TIXIK.cz » Rakousko » Okres Salzburg-Umgebung » Lyžování v Rakousku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Lyžování v Rakousku, seznam lyžařských středisek a ski areálů v Rakousku

Umístění - Evropa # centrální část Rakouska # turistická oblast Solná komora # 30 km od města Salzburg # 200 km od hlavního města Vídně # 20 km od hranic Německa # v okrese Salzburg-Umgebung #

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Liftstraße 195, 5581 Sankt Margarethen im Lungau, Austria

St. Margarethen im Lungau patří nejzajímavějším zimním resortům Rakouska. Jedná se o turisticky vyhledávanou oblast (Rakouské Alpy). Sjezdovky ma..

Najít ubytování

Gerlos 307, 6281 Gerlos, Austria

Ski Zillertal Arena je lyžařská oblast v Rakousku , ve spolkové zemi Tyrolsko v údolí Gerlostal. Ski Zillertal Arena zahrnuje několik lyžařských are..

Najít ubytování

Mittelberg, 6481 St. Leonhard im Pitztal

Ledovec Ski Pitztal tvoří lyžařskou oblast v Rakousku a najdeme ho ve spolkové zemi Tyrolsko, cca 60 km západně od města Innsbruck . Patří do obla..

Najít ubytování


Weinetsberg 37, 5630 Bad Hofgastein, Austria

Ski Gastein je známá lyžařská oblast v Rakousku . Rozprostírá se ve spolkové zemi Salzbursko v údolí Gasteinertal cca 25 km jihovýchodně od Zell am..

Najít ubytování

Turracherhöhe 3, 9565 Turracherhöhe, Austria

Ski Turracher Höhe je lyžařské středisko v Rakousku nacházející se ve Štýrsku uprostřed pohoří Nockberge, cca 50 severozápadně od města Klagenfurt ..

Najít ubytování

Damüls 253, 6884, Austria

Lyžařská oblast Bregenzerwald je rozsáhlá lyžařská oblast v Rakousku a najdeme ji ve spolkové zemi Vorarlbersko. Tato oblast zahrnuje více než 20 o..

Najít ubytování


Route 6 - Spittal, Baldramsdorf "Auf das Goldeck - den Goldgräbern auf der Spur", 9714 Stockenboi, Austria

Ski Goldeck je lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Najdeme ho nad městečkem Spittal an der Drau, asi 35 km severozápadně od ..

Najít ubytování

9822 Mallnitz

Ski areál Ankogel je lyžařské středisko v Rakousku , které se nachází v blízkosti Mölltalského ledovce , ve Vysokých Taurech, v nadmořské výšce 1200..

Najít ubytování

Brauweg 14, 6380 St Johann in Tirol, Austria

Ski St. Johann in Tirol je městečko a také lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ho 10 km severně od města Kitzbühel . S..

Najít ubytování


Untertauern 4, 9844 Untertauern, Austria

Ski Heiligenblut je lyžařská oblast v Rakousku a nachází se ve spolkové zemi Korutany přímo u prostřed národního parku Vysoké Taury ( Hohe Tauern )..

Najít ubytování

Top Express Gurgl 3, 6456 Gurgl, Austria

Gurgl je lyžařská oblast v Rakousku . Najdeme ji ve spolkové zemi Tyrolsko v Ötztálském údolí, asi 50 km jihozápadně od města Innsbruck . O lyžařs..

Najít ubytování

Dorf 2, 6764 Lech am Arlberg

Ski areál Lech-Zürs je luxusní lyžařský areál v Rakousku . Nachází se v západní části země, v oblasti Voralberg, u turistického střediska Lech am Ar..

Najít ubytování


Katschberghöhe 34, 9863 Katschberghöhe, Austria

Ski Katschberg je lyžařské středisko ležící v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Toto lyžařské středisko patří pod lyžařskou oblast Lungau . Ski K..

Najít ubytování

Lichtersberg 84, 8992 Altaussee, Austria

Lyžařská oblast Loser je oblíbené rodinné lyžařské středisko v Rakousku . Nachází se ve Štýrsku, u jezera Altaussee , v nadmořské výšce 800 - 1800 m..

