TIXIK.cz » Francie » Centre » Lyžování ve Francii

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Lyžování ve Francii, seznam lyžařských středisek a ski areálů ve Francii

Nachází se na jihozápadě Evropy # centrální část Francie # v turistické oblasti Údolí Loiry # 23 km od města Châteauroux # 200 km od hlavního města Paříže # v jižní části Centre #

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Réserve de Chasse du Mercantour, Front de Neige, 06420 Isola, France

Ski areál Isola 2000 je lyžařský areál ve Francii , ležící poblíž hranic s Itálií. Najdeme ho v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Ski areál Isol..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, 10 Avenue de Valberg, 06470 Péone, France

Ski areál Valberg je lyžařský areál ležící ve Francii ve výběžku Jižních Alp, v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Zajímavostí je také to, že leží ..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, D39, 06660 Saint-Étienne-de-Tinée, France

Ski areál Auron je lyžařské středisko ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Leží na okraji národního parku Mercantour, poblíž hranic s I..

Najít ubytování


Le Sauze, 04400 Enchastrayes, France

Ski areál Le Sauze najdeme ve Francii , v regionu Provence-Alpes-Côte-dAzur. Středisko se nachází nad městečkem Barcelonnette . Ski areál Le Sau..

Najít ubytování

Vanoise National Park, D119, 73700 Bourg-Saint-Maurice, France

Ski areál Les Arcs je lyžařská oblast v Savojsku ve Francii, nedaleko města Bourg-Saint-Maurice . Je součástí největší lyžařské oblasti ve Francii ,..

Najít ubytování

Vanoise National Park, Rue Cospillot, 73120 Saint-Bon-Tarentaise, France

Ski areál Courchevel je jedno z nejlepších lyžařských středisek ve Francii . Nachází se ve východní části země, v regionu Rhône-Alpes, v oblasti Les..

Najít ubytování


Mas Paturas, 66800 Llo, France

Najít ubytování

Pyrénées National Park, 37 Route du Pla d'Adet, 65170 Saint-Lary-Soulan, France

Ski areál Saint-Lary Soulan je jedno z nejlepších lyžařských středisek ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v blízkosti obce Saint-Lary-Soulan , ..

Najít ubytování

D927, 73130 Saint-Colomban-des-Villards, France

Najít ubytování


575 Route du Col des Aravis, 74220 La Clusaz, France

Ski areál La Clusaz je známé lyžařské středisko ve Francii , kde si na své přijdou příznivci freeridu. Nachází se ve východní části země, v Alpách, ..

Najít ubytování

Chemin Rural des Touillettes au Plan Baudy, 74450 Le Grand-Bornand, France

Ski areál Le Grand-Bornand je oblíbené lyžařské středisko ve Francii , které je vyhlášené svojí rodinnou venkovskou atmosférou. Nachází se ve východ..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Artigues, 65120 Grust, France

Ski areál Luz-Ardiden je moderní lyžařské středisko ve Francii , kde si na své přijde každý. Jak amatéři, tak zkušení lyžaři. Nachází se v jihozápad..

Najít ubytování


D213, 73260 La Léchère, France

Ski Le Grand Domaine je známé lyžařské středisko ve Francii , které je rájem pro děti. Nachází se ve východní části země, v Savojských Alpách, v nad..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Le Lienz, 65120 Barèges, France

Ski areál Barèges - La Mongie je jeden z nejstarších lyžařských resortů ve Francii . Jeho historie sahá do 30. let 20. století. Nachází se v jihozáp..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Montagne de Batsegure, 65170 Aragnouet, France

Ski areál Piau Engaly je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, kde si na své přijdou jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Nachází..

Najít ubytování


3 Rue du Four Solaire, 66120 Font-Romeu-Odeillo-Via, France

Ski areál Font-Romeu - Pyrénées 2000 je známé lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Fo..

Najít ubytování

D80B, 73530 Saint-Jean-d'Arves, France

Ski areál Le Sybelles je čtvrtý největší lyžařský region ve Francii . Nachází se ve východní části země, v Savojských Alpách, v nadmořské výšce 1100..

Najít ubytování

D525A, 38580 La Ferrière, France

Ski Le Sept Laux je vyhlášené lyžařské středisko ve Francii , které je typické svými přírodními krásami a bohužel častým lavinovým nebezpečím. Nachá..

Najít ubytování


D223, 73210 Mâcot-la-Plagne, France

Ski La Plagne je francouzská lyžařská oblast v alpském údolí Tarentaise, nedaleko města Albertville . Nachází se v srdci světoznámé lyžařské oblasti..

Najít ubytování

Super Dévoluy, 05250 Saint-Étienne-en-Dévoluy, France

Ski Superdevoluy je lyžařské středisko. Je situováno v oblasti Haute v Alpách, jižně od města Grenoble , ve Francii . Ski Superdevoluy je tvořeno čt..

