžařský areál ve Francii , ležící poblíž hranic s Itálií. Najdeme ho v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. S..

Najít ubytování


Lhota Štěpanická 35, 514 01 Benecko, Czech Republic

Ski areál Benecko je lyžařský areál ležící ve stejnojmenné obci nedaleko města Vrchlabí na severu České republiky. Je významným lyž..

Najít ubytování

Turracherhöhe 3, 9565 Turracherhöhe, Austria

Ski Turracher Höhe je lyžařské středisko v Rakousku nacházející se ve Štýrsku uprostřed pohoří Nockberge, cca 50 severozápadně od m..

Najít ubytování

Tigignas 250, 7464 Riom-Parsonz, Switzerland

Ski areál Savognin je vyhlášené lyžařské středisko ve Švýcarsku , které vyhledávají hlavně rodiny s dětmi. Zároveň je to ale i ráj..

Najít ubytování


Mosty u Jablunkova 1111, 739 98 Mosty u Jablunkova, Czech Republic

Ski areál Mosty u Jablunkova se nachází 500m od města Mosty u Jablůnkova v pohoří Beskydy na východě České republiky. Areál leží při ..

Najít ubytování

Nebelhornstraße 67, Oberstdorf, Germany

Ski Nebelhorn je známé lyžařského středisko v Německu , které se může pochlubit nejdelší sjezdovkou v zemi, která měří 7,5 km a pře..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, D39, 06660 Saint-Étienne-de-Tinée, France

Ski areál Auron je lyžařské středisko ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Leží na okraji národního parku Mercantour, poblí..

Najít ubytování


Damüls 253, 6884, Austria

Lyžařská oblast Bregenzerwald je rozsáhlá lyžařská oblast v Rakousku a najdeme ji ve spolkové zemi Vorarlbersko. Tato oblast zahrnuje víc..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, 10 Avenue de Valberg, 06470 Péone, France

Ski areál Valberg je lyžařský areál ležící ve Francii ve výběžku Jižních Alp, v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Zajímavostí je t..

Najít ubytování

Via Coi, 13, 32022 Coi Province of Belluno, Italy

Ski Resort Civetta je lyžařská oblast v Itálii , umístěná nad městečkem Alleghe , asi 60 km východně od města Bolzano . Je součástí i..

Najít ubytování


Route 6 - Spittal, Baldramsdorf "Auf das Goldeck - den Goldgräbern auf der Spur", 9714 Stockenboi, Austria

Ski Goldeck je lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Najdeme ho nad městečkem Spittal an der Drau, asi 35 km severozáp..

Najít ubytování

Untertauern 4, 9844 Untertauern, Austria

Ski Heiligenblut je lyžařská oblast v Rakousku a nachází se ve spolkové zemi Korutany přímo u prostřed národního parku Vysoké Taury ( H..

Najít ubytování

Brauweg 14, 6380 St Johann in Tirol, Austria

Ski St. Johann in Tirol je městečko a také lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ho 10 km severně od města Kit..

Najít ubytování


9822 Mallnitz

Ski areál Ankogel je lyžařské středisko v Rakousku , které se nachází v blízkosti Mölltalského ledovce , ve Vysokých Taurech, v nadmořs..

Najít ubytování

Strada Statale 505, 11020 Valle D'aosta, Italy

Ski Monte Rosa je rozsáhlá lyžařská oblast v Itálii ležící nedaleko od hranic Švýcarska. Tvoří ji tři údolí Ayas, Gressoney a Valse..

Najít ubytování

Stelvio National Park, Località Solda, 71, 39029 Stilfs, South Tyrol, Italy

Ortler je lyžařská oblast v Itálii a najdeme ji v Jižním Tyrolsku. Tato oblast zahrnuje lyžařské střediska jako jsou Sulden, Stilfs, Stil..

Najít ubytování


1680 Rainbow Road, St Arnaud, Nelson Lakes, New Zealand

Ski Rainbow je nejsevernější lyžařské středisko na Jižním ostrově, na Novém Zélandu . Nachází se poblíž Saint Arnaud , na území n..