Najít ubytování

Hütten Sölden 201, 6450 Sölden, Austria

Stubaiský ledovcový areál ( Stubaier Gletscher) najdeme v Rakousku . Je největším a nejrozsáhlejším ze všech ledovcových areálů v celém Rakousku. S..

Najít ubytování


Klosterstr. 43

Ski areál Seefeld (Olympiaregion Seefeld) je známé lyžařské středisko v Rakousku , které je ideálním místem pro milovníky bílé stopy. V roce 1985 se..

Najít ubytování

Penkenberg 626, 6292 Finkenberg, Austria

Ski Zillertal 3000 le lyžařská oblast nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ji u městečka Mayrhofen, cca 35 km východně od m..

Najít ubytování

Kirchweg, 6830, Austria

Ski Laterns je vesnička v Rakousku ve spolkové zemi Vorarlbersko a najdeme ji na konci údolí Ski Laternser Tal. Toto údolí je ale v zimních měsícíc..

Najít ubytování


Dorfplatz 151, 5753, Austria

Ski areál Saalbach je jedno z nejlepších a největších lyžařských středisek v Rakousku . Najdeme ho zhruba 90 km jihozápadně od Salzburgu . Lyžová..

Najít ubytování

Obermoos, 6632 Ehrwald, Austria

Ski Zugspitzarena je lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Hlavním výchozím bodem do tyrolské Ski Zugspitzarena ( Tiroler Ski Zu..

Najít ubytování

Unterort 309, 9150 Unterort, Austria

Lyžařské oblast Petzen je nejjižnějším lyžařským střediskem v Rakousku . Nachází se v Korutanech, u městečka Bleiburg , v nadmořské výšce 600 - 1900..

Najít ubytování


Weng 62, 5453 Weng, Austria

Werfenweng je menší lyžařské středisko nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Salcbursko. Najdeme ho nedaleko Tauernské dálnice, která rozděluj..

Najít ubytování

Mußbachalm - Pichlalm - Dienten, 5761, Austria

Hochkönigs Winterreich je rozsáhlá lyžařská oblast nacházející se v Rakousku ve spolkové zemi Salcbursko. Dominantou této oblasti je vrchol Hochkön..

Najít ubytování

Axamer Lizum 7, 6094 Axamer Lizum, Austria

Ski Axamer Lizum je lyžařský areál v Rakousku a nachází se ve spolkové zemi Tyrolsko, cca 12 km jihozápadně od města Innsbruck . V tomto středisku s..

Najít ubytování


Stuhleck 4, 8685 Spital am Semmering, Austria

Lyžařské středisko Stuhleck se nachází v Rakousku . Leží ve východní části země, ve Štýrsku, cca 80 km od Vídně , u městečka Spital am Semmering , v..

Najít ubytování

Bruggen 1887/8, 9962 Bruggen, Austria

Ski Defereggental je údolí a také lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Najdeme ho cca 35 km severozápadně od města Lienz. Toto úd..

Najít ubytování

Thurnbichl 4045/15, 6345 Kössen, Austria

Ski Kaiserwinkl je lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Tuto oblast tvoří pohoří Wilder a Zahmer Kaiser pod kterým leží vesnice Kö..

Najít ubytování


Pardatsch-Idalpe 1, 6561 Ischgl, Austria

Ski Silvretta patří k největším lyžařským resortům v Rakousku . Nachází se v Tyrolsku, mezi údolími Montafon a Trisanna, v blízkosti hranic se Švýca..

Najít ubytování

Neuhüttensiedlung 10, 6272 Emberg, Austria

Ski Hochzillertal je horské středisko nacházející se v Rakousku. Středisko leží v Tyrolsku v nadmořské výšce od 558 do 2500 m. Ski Hochzillertal nab..

Najít ubytování

Marktstraße 171, 5741 Neukirchen am Großvenediger, Austria

Najít ubytování


Aussichtsberg Wildkogel, 5741, Austria

Skiarena Wildkogel Neukirchen-Bramberg je lyžařské středisko v Rakousku . Nachází se v regionu Salzburg, v nadmořské výšce 856 – 2100 m, u městeček ..

Najít ubytování

Murauerhutte 14, 8850, Austria

Ski Murau je lyžařské středisko v Rakousku spadající pod oblast Štýrsko. Zahrnuje celkem dva areály a to Frauenalpe a Kreischberg, které začínají t..