Najít ubytování

Réserve de Chasse du Mercantour, Pra Loup, 04400 Uvernet-Fours, France

Středisko Ski Praloup je považované za nejlepší lyžařskou oblast francouzských Jižních Alp s velmi přátelskou atmosférou a až 300 slunečnými dny v r..

Najít ubytování


Boucle de l'Angle Est, 73100 Pugny-Chatenod, France

Ski La Savoie Grand Revard je lyžařské středisko ve Francii , které je rájem hlavně pro milovníky klasického lyžování. Jde údajně o jedno z nejlepší..

Najít ubytování

375 La Calmazeille, 66210 Formiguères, France

Ski areál Formiguères je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je hojně vyhledáváno milovníky klasického lyžování. Nachází se v regi..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Gourette Sud, 64440 Eaux-Bonnes, France

Ski areál Gourette je moderní lyžařské středisko, které údajně nabízí nejlepší sněhové podmínky v celých Pyrenejích. Nachází se ve Francii , v Aquit..

Najít ubytování


Forêt du Challet, 01410 Mijoux, France

Ski Monts Jura je nejvyhlášenější lyžařský resort ve francouzském pohoří Jura. Rozkládá se přibližně 25 km od Ženevy , v nadmořské výšce 900 - 1680..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Route de Cambasque, 65110 Cauterets, France

Ski areál Cauterets je moderní lyžařské středisko ve Francii . Nachází se v jihozápadní části země, v Pyrenejích, u známého lázeňského městečka Caut..

Najít ubytování

83 Superbagnères, 31110 Saint-Aventin, France

Ski areál Luchon-Superbagnères je vyhlášené lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se 150 km od letiště v Toulouse , v regionu Midi..

Najít ubytování


58 Sirias, 31110 Gouaux-de-Larboust, France

Ski areál Peyragudes je lyžařské středisko v srdci francouzských Pyrenejí. Nachází se cca 160 km od Toulouse , nedaleko obce Bagnères-de-Luchon , v ..

Najít ubytování

Pla del Mir, 66210 Les Angles, France

Ski areál Les Angles je nádherné a rušné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se 95 km od letiště v Perpignanu , v obci Les Angle..

Najít ubytování

21 Hameau de la Belle Sayette, 65240 Génos, France

Ski areál Val Loudin je jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek ve francouzských Pyrenejích pro začátečníky. Nachází se 170 km od Toulouse , n..

Najít ubytování


233 L'Artigue, 31440 Boutx, France

Ski areál Le Mourtis je známé lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, poblíž obce Arlos , v nadmořské vý..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, D923, 65120 Gavarnie, France

Ski areál Gavarnie je vyhlášené lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, v obci Gavarnie , v nadmořské vý..

Najít ubytování

D89, 66800 Err, France

Ski areál Cerdagne Puigmal 2009 je údajně nejvýše položené lyžařské středisko v Pyrenejích. Nachází se ve francouzské části tohoto pohoří, v regionu..

Najít ubytování


Naouit, 65100 Beaucens, France

Ski areál Hautacam je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Midi-Pyrénées, poblíž města Argelès-Gazost , v n..

Najít ubytování

138 Coma de l'Estagnol, 66760 Porté-Puymorens, France

Ski areál Porté-Puymorens je rodinné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Porté-Puymo..

Najít ubytování

Pyrénées National Park, Sagette, 64440 Laruns, France

Ski areál Artouste je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenjeích, které je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro vyznavače freeridu či freest..

Najít ubytování


Guzet-Ski, 09140 Ustou, France

Ski areál Guzet je menší, ale krásné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se nedaleko obce Aulus-les-Bains , v blízkosti hranic s..

Najít ubytování

L'Arrê-de-Bas-et-de-Lahour, 64570 Arette, France

Ski areál La Pierre St-Martin je kvalitní lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, kde mají možnost lyžovat i zdravotně postižení. Nachází se..

Najít ubytování

4-14 Rue du Casino, 88400 Gérardmer, France

Najít ubytování


D95, 73260 Les Avanchers-Valmorel, France

Najít ubytování

Rue des Sources, 66210 Puyvalador, France

Ski areál Puyvalador je lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nad obcí Puyvalador , v blízkosti..

Najít ubytování

Jasse de la Pradeille, 09300 Montferrier, France

Ski areál Mont d'Olmes je oblíbené rodinné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se asi hodinu jízdy (90 km) z Carcassonne , v blí..

Najít ubytování


991 Bonascre, 09110 Ax-les-Thermes, France

Ski areál Ax 3 Domaines je známá lyžařská oblast ve francouzských Pyrenejích, která nabízí 3 propojené lyžařské střediska. Nachází se v regionu Midi..

Najít ubytování

396-598 Rue des Bettets, 73500 Modane, France

Najít ubytování

Allée Martial Lucien, 05560 Vars, France

Ski Vars je kvalitní lyžařské středisko ve Francii, které spolu s lyžařským areálem Risoul tvoří největší lyžařskou oblast v jižních francouzských ..