Najít ubytování

Le Sauze, 04400 Enchastrayes, France

Ski areál Le Sauze najdeme ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Středisko se nachází nad městečkem Barcelonnette . Ski areá..

Najít ubytování

Myllyjoentie 42, 99130 Levi Finland

Lyžařský areál Levi je největší a nejvyhlášenější lyžařské středisko ve Finsku . Nachází se na severu země, v Laponsku, nedaleko ..

Najít ubytování


Top Express Gurgl 3, 6456 Gurgl, Austria

Gurgl je lyžařská oblast v Rakousku . Najdeme ji ve spolkové zemi Tyrolsko v Ötztálském údolí, asi 50 km jihozápadně od města Innsbruck..

Najít ubytování

Kouty nad Desnou 54, 788 11 Loučná nad Desnou, Czech Republic

Ski areál Šindelná se nachází na okraji obce Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Leží blízko silnice Šumperk Jesení..

Najít ubytování

Dorf 2, 6764 Lech am Arlberg

Ski areál Lech-Zürs je luxusní lyžařský areál v Rakousku . Nachází se v západní části země, v oblasti Voralberg, u turistického stře..

Najít ubytování


Katschberghöhe 34, 9863 Katschberghöhe, Austria

Ski Katschberg je lyžařské středisko ležící v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Toto lyžařské středisko patří pod lyžařskou oblas..

Najít ubytování

Frazione Pila, 46, 11020 Pila-ciel Blu Valle D'aosta, Italy

Ski areál Pila je příjemné lyžařské středisko v Itálii . Nachází se cca 20 km od historického města Aosta a je součástí lyžařské..

Najít ubytování

Regione S. Caterina, 39, 12015 Limone Piemonte, Province of Cuneo, Italy

Limone Piemonte je městečko a také lyžařské středisko, které se nachází v Itálii . Najdete ho přibližně 45 km od Azurového pobřeží..

Najít ubytování


Lichtersberg 84, 8992 Altaussee, Austria

Lyžařská oblast Loser je oblíbené rodinné lyžařské středisko v Rakousku . Nachází se ve Štýrsku, u jezera Altaussee , v nadmořské v..

Najít ubytování

Revontulentie 7, 98900 Salla, Finland

Ski areál Salla je lyžařský areál ležící v severním Finsku na území stejnojmenné obce Salla. Díky jeho poloze za polárním kruhem se t..

Najít ubytování

Kratzerweg 6, 83727 Schliersee, Germany

Ski areál Spitzingsee je krásné lyžařské středisko v Německu . Nachází se v Bavorsku, cca 60 km od Mnichova , u jezera Spitzingsee , v nad..

Najít ubytování


Hütten Sölden 201, 6450 Sölden, Austria

Stubaiský ledovcový areál ( Stubaier Gletscher) najdeme v Rakousku . Je největším a nejrozsáhlejším ze všech ledovcových areálů v cel..

Najít ubytování

Klammweg 3, 83242 Reit im Winkl, Germany

Ski areál Winklmoos-Steinplatte je příjemné lyžařské středisko v Německu , kde si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak snowboardisté ..

Najít ubytování

Zdobnice 218, 516 01 Zdobnice, Czech Republic

Ski centrum Zdobnice se nachází na Severovýchodě České republiky v Orlických horách. Leží mezi lyžařskými středisky Skiareál Deštné..

Najít ubytování


Klosterstr. 43

Ski areál Seefeld (Olympiaregion Seefeld) je známé lyžařské středisko v Rakousku , které je ideálním místem pro milovníky bílé stopy. ..

Najít ubytování

Kolbenalm 1, 82487 Oberammergau, Germany

Ski areál Oberammergau Kolben Laber je vyhlášené rodinné lyžařské středisko v Německu , které se může zároveň pochlubit nejstrmějš..

Najít ubytování

Vihtakuja 1, 89400 Hyrynsalmi, Finland

Ski areál Ukkohalla je lyžařské středisko na pomezí středního a severního Finska . Nachází se na území obce Hyrynsalmi v regionu Kainu..

