TIXIK.cz » Slovinsko » Zasavska » Zagorje ob Savi » Lyžování ve Slovinsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Lyžování ve Slovinsku, seznam lyžařských středisek a ski areálů ve Slovinsku

Nachází se na jihu Evropy # centrální část Slovinska # turistická oblast Slovinské Alpy # na severu regionu Zasavska # 40 km od hranic Rakouska #

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Velika Planina 150, 1242 Kamnik, Slovenia

Ski areál Velika Planina je oblíbené rodinné lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se na severu země, v pohoří Kamnik-Savinja, v nadmořské výšce..

Najít ubytování

Gorenji Novaki 79, 5282 Cerkno, Slovenia

Ski areál Cerkno je lyžařské středisko ve Slovinsku , kde si na své přijdou jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Nachází se v západní části země, cc..

Najít ubytování

701, Rogla, 3214 Zreče, Slovenia

Ski areál Rogla je jedno z nejvýznamnějších lyžařských středisek ve Slovinsku . Nachází se v blízkosti nejstaršího města středního Slovinska, Sloven..

Najít ubytování


Sv. Lenart 51, 4227 Škofja Loka, Slovenia

Ski areál Stari Vrh je lyžařské středisko ve Slovinsku , které je vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se poblíž hlavního města Lublaně , v katastru o..

Najít ubytování

Zavrzelno 14, 5230 Bovec, Slovenia

Lyžařské středisko Kanin je nejvýše položené lyžařské středisko ve Slovinsku . Leží ve slovinských Alpách, nad městečkem Bovec , nedaleko hranic s I..

Najít ubytování

Lome 10, 5274 Idrija, Slovenia

Ski areál Javorník je příjemné lyžařské středisko ve Slovinsku , které je vhodné pro rodiny s dětmi. Na své si tu také přijdou vyznavači klasického ..

Najít ubytování


Slivniško Pohorje 41, 2208 Hoče-Slivnica, Slovenia

Lyžařské středisko Maribor - Pohorje patří k nejlepším lyžařským střediskům ve Slovinsku . Nachází se v nadmořské výšce 1 375 m, cca 9 km jihozápadn..

Najít ubytování

Ravne v Bohinju 23A, 4265 Bohinj, Slovenia

Ski areál Kobla je vyhlášené lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v severozápadní části země, nad obcí Bohinjska Bistrica , v nadmořské výšc..

Najít ubytování

Radegunda 59, 3330 Mozirje, Slovenia

Ski areál Golte je oblíbené lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v severocentrální části země, v regionu Savinjska, v pohoří Kamnik-Savinja,..

Najít ubytování


929, 2316 Slovenska Bistrica, Slovenia

Ski areál Trije Kralji je rodinné lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v severovýchodní části země, v pohoří Pohorje, v nadmořské výšce 1180..

Najít ubytování

Zgornja Sorica 54, 4229 Železniki, Slovenia

Ski areál Soriška Planina je oblíbené lyžařské středisko ve Slovinsku , které je hojně vyhledávané rodinami s dětmi. Nachází se severozápadní části ..

Najít ubytování

Ambrož pod Krvavcem 90, 4207 Cerklje na Gorenjskem, Slovenia

Ski areál Krvavec je jedno z největších a nejlepších lyžařských středisek ve Slovinsku . Nachází se na severu země, v pohoří Kamnik-Savinja, cca 25 ..

Najít ubytování


Legen 261, 2381 Slovenj Gradec, Slovenia

Ski areál Kope-Ribniško Pohorje je oblíbené lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v severní části země, v pohoří Pohorje, poblíž obce Slovenj..

Najít ubytování

Smerinje, 4280 Kranjska Gora, Slovenia

Lyžařský areál Kranjska Gora se nachází ve Slovinsku . Leží ve slovinských Alpách, na severu Národního parku Triglav , u městeček Kranjska Gora a P..

Najít ubytování

Komarna vas 107, 8333 Semič, Slovenia

Lyžařské středisko Bela je příjemné lyžařské středisko ve Slovinsku , které velmi často vyhledávají rodiny s dětmi. Nachází se v jižní části země, p..

Najít ubytování


Podgora 43, 2394 Ravne na Koroškem, Slovenia

Ski areál Ivarčko Ošven je známé lyžařské středisko ve Slovinsku , kde se pravidelně konají závody FIS. Nachází se v severní části země, nedaleko hr..

Najít ubytování

Rudno 41, 4228 Železniki, Slovenia

Ski areál Rudno je malé lyžařské středisko ve Slovinsku , které je vhodné pro začátečníky. Nachází se v západní části země, cca 40 km od Lublaně , v..

Najít ubytování

Pečovnik, 3000 Celje, Slovenia

Ski areál Celjska koča je příjemné lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v centrální části země, v blízkosti města Celje , v nadmořské výšce ..

Najít ubytování


Center 64-71, 2393 Črna na Koroškem, Slovenia

Ski areál Črna na Koroškem je menší lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se v severní části země, ve městě Črna na Koroškem , v nadmořské výšce..

Najít ubytování

Rateče 167B, 4283 Kranjska Gora, Slovenia

Ski Planica je horské údolí v severozápadním Slovinsku . Nachází se na severu Národního parku Triglav , u známého turistického střediska Kranjska Go..

Najít ubytování

Goriška cesta 6-10, 5282 Cerkno, Slovenia

Najít ubytování


Doslovče 39, 4274 Žirovnica, Slovenia

Ski areál Zelenica je menší, ale velmi krásné a oblíbené lyžařské středisko ve Slovinsku . Nachází se na severu země, na hranicích s Rakouskem , v..

Najít ubytování

Triglav National Park, Ukanc 202, 4265 Bohinj, Slovenia

Lyžařské středisko Bohinj-Vogel je jedno z nejlepší lyžařských středisek ve Slovinsku . Je známým dějištěm Světového poháru v biatlonu. Nachází se v..

Najít ubytování

Triglav National Park, Stara Fužina 230, 4265 Bohinj, Slovenia

Najít ubytování


Praše, 4211 Kranj, Slovenia

Najít ubytování