Najít ubytování

Schedlerhof 45, 6708 Brand, Austria

Ski Brandnertal je lyžařská oblast v Rakousku ve spolkové zemi Vorarlbersko a najdeme ji ve stejnojmenném údolí Ski Brandnertal. Tuto oblast tvoří ..

Najít ubytování


Lärchbergtunnel, 5090 Lofer, Austria

Ski Lofer je lyžařské středisko v Rakousku a nachází se v Salcburském kraji, cca 35 km jihozápadně od Salcburku. Ski Lofer je spojen s vedlejší ves..

Najít ubytování

Lampersbach 16, 5453 Lampersbach, Austria

Najít ubytování


Neusach 40, 9762 Neusach, Austria

Ski Weissensee je jezero a také lyžařské středisko ležící v Rakousku ve spolkové zemi Korutany. Najdeme ho cca 35 km západně od města Villach . Obl..

Najít ubytování

Bergbahnstr. 18,. 6604 Höfen

Najít ubytování

Wald am Arlberg 143, 6752 Wald am Arlberg, Austria

Ski Klostertal je údolí a lyžařská oblast v Rakousku nacházející se ve spolkové zemi Vorarlbersko. Najdeme ji cca 20 km východně od města Bludenz ...

Najít ubytování


Venet 1923/2, 6511 Zams, Austria

Ski areál Landeck je lyžařské středisko nacházející se v Rakousku , ve spolkové zemi Tyrolsko, nad městem Landeck . Jako lyžařské středisko není Ski..

Najít ubytování

Stubach 151, 5723 Stubach, Austria

Ski Kaprun je jedno z nejznámějších sportovních středisek v Rakousku, leží poblíž známého střediska Zell Am See. Ledovec Kitzsteinhorn je s výškou ..

Najít ubytování

Flattachberg 5-11, 9831 Flattach, Austria

Najít ubytování


Schlanitzen 8, 9631, Austria

Lyžařské středisko Nassfeld - Hermagor je podle Rakušanů jedno z nejlepších lyžařských středisek v celém Rakousku . Rozkládá se v jižní části země, ..

Najít ubytování

Großdorf 50, 9981 Kals am Großglockner, Austria

Ski areál Kals-Matrei je jedno z nejatraktivnějších tyrolských lyžařských středisek. Nachází se v Rakousku , u Grossglockneru , v nadmořské výšce 98..

Najít ubytování


Madleinweg 1, 6561 Ischgl, Austria

Ski areál Ischgl je lyžařské středisko nacházející se v Rakousku . Leží na řece Trisanně na východním konci Silvrettastrasse. Ski areál Ischgl je me..

Najít ubytování

Achrain 1, 6675 Untergschwend, Austria

Ski Tannheimské údolí ( Teinnheimer Tal ) je údolí a také lyžařská oblast v Rakousku . Najdeme ji ve spolkové zemi Tyrolsko nedaleko od hranic Němec..

Najít ubytování

Kitzsteinhorn 20, 5710 Kaprun, Austria

Ledovec Ski Kitzsteinhorn je jedním z nejvyšších vrcholů Rakouských alp. Měří 3208 metrů. Ski Kitzsteinhorn je jedním z nejchladnějších vrcholů Rako..

Najít ubytování


Oetzerberg 53, 6433 Oetz, Austria

Ski Oetz je malé lyžařské středisko v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Nachází se na začátku Ötztálského údolí. Leží na hlavním tahu do dalších ..

Najít ubytování

Hohe Fürlegg im Stubachtal, 5723, Austria

Ledovec Weisssee ( Weißsee Gletscherwelt) je ledovcové lyžařské středisko v Rakousku a leží v Salcburském kraji. Najdeme ho v údolí Stubachtal, n..

Najít ubytování

Grübl 6, 8794 Vordernberg, Austria

Najít ubytování


Feuersang 201, 5542 Flachau, Austria

Ski Salzburger Sportwelt je známé lyžařské středisko v Rakousku , které je vhodné pro rodiny s dětmi. Nachází se v Salzbursku, v nadmořské výšce 850..

Najít ubytování

Hahnenkamm 1729/1, 6604 Höfen, Austria

Ski areál Reuttner Hahnenkamm je lyžařské středisko v Rakousku , které je vhodné i pro začátečníky. Nachází se v Tyrolsku, u města Reutte , v nadmoř..