Najít ubytování


Kallunkuja 12, 98530 Pelkosenniemi, Finland

Ski areál Pyhä je velké lyžařské středisko v severním Finsku, ležící na území obce Pyhätunturi v Laponsku. Areál se nachází za pol..

Najít ubytování

Kirchweg, 6830, Austria

Ski Laterns je vesnička v Rakousku ve spolkové zemi Vorarlbersko a najdeme ji na konci údolí Ski Laternser Tal. Toto údolí je ale v zimních ..

Najít ubytování

Penkenberg 626, 6292 Finkenberg, Austria

Ski Zillertal 3000 le lyžařská oblast nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ji u městečka Mayrhofen, cca 35 km výc..

Najít ubytování


Dorfplatz 151, 5753, Austria

Ski areál Saalbach je jedno z nejlepších a největších lyžařských středisek v Rakousku . Najdeme ho zhruba 90 km jihozápadně od Salzburg..

Najít ubytování

Grieserweg, 82481 Mittenwald, Germany

Ski areál Kranzberg je vyhledávané rodinné lyžařské středisko v Německu . Nachází se v Bavorsku, 80 km jižně od Mnichova , v klimatick..

Najít ubytování

Obermoos, 6632 Ehrwald, Austria

Ski Zugspitzarena je lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Hlavním výchozím bodem do tyrolské Ski Zugspitzarena ( Tirol..

Najít ubytování


Piazza Agnelli, 5B, 10058 Colle Sestriere Province of Turin, Italy

Ski Sestriére - Via Lattea je lyžařská oblast v Itálii . Nachází se v severozápadní části země, cca 80 km od Turína . Jedná se o lyža..

Najít ubytování

Mußbachalm - Pichlalm - Dienten, 5761, Austria

Hochkönigs Winterreich je rozsáhlá lyžařská oblast nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Salcbursko. Dominantou této oblasti je vrc..

Najít ubytování

Hugo-Beck-Haus 1, 83471 Schönau am Königsee, Germany

Ski areál Berchtesgadener Land je oblíbené lyžařské středisko v Německu , kde si najde každý lyžař to své. Nachází se v jihovýchodn..

Najít ubytování


Kněžický vrch 504

Ski areál Vrchlabí - Kněžický vrch se nachází 400m od centra města Vrchlabí, které leží na severu České republiky. K dispozici jsou dv..

Najít ubytování

Unterort 309, 9150 Unterort, Austria

Lyžařské oblast Petzen je nejjižnějším lyžařským střediskem v Rakousku . Nachází se v Korutanech, u městečka Bleiburg , v nadmořské..

Najít ubytování

Weng 62, 5453 Weng, Austria

Werfenweng je menší lyžařské středisko nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Salcbursko. Najdeme ho nedaleko Tauernské dálnice, kt..

Najít ubytování


Kappe, 59955 Winterberg, Germany

Skiliftkarussell Winterberg je rozsáhlý lyžařský areál v Německu . Leží v blízkosti města Winterberg na hoře Kahler Asten, třetím nej..

Najít ubytování

Via Tann, 4, 39054 Ritten, South Tyrol, Italy

Ritten je malé lyžařské středisko v oblasti Jižního Tyrolska v Itálii . Najdeme ho cca 10 km severovýchodně od města Bolzano . Ritten se ..

Najít ubytování

Brennesstraße, 94252 Bayerisch Eisenstein, Germany

Lyžařské středisko Arber nabízí téměř alpské lyžování na Šumavě. Rozkládá se na česko-německé hranici, na svazích nejvyšší h..

Najít ubytování


Axamer Lizum 7, 6094 Axamer Lizum, Austria

Ski Axamer Lizum je lyžařský areál v Rakousku a nachází se ve spolkové zemi Tyrolsko, cca 12 km jihozápadně od města Innsbruck . V tomto s..

Najít ubytování

Vanoise National Park, D119, 73700 Bourg-Saint-Maurice, France

Ski areál Les Arcs je lyžařská oblast v Savojsku ve Francii, nedaleko města Bourg-Saint-Maurice . Je součástí největší lyžařské oblast..

