TIXIK.cz » Polsko » Lodžsko » Lyžování v Polsku

Přidejte se k nám:Google Plus  facebook  twitter

Lyžování v Polsku, seznam lyžařských středisek a ski areálů v Polsku

Poloha - Evropa # centrální část Polska # 30 km severozápadně od města Lodž # 100 km od hlavního města Varšavy # na severu Lodžska #

Řadit dle: OblíbenostiNejbližšíchNejvzdálenějších


Szklarska Poręba, Poland

Szrenica (Jínonoš) je hora a oblíbený cíl turistů na polské straně Krkonoš. Nachází se v Dolnoslezském vojvodství, nad rekreačním, sportovním a tur..

Najít ubytování

Zyblikiewicza, 34-460 Szczawnica, Poland

Ski Jaworki - Homole je nejvyhlášenější lyžařské středisko v celém Polsku . Řadí se na první místo v žebříčku polských lyžařských středisek. Ski Jaw..

Najít ubytování

Pod Skocznią 1, 34-500 Zakopane, Poland

Ski Wielka Krokiew (polsky Velká Krokev) je velmi populární místo konání závodů ve skocích na lyžích. Nachází se na jihu Polska v horském centru Za..

Najít ubytování


Gubałówka 223, 34-500 Zakopane, Poland

Ski Gubałówka je často vyhledávaný vrchol. Nachází se na jihu Polska , u města Zakopane . Dosahuje nadmořské výšky 1126 m. Mezi turisty je Ski Gubał..

Najít ubytování

977, Poland

Magura Małastowska je vynikající lyžařské středisko v polské části Tater blízko slovenských hranic. Čeká zde na vás několik kilometrů sjezdovek pro ..

Najít ubytování

943, 43-474, Poland

Ski Ochodzita je lyžařské středisko v blízkosti Ustrońě , v jihozápadním Polsku , nedaleko hranic s Českou a Slovenskou republikou. Celý region je..

Najít ubytování


Środkowa 182A, 34-405 Białka Tatrzańska, Poland

Ski areál Kotelnica je lyžařské středisko v blízkosti Bialka Tatrzanska v jihovýchodním Polsku . Celý region je proslulý vynikajícími podmínkami pr..

Najít ubytování

Szosa Czeska 7, 58-580 Szklarska Poręba, Poland

Běžkařský a biatlonový stadion Jakuszyce je ráj milovníků běžeckého lyžování. Nachází se v Polsku , v Jizerských horách , nedaleko světoznámého zimn..

Najít ubytování

Turystyczna 25, 58-580 Szklarska Poręba, Poland

Lyžařské středisko Szklarska Poreba je vyhlášené lyžařské středisko v Polsku . Nachází se v jihozápadní části země, v Dolnoslezském vojvodství, neda..

Najít ubytování


Łowiecka, Świeradów-Zdrój, Poland

Ski & Sun Świeradów Zdrój je lyžařské středisko, které leží na svazích hory Stóg Izerski. Nachází se na polské straně Jizerských hor, mezi dolní st..

Najít ubytování

392, Poland

Lyžařský areál Czarna Góra je vyhlášené lyžařské středisko v polském Kladsku . Nachází se nedaleko hranic s Českou republikou , v nadmořské výšce 80..

Najít ubytování

Naftowa 44, 38-700 Gmina Ustrzyki Dolne, Poland

Lyžařské středisko Ustrzyki Dolne Gromadzyń je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi nejlepších 10 polských l..

Najít ubytování


968, Poland

Ski Lubomierz je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se na druhé místo v TOP 10 polských lyžařských středisek. ..

Najít ubytování

Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska, Poland

Ski Bialka Tatrzanska je oblíbené lyžařské středisko v Polsku . Nachází se v jižní části země, v Malopolském vojvodství, v Tatrách, asi 20 km od Zak..

Najít ubytování

Zieleniec 63, 57-340 Duszniki-Zdrój, Poland

Lyžařské centrum Zieleniec vyhlášené lyžařské středisko na polské straně Orlických hor . Nachází se v blízkosti hranic s Českou republikou , v nadmo..

Najít ubytování


Jana Karskiego 57B, Kielce, Poland

Lyžařský areál Kielce je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se na páté místo v žebříčku polských lyžařských st..

Najít ubytování

Leśna 60, 34-600 Limanowa, Poland

Lyžařský areál Limanowa je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 10 nejlepších polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

969, Poland

Lyžařský areál Wdżar - Kluszkowce je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Nachází v jižní části země, v Malopolském vojvo..

Najít ubytování


890, 38-712, Poland

Lyžařský areál Arłamów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi 10 nejlepších polských lyžařských areálů...

Najít ubytování

37, 33-352 Wierchomla Wielka, Poland

Lyžařský areál Dwie Doliny je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

28, 34-106, Poland

Lyžařské středisko Rzyki je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středisek..

Najít ubytování


980, Poland

Lyžařské středisko Siemiechów – Jurasówka je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 10 polských lyžařs..

Najít ubytování

E67, 16-411, Poland

Lyžařský areál Szelment je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi nejlepších 20 polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

764, 26-025, Poland

Lyžařský areál Niestachów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středise..

Najít ubytování


Błociska 1, 34-531 Murzasichle, Poland

Lyžařský areál Małe Ciche je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek. ..

Najít ubytování

958, 34-512, Poland

Lyžařský areál Witów je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských středisek. Lyžař..

Najít ubytování

Konrada Sitki, 34-335 Korbielów, Poland

Lyžařské středisko Korbielów Pilsko se nachází v Polsku , u obce Korbielów , v těsné blízkosti hranic se Slovenskem . Rozkládá se v nadmořské výšce ..

Najít ubytování


Władysława Jagiełły, 37-700 Przemyśl, Poland

Lyžařský areál Przemyśl je jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v celém Polsku . Řadí se mezi 20 nejlepších polských lyžařských středisek...

Najít ubytování

Czarny Potok 28, 33-380 Gmina Krynica-Zdrój, Poland

Ski areál Jaworzyna Krynica je lyžařské středisko v Polsku . Nachází se u známého lázeňského města Krynica , nedaleko hranic se Slovenskem , na svaz..

Najít ubytování

49, 34-532 Jurgów, Poland

Lyžařský areál Górków Wierch - Jurgów je jednou z nejvyhlášenějších lyžařských oblastí v celém Polsku . Zařadilo se mezi TOP 20 polských lyžařských ..

Najít ubytování


75, Poland

Lyžařský areál Tylicz je jednou z nejvyhlášenějších lyžařských oblastí v Polsku . Nachází se v jižní části země, v Malopolském vojvodství, přibližně..

Najít ubytování

Deptak nad Żylicą 29, 43-370 Szczyrk, Poland

Najít ubytování

Zagóra 109, 34-532 Czarna Góra, Poland

Najít ubytování


Piekarska, 16-080 Gmina Tykocin, Poland

Najít ubytování

E40, 32-852, Poland

Najít ubytování


957, 34-222, Poland

Najít ubytování

Ogrodowa 5, 34-700 Gmina Rabka-Zdrój, Poland

Najít ubytování


29, 32-020 Byszyce, Poland

Najít ubytování

Zbigniewa Herberta 5, Sopot, Poland

Najít ubytování