Najít ubytování


Anton-Bitschnau-Straße 2, 6773 Vandans, Austria

Najít ubytování

Hartkaiser - Hochsöll, 6352, Austria

Najít ubytování

Pacherkogel 4, 4582, Austria

Lyžařská oblast Ski Pyhrn-Priel se nachází v Horním Rakousku a zahrnuje 4 obce. Hinterstoder nabízí areál Huntterer Höss, k dispozici jsou zde kabin..

Najít ubytování


Nesselgarten 415, 6500, Austria

Najít ubytování

Unterlängenfeld 76, 6444 Unterlängenfeld, Austria

Najít ubytování

Rußbach 75, 5351 St. Wolfgang im Salzkammergut, Austria

Najít ubytování


Obladis, 6532, Austria

Najít ubytování

Sankt Corona am Wechsel 81, 2880 Sankt Corona am Wechsel, Austria

Najít ubytování

Moosen, 6344 Walchsee, Austria

Najít ubytování


Angererweg 39, 6075 Tulfes, Austria

Najít ubytování

Nassfeld 2a, 5645 Bad Gastein, Austria

Najít ubytování

Schwendaustraße 194, 6290 Mayrhofen, Austria

Najít ubytování


Flattnitz 111, 9346 Flattnitz, Austria

Najít ubytování

Untere Klaus 130, 8970 Klaus, Austria

Najít ubytování

Innerkrems 24, 9862 Innerkrems, Austria

Najít ubytování


Heimboden, 6888, Austria

Najít ubytování

Kirchberger Straße, 6370 Kitzbühel, Austria

Najít ubytování

Wormser Höhenweg (2 - Tagestour), 6794 Gaschurn, Austria

Najít ubytování


Mongweg 24, 5730 Mittersill, Austria

Najít ubytování

Klobensteiner Straße 2-4, 6345 Kössen, Austria

Najít ubytování


Zufahrtsweg Pension Sonnenhof, 8983 Bad Mitterndorf, Austria

Najít ubytování

L91, 9462 Wolfsberg, Austria

Najít ubytování

Am Plenggen 26, 6263 Fügen, Austria

Najít ubytování


Hartelsgraben - Hesshütte - Johnsbach, 8912 Johnsbach, Austria

Najít ubytování

Au 198, 6553 See, Austria

Najít ubytování

Katsch an der Mur 1-35, 8832, Austria

Najít ubytování


Gosau 578, 4824 Gosau, Austria

Najít ubytování

Feuring 19, 6364 Feuring, Austria

Najít ubytování

Dalaas, 6752, Austria

Najít ubytování


Dorfstraße 15, 6393 Sankt Ulrich am Pillersee, Austria

Najít ubytování

Sonnenblumenweg 7, 9546 Kleinkirchheim, Austria

Najít ubytování


Annarotte 131, 3222 Annaberg, Austria

Najít ubytování

Hauptstraße 31, 9620 Hermagor, Austria

Najít ubytování

Auweg 1, Sankt Anton am Arlberg, Österreich

Ski Resort Sankt Anton am Arlberg je lyžařské středisko v Rakousku a najdeme ho ve spolkové zemi Tyrolsko. Toto středisko je má dlouhou tradici. Pr..

Najít ubytování


Schwarzenau 23, 6313 Auffach, Austria

Najít ubytování

Mühlbach am Hochkönig 8, 5505 Mühlbach am Hochkönig, Austria

Najít ubytování

Innerrotte 54, 9963 Innerrotte, Austria

Najít ubytování


Gstatterweg 31, 5661 Hundsdorf, Austria

Najít ubytování

Riefensberg Dorf, 6943, Austria

Najít ubytování

Argenau 126, 6883, Austria

Najít ubytování


Schwarzensee 161, 8961 Kleinsölk, Austria

Najít ubytování

Pass Gschütt Straße, 5522, Austria

Najít ubytování

Ponauer Straße 6, 9800 Spittal an der Drau, Austria

Najít ubytování


Hintertux 767, 6294 Tux, Austria

Ski areál Hintertux – ledovcová oblast se nachází v Tyrolsku jihovýchodně od Innsbrucku, oblast se nachází na konci údolí. Nejvyšší bod je dosažitel..

Najít ubytování

  1