Najít ubytování

Bergbahnstraße, 83661 Lenggries, Germany

Skizirkus Brauneck-Wegscheid je jedno z nejtradičnějších lyžařských středisek v Bavorsku, v Německu . Nachází v okrese Bad Tölz-Wolfrats..

Najít ubytování


Velika Planina 150, 1242 Kamnik, Slovenia

Ski areál Velika Planina je oblíbené rodinné lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se na severu země, v pohoří Kamnik-Savinja, v na..

Najít ubytování

S. Nicolò, 7, 39016 South Tyrol, Italy

Ski Resort Ultental je menší lyžařský areál. Najdeme ho v Itálii , cca 30 km západně od města Bolzano. Ski Resort Ultental se rozkládá n..

Najít ubytování

Stuhleck 4, 8685 Spital am Semmering, Austria

Lyžařské středisko Stuhleck se nachází v Rakousku . Leží ve východní části země, ve Štýrsku, cca 80 km od Vídně , u městečka Spit..

Najít ubytování


Lichtenberg 45, 4161, Austria

Ski Hochficht je moderní lyžařský areál v pohoří Šumava , na severu Rakouska , blízko hranic s Českou republikou . O lyžařském are..

Najít ubytování

Pardatsch-Idalpe 1, 6561 Ischgl, Austria

Ski Silvretta patří k největším lyžařským resortům v Rakousku . Nachází se v Tyrolsku, mezi údolími Montafon a Trisanna, v blízkosti h..

Najít ubytování

Strada della Paganella, 38070 Trentino, Italy

Ski Paganella je lyžařská oblast v Itálii . Nachází se v severní části země, v Brentských Dolomitech, na svazích stejnojmenného vrcholu..

Najít ubytování


Almbergstraße 1, 94158 Philippsreut, Germany

Lyžařské středisko Mitterdorf - Philippsreut je vyhlášené rodinné lyžařské středisko v Německu . Nachází se na bavorské straně Šum..

Najít ubytování

Via Mesdi Arabba, 86, 32020 Arabba Province of Belluno, Italy

Ski Arabba je centrum atraktivního lyžařského střediska v severní Itálii . Nachází se konkrétně v regionu Veneto , v nadmořské výšce ..

Najít ubytování

Thurnbichl 4045/15, 6345 Kössen, Austria

Ski Kaiserwinkl je lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Tuto oblast tvoří pohoří Wilder a Zahmer Kaiser pod kterým leží..

Najít ubytování


Bruggen 1887/8, 9962 Bruggen, Austria

Ski Defereggental je údolí a také lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ho cca 35 km severozápadně od města Lien..

Najít ubytování

Aussichtsberg Wildkogel, 5741, Austria

Skiarena Wildkogel Neukirchen-Bramberg je lyžařské středisko v Rakousku . Nachází se v regionu Salzburg, v nadmořské výšce 856 – 2100 m,..

Najít ubytování

Rathausplatz 1-3, 83242 Reit im Winkl, Germany

Najít ubytování


Neuhüttensiedlung 10, 6272 Emberg, Austria

Ski Hochzillertal je horské středisko nacházející se v Rakousku. Středisko leží v Tyrolsku v nadmořské výšce od 558 do 2500 m. Ski Hochz..

Najít ubytování

Schedlerhof 45, 6708 Brand, Austria

Ski Brandnertal je lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Vorarlbersko a najdeme ji ve stejnojmenném údolí Ski Brandnertal. Tuto oblast..

Najít ubytování

Marktstraße 171, 5741 Neukirchen am Großvenediger, Austria

Najít ubytování


Murauerhutte 14, 8850, Austria

Ski Murau je lyžařské středisko v Rakousku spadající pod oblast Štýrsko. Zahrnuje celkem dva areály a to Frauenalpe a Kreischberg, které ..

Najít ubytování

Lampersbach 16, 5453 Lampersbach, Austria

Najít ubytování


Neusach 40, 9762 Neusach, Austria

Ski Weissensee je jezero a také lyžařské středisko ležící v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Najdeme ho cca 35 km západně od města V..