Najít ubytování


21-49 Route du Front de Neige, 74260 Les Gets, France

Najít ubytování

Route des Pistes, 11340 Camurac, France

Ski areál Camurac je menší lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Nachází se v regionu Lang..

Najít ubytování

2-12 Place de l'Église, 74110 Morzine, France

Najít ubytování


216 Avenue Henry Duhamel, 38410 Chamrousse, France

Najít ubytování

95 Latrabe d'en Bas, 09460 Mijanès, France

Ski areál Mijanes-Donezan je menší, ale příjemné lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích. Nachází se v regionu Languedoc-Roussillon, nedaleko..

Najít ubytování

Les Côtes de Saint-Jean, 04140 Montclar, France

Najít ubytování


Vanoise National Park, Route de la Combe, 73440 Saint-Martin-de-Belleville, France

Najít ubytování

1-21 Rue de la Liberté, 09300 Lavelanet, France

Najít ubytování

D109, 38580 Allevard, France

Najít ubytování


34 Port de Paillères, 09110 Ascou, France

Ski areál Ascou-Pailhères je menší lyžařské středisko ve francouzských Pyrenejích, které je vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se v regionu Languedo..

Najít ubytování

1516 Route des Confins, 74220 La Clusaz, France

Ski Aravis je horská a lyžařská oblast rozprostírající se mezi masivem Mont Blancu a Ženevským jezerem , v Horním Savojsku, ve Francii . Je součást..

Najít ubytování

D98, 73600 La Perrière, France

Najít ubytování


Écrins National Park, Le Village, 05260 Ancelle, France

Najít ubytování

1022 Avenue du Mont d'Arbois, 74170 Saint-Gervais-les-Bains, France

Najít ubytování

Chemin du Glacier, 74400 Chamonix, France

Najít ubytování


D4E, 74450 Le Grand-Bornand, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, 2-10 La Place, 73500 Aussois, France

Najít ubytování

Grande Montagne, 04140 Selonnet, France

Najít ubytování


Pyrénées National Park, Boulevard du Pic du Midi, 65200 Bagnères-de-Bigorre, France

Najít ubytování

L'Église, 38650 Gresse-en-Vercors, France

Najít ubytování

216-234 Rue Pasteur, 39220 Les Rousses, France

Najít ubytování


Place Xavier Authier, 25370 Métabief, France

Najít ubytování

Voie Communale Nᵒ16, 74340 Samoëns, France

Najít ubytování

Écrins National Park, Besse Village, 38142 Besse, France

Najít ubytování


Grand Vaujany, 38114 Vaujany, France

Najít ubytování

322 Rue Principale, 39150 Entre-deux-Monts, France

Najít ubytování


Chemin d'Aveyran, 74490 Saint-Jeoire, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, 2-46 Route du Coulomb, 73500 Villarodin-Bourget, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, D87, 73210 Landry, France

Najít ubytování


D907, 74740 Sixt-Fer-à-Cheval, France

Najít ubytování

La Croix, 05100 Montgenèvre, France

Najít ubytování

Les Orgières, 38142 Auris, France

Najít ubytování


Réserve de Chasse du Mercantour, D30, 06420 Roubion, France

Najít ubytování

D430, 68830 Oderen, France

Najít ubytování


Les Ritons, 38250 Corrençon-en-Vercors, France

Najít ubytování

Écrins National Park, Le Mélézet, 05340 Pelvoux, France

Najít ubytování

Chemin de la Reblais, 74430 Le Biot, France

Najít ubytování


Réserve de Chasse du Mercantour, D26, 04260 Allos, France

Najít ubytování

Le Bourg, 43150 Les Estables, France

Najít ubytování

D815, 26420 Saint-Agnan-en-Vercors, France

Najít ubytování


D902, 05350 Arvieux, France

Najít ubytování

21-43 Rue de l'Église, 74310 Les Houches, France

Najít ubytování

Les Scarres, 04140 Seyne, France

Najít ubytování


D24, 74500 Thollon-les-Mémises, France

Najít ubytování

Vanoise National Park, D91B, 73350 Champagny-en-Vanoise, France

Najít ubytování

125 Chemin du Bugnon, 74130 Mont-Saxonnex, France

Najít ubytování


Le Village, 26150 Saint-Andéol, France

Najít ubytování

Le Village, 26310 Valdrôme, France

Najít ubytování

D20, 15120 Lacapelle-del-Fraisse, France

Najít ubytování


Rue Centrale, 05460 Abriès, France

Najít ubytování

2-4 Rue d'Alsace, 88540 Bussang, France

Najít ubytování

Rue Aristide Briand, 73570 Brides-les-Bains, France

Najít ubytování


1-2 Chemin des Chauproyes, 88310 Ventron, France

Najít ubytování

  1