Najít ubytování

Bergbahnstr. 18,. 6604 Höfen

Najít ubytování

Lärchbergtunnel, 5090 Lofer, Austria

Ski Lofer je lyžařské středisko v Rakousku a nachází se v Salcburském kraji, cca 35 km jihozápadně od Salcburku. Ski Lofer je spojen s ved..

Najít ubytování


Strada Statale 48, 38033 Trentino, Italy

Ski Val Di Fiemme je údolí a vyhlášená lyžařská oblast v Itálii . Nachází se v severní části země, v oblasti Trentino-Alto Adige. Obl..

Najít ubytování

Iselerstraße 28, 87541 Bad Hindelang, Germany

Najít ubytování


Flattachberg 5-11, 9831 Flattach, Austria

Najít ubytování

Wald am Arlberg 143, 6752 Wald am Arlberg, Austria

Ski Klostertal je údolí a lyžařská oblast v Rakousku nacházející se ve spolkové zemi Vorarlbersko. Najdeme ji cca 20 km východně od měs..

Najít ubytování

Strada Statale 42, 38029 Passo del Tonale Province of Brescia, Italy

Ski Val di Sole je údolí a rekreační oblast v Itálii . Nachází se v severní části země, v Brentských Dolomitech, jihozápadně od Bolzan..

Najít ubytování


Venet 1923/2, 6511 Zams, Austria

Ski areál Landeck je lyžařské středisko nacházející se v Rakousku , ve spolkové zemi Tyrolsko, nad městem Landeck . Jako lyžařské stře..

Najít ubytování

Achrain 1, 6675 Untergschwend, Austria

Ski Tannheimské údolí ( Teinnheimer Tal ) je údolí a také lyžařská oblast v Rakousku . Najdeme ji ve spolkové zemi Tyrolsko nedaleko od hr..

Najít ubytování

Großdorf 50, 9981 Kals am Großglockner, Austria

Ski areál Kals-Matrei je jedno z nejatraktivnějších tyrolských lyžařských středisek. Nachází se v Rakousku , u Grossglockneru , v nadmoř..

Najít ubytování


Strada Provinciale 85, 38123 Trentino, Italy

Ski Monte Bondone patří mezi nejstarší lyžařská střediska v Itálii . Nachází se na severu země, v provincii Trentino, 18 km od města Tr..

Najít ubytování

Madleinweg 1, 6561 Ischgl, Austria

Ski areál Ischgl je lyžařské středisko nacházející se v Rakousku . Leží na řece Trisanně na východním konci Silvrettastrasse. Ski are..

Najít ubytování

Interchange 4 - Dubai - United Arab Emirates

Ski Dubaj je největší lyžařská hala na světě. Nachází se ve městě Dubaj ve Spojených arabských emirátech . Celková kapacita areálu..

Najít ubytování


Schlanitzen 8, 9631, Austria

Lyžařské středisko Nassfeld - Hermagor je podle Rakušanů jedno z nejlepších lyžařských středisek v celém Rakousku . Rozkládá se v ji..

Najít ubytování

Stubach 151, 5723 Stubach, Austria

Ski Kaprun je jedno z nejznámějších sportovních středisek v Rakousku, leží poblíž známého střediska Zell Am See. Ledovec Kitzsteinhorn ..

Najít ubytování

Feuersang 201, 5542 Flachau, Austria

Ski Salzburger Sportwelt je známé lyžařské středisko v Rakousku , které je vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se v Salzbursku, v nadmořs..

Najít ubytování


Grübl 6, 8794 Vordernberg, Austria

Najít ubytování

Oetzerberg 53, 6433 Oetz, Austria

Ski Oetz je malé lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Nachází se na začátku Ötztálského údolí. Leží na hlavní..

Najít ubytování


Vicolo Alpe di Mera, 12, 13030 Quinto Vercellese Province of Vercelli, Italy

Najít ubytování

  1                      12  13  14  15  16  17  18  19